kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

krzysztoff    10

wypytuję konkurencje na ile wystawili Ci ofertę, i swoją dopasowuje pod nich nie schodząc z ceny za bardzo...

wszyscy grają w jednej drużynie... ja jestem z Wielkopolski i miałem propozycję od dealerów z innych części Polski na te same modele w dużo niższych cenach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jasne, bo konkurencja zdradzi za ile sprzeda ci ciągnik, to jak strzelenie sobie w stopę, lepiej już klienta wypytać o cenę jaką dostał i wedle możliwośc zejsc trochę niżej albo cos dołożyć do maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

dealer wystawił mi ofertę, ale niestety tylko słowną, i na drugi dzień ją odwołał, bo niby się pomylił (po telefonach od drugiego dealera)

druga sprawa wchodzę do jednego dealera a On od drzwi mi mówi, był pan wczoraj u tamtego bo mam informację w systemie.... kolejna sprawa dzwonie do jednego a ten mi mówi, że inny dealer dzwonił do niego, że jestem już z nim umówiony co do ceny 

 

Edytowano przez krzysztoff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Wala was w rogi - nas trzeba nauczyć się dbać o sowje interesy czego rolnikom na szczęscie nie wszystkim brakuje - brak solidarności może jakiś ogólnopolski butn nie kupuje my nowtych traktorów do lipca br i co jak myslicie o ile spadna ceny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1717    17

STEYR Kompakt 4075

m.in.

Klimatyzacja

Elektrohydr. rewers

Pneumatyka

Obciążniki przednie

149.000 Netto- trochę drogo jak za 75KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Masakrycznie drogo... w grudniu był u pobliskiego dealera Farmall 75C ze starej serii bez DPF i starym tylnym mostem za 118netto do negocjacji z podobnym wyposażeniem z tym że był na oponach 16.9 R30/11.2 R24. Teraz cena w przybliżeniu (jak pytałem to nie mieli konkretów) zaczyna się od 135 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Wala was w rogi - nas trzeba nauczyć się dbać o sowje interesy czego rolnikom na szczęscie nie wszystkim brakuje - brak solidarności może jakiś ogólnopolski butn nie kupuje my nowtych traktorów do lipca br i co jak myslicie o ile spadna ceny .....

 

Sprzedaje się wg rankingów dużo mniej niż 1-2 lata temu a ceny są wyższe niż wtedy, więc jednak cena nie zależy od ilości sprzedaży tylko od innych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Ale ciągniki z grupy CNH są tak jednymi z najtańszych na rynku w stosunku do wyposażenia i jakości. 

Niektórzy mają pomysły by bojkotować producentów maszyn i ciągnika z Czech bo oni bojkotują naszą tańszą żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Nie wiem jak to dokładnie w case wygląda, ale ja proponuję dzwonić po różnych dealerach danej marki i pytać się o cenę.Pamientam jak kupywałem maxxuma to dealer od którego go kupiłem muwił o 240 netto na dzień dobry do negocjacjii, zadzwoniłem do innego na dzień dobry 230 i już wiedziałem że cena poniżej 230 musi być innaczej nie biorę. (w sumie i tak przepłaciłem ale ja kupywałem ciagnik 1 tydzień) Chodzi mi po głowie taki szatański pomysł, żeby wymieniać się ofertami tu na forum wrzucać konktretne już utargowane czy zadatkowne (umowy wstępne z zamazanymi danymi osobowymi, a pełnymi danymi dealera).Spotkałem się z sugetią że jeżeli dealer dostanie konkretną ofertę cenową i bedzie ona lepsza niż może dać, to wtedy on do case polska sie zwraca żeby móc sprzedać to po tej cenie, a tego kto wytawił na piśmie taka oferte dyscyplinują. Z kolei w classie jak staneło na pewnej cenie dealer stwierdził że niżej zejść nie może nawet jak ma z czego bo są odgórne wytyczne i proponował w tej cenie bonusy typu taniej tuz i wom, ociążniki, przegląd gratis.

Edytowano przez inwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ceny fajne, tylko jakoś poro sie zostało ciągników z 2012 roku u tego dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

  jestem w trakcie rozmów z rolmaxem  mam wstepna oferte na maxxum120 cvx 

  os   przedni tuz ,  wom kabina amortyzowana monitor radar multi   3 elektrozawory  zaczep standard  opony tył 520 przód nie pamietam  ,brak mu tylko el. lusterek i jazdy równoległej  tak z grubsza chyba wszystko  cena 270tys, a za niecałe 300tys  mam jd6115r i jak ceny dobre  bo juz sam niewiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Tak sobie myślę.... może ogłosić przetarg na ciągnik o danych parametrach i wybrać najlepszą ofertę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz2p    2

witam

  jestem w trakcie rozmów z rolmaxem  mam wstepna oferte na maxxum120 cvx 

  os   przedni tuz ,  wom kabina amortyzowana monitor radar multi   3 elektrozawory  zaczep standard  opony tył 520 przód nie pamietam  ,brak mu tylko el. lusterek i jazdy równoległej  tak z grubsza chyba wszystko  cena 270tys, a za niecałe 300tys  mam jd6115r i jak ceny dobre  bo juz sam niewiem

Jakieś 2 lata temu to za 280 tys. netto proponowali mi pume 160 cvx wom + tuz (była jakaś promocja na to), więc 270 tys. za  maxxum to trochę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę.... może ogłosić przetarg na ciągnik o danych parametrach i wybrać najlepszą ofertę .

Jakbyś zrobił przetarg na minimum 30 sztuk to może by się zainteresowali, a na jednego to Cię poprostu ol...ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj