kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

RYZYNH    3

Mój td80d dawał radę z uprawowo-siewnym aktywnym tylko problem był z podniesieniem,z talerzówką 3 m też nie ma ciężko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek81519    0

koledzy jaka cena nh t7.170 os resorowana skrzynia auto comand bez tuza ?? zaproponowano mi 310tys brutto dobra cena ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jakie pytania? może uda mi się odpowiedziec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

T5.95 EC grupa 500 przedni tuz, miękka ośka, amortyzacja kabiny, fotel premium, pompa 84, 3 pary wyjść, wąskie koła - 189 tys netto - dobra cena ?

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Też mnie to zdziwiło. Jadę go w piątek obejrzeć to sprawdzę. Chcę go zaklepać na Prow bo zanim się ogarną z poprawkami to się okaże za mało czasu a ten stoi na placu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W opcji jest chyba tylko amortyzacja kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

dziś tak przejazdem zajrzałem do "daneks" o. Wysokie Mazowieckie- case maxxum 110 (szerokie kapcie, klima, tuz) cena wyjściowa 295 brutto, ma ktoś jakieś konkretniejsze oferty? i czy case ma regionalizację po całej polsce? bo danex ma niby wyłączność na woj podlaskie chociaż firma z Wiśniewa (koło Zambrowa) też mi oferowała case a gość z wys maz gdy usłyszał cenę za jaką mi zaoferowali to powiedział że niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

adrol bierze ciągniki z danexu wiec lepszej ceny nie dadzą, wejdz na stronę danexu i odezwij sie do handlowca z twojego rejonu i sie wszystkiego dowiesz

a jaką cenę ci w wiśniewie proponowali?

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Teoretycznie jest rejonizacja ale w praktyce nie ma większego problemu kupić ciągnik case z drugiego końca Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w Wiśniewie widać że im mocniej zależy na sprzedaży (oferują super promocje pod PROW...) za wspomnianego maxxuma z takim wyposażeniem też nie chciał przedstawiciel na podwórku dyskutować ale gdy usłyszał że 275 brutto bym dał to powiedział: "zapraszam do siedziby firmy i myślę że się dogadamy" a z moich doświadczeń wynika że to oznacza zgodę, zwłaszcza że podkreśliłem że więcej nie mam zamiaru płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

danex to zdzieruny sam u nich maxxuma 125 kupiłem i wiem że przepłaciłem. Adrol na dzień dobry proponuje cenny bardziej realne mniej u nich stargujesz, danex to ci po negocjacjach wstępnych taka cenę jak adrol. wiesz ja ci radzę odezwać sie do dealera steyer zdaje się motoagro i znaleźć bliźniaczy model i tam się o cenne potargować. Jeśli tam powiedzą lepiej to możesz wparować do danexu z ofertą i powiedzieć im że albo poprawia swoja ofertę poniżej steyer albo sie żegnacie.(steyer to to samo co case produkowany w tej samej fabryce więc nie zostaniesz zbyty jak w przypadku nh że jednak są drobne różnice)

 

Nie słuchaj co ci ten facet mówi o cenie. Pamiętam ze jak zajechałem pytać się o cene swojego maxxuma to przestrzelili ją o 25tys netto tak na dzień dobry w danexie(że niby ci łaske zrobią że dużo zejdą, a możne nie pokapujesz sie i przepłacisz). Inny przykład chwytak do bel ze spawexu zapytałem się u nich o cenę była o 300zł większa niż cena na dzień dobry w innym punkcie z maszynami. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem że nie wybrałem niebieskiego odpowiednika bo w symbolicznie wyższej cenie od case dostawał człowiek tuz i wom. Swoja droga ta cenna tak wysoka napisz z jaka skrzynia i wyposażeniem chcesz. Bo jeśli to zwykłe 16x16 czy 17 to cena kosmos w porównaniu do tamtego roku.

 

Nie wiem czyżby znowu jakieś podwyżki, w tamtym roku to w tych pieniądzach (295) steyera (z amoryzacją osi) odpowiednik maxxuma140 mc widziałem niestety po zakupie case. Deutza i MF  6cyl w postawie w tych pieniądzach szło wziąć w tamtym roku.

Edytowano przez inwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1

Witam!

Zna ktoś cene Fendt 313 Vario SCR przedni tuz i wom i szerokie ogumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jak co to dealer u nas ma właśnie takiego T7.220 i mówił że w dobrej cenie odda. Mogę się dowiedzieć ile chcą bo w poniedziałek będę u nich zaliczkował ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj