kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody456    2

Szkoda że robią jeden układ, do starej maszyny podczepić albo pożyczyć to już o tym można zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Dla ludzi zainteresowanych maxxumami i serią t6. Na ten moment wymieniono mi 3 czujniki: poziomu oleju hamulcowego, od pneumatyki i jeszcze jakiś nie pamiętam od czego(nękał mnie błąd 14061). Skrzynia była kalibrowana, jest lepiej ale ciągnik dalej trochę czasem szarpie, co do hałasów które wydaje skrzynia to  do dźwięków yyymzzz już się przyzwyczaiłem(nie są już tak głośne jak na początku). Pękł jeszcze przewód hydrauliczny wygoniło z układu 50l. Poza tym czeka maxa125 wymiana sekcji podnośnik z maszyną podniesiona do końca po 20 min jest o jakieś 20kilka proc niżej. Nie licząc tego podnośnika to same drobiazgi które (z wyjątkiem przewodu) nie wymuszały przestojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z koleji w moim maxxumie 100 jest problem z paleniem w zimne dni nie dawno był w naprawie niby jakas płytka w pompie miała byc peknieta kosztowało 3800zł ale juz w tym tygodniu 2 razy miał duze problemy z odpaleniem rano jak były przymrozki dusił sie jakby był problem z paliwem. Niedawno gadałem z gosciem pare wiosek dalej tez ma maxxuma 100 kupil 2 tygodnie po mnie i ma to samo. Wychodzi na to ze to wina fabryczna. Czy ktos tez miał takie problemy z tym modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

znacie może cenę NHt7.170 w podstawie  skrzynia Pc ?

 
 
 

"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

T7.200 PC,przedni tuz i wom,miękka oska, automatyczna klima, opony trellborg 650, podlokietnik sw2,xenony,więcej prędkości womu, grzałka silnika, cena ok.320000netto, myślicie że to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Jak na to wyposażenie to nawet nawet

To już po negocjacjach ?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Jak ci pasuje to bierz :)

Ja bym próbował jeszcze z 5 kafli zejść:D

Powodzenia :D

Albo aby dorzucił dealer jakiś przegląd za darmo albo coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ile może kosztować NH T7.185 ? 

skrzynia bezstopniowa, 

wszystko amortyzowane. 

kapcie większe niż w standardzie 

 

typek powiedział mi 400 tyś brutto. ile z tego mogę zejść ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    513

Ile kosztuje steyr 4085 kompakt lub case farmall 85c w wyposarzeniu: Silnik comon rail 3400, Skrzynia 24/24, rewers elektrohydrauliczny, EHR ,siedzenie pneumatyczne, siedzenie pasażera, szyber dach, kima, sterowanie z błotników podnośnikiem, obciążniki przednie, radio, zaczep automatyczny, komplet świateł, opony przód 360 tył 420/85/34 treleborg bez pneumatyki????

 

Lub w innym wyposarzeniu  jak ktoś się orientuje????

Edytowano przez Daro20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22

Stery 4095 Kompakt 150 tys netto

Steyr 6125 16x16 hydraulika jak wyżej 220 netto 125 kucy


Stery 6125 17x16 2014 215 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Orientuje się ktoś czy w nowych t7-kach z podłokitnikiem sw2 wsadzaja tylko intelli viev IV czy wersja III (mniejsza) tez może się trafić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Koledzy mam ofertę na maxxuma 115  14 rok, 6 garów, multicontroler , amortyzowana kabina, szersze błotniki, opony 600,skrzynia 17x16, klimatronik, wzmacniane hamulce i podnośnik, przedni tuz, 510 kg obciążnik z ramką,dodatkowe lampy z tył i z przodu za 228 netto i niby dogadany ale się waham bo nie chcą mi nic więcej zejść tylko rabat 10 % na przegląd.

Dobra ta oferta czy nie bardzo?

Jak pytałem o new holanda to jeszcze drożej gościu gadał i niby ta jest spoko ale czuje taki nie dosyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

cena dobra jak na takie wyposażenie, co do nh to nie ma niebieskiego odpowiednika maxxuma multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nowy jx 60 nic nie kosztuje bo go już ok2 może ponad 2 lata nie produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Case Farmall 95U Pro   200 000 zł netto, wczoraj zapytałem sprzedawcę przy okazji.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

Witam zna ktoś cene nowego New Holland TD.5 115 :)

Co sądzicie o tym ciągniku?

Co myślicie o silniku w tym New Hollandzie bo 3400 poj.silnika przy 114 koniach to nie wiem jak to sie odbije na żywotności :)? Sam posiadam nowy ciągnik ale ma 4400 poj przy 73KM :)

Edytowano przez farmtraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj