kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi16l    2

Dostalem ofertę NH T7.210 AutoCommand przedni tuz, amortyzowana os, większy monitor, opony 650 i 540, cena 300 netto. Jak uważacie dobra cena czy szukać taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

wiem ile t5.95 175netto a u dilera mówile ze analogiczne za wyższy model 4tys doliczyc czyli 105 ok +/-180 itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumci    2

t5.105 bodajże cos ok 175 tyś netto. na pewno mieli za 165 tyś netto z 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

orientuje się ktoś może jaka cena Steyr PROFI 4110 Ecotech. jakoś nie zauważyłem w bliższej okolicy dilera i ciężko się zorientować. z przednim tuz, klimą da się wyrobić do 250 tys netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w wysokim masz dealera Case, to jest praktycznie to samo, z tym że steyr z identycznym wyposazeniem może być trochę droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

z tego co się dowiedziałem to dealerzy case i steyera kupują w tej samej cenie, ale steyera mają, ale nie muszą sprzedawać drożej....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie podpisalem umowe na takiego steyra 4110 ale czy w dobrej cenie to nie wiem bo nikt nie odpisal mi...

 


z cikawosci chcialbym wiedziec kto z jakim wypos wyrwal takiego steyra...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w wysokim masz dealera Case, to jest praktycznie to samo, z tym że steyr z identycznym wyposazeniem może być trochę droższy

wiem że niby coś podobnego ale trzeba wziąć pod uwagę że steyr 4110 występuje bodajże w trzech (pewien nie jestem) seriach i do której przyrównać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

4110 profi to odpowiednik maxxuma 110 multi, profi clasic to zwykły maxxum i jeszcze jest pofi CVT czyli maxxum cvx, ciągniki rużniące sie tylko kolorystyką zewnetrzna i wnetrza, a pozatym ciągnik identyczny produkowany na jednej lini w austrii

a co do cen to steyr jest cennikowo minimalnie droższy ale to naprawdę minimalnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

mam takiego multi profi 4110 miekka os balast kola 440 540 wzmocniony podnosnik max oswietlenie 17x16 elektro zawory 3 pary wyjsc 193 tys netto...

ale to jest z adblue? czy ekotech ma dopiero adblue? i co z tą mocą dodatkową? czyli nominalna 110 kM a max 143 kM chyba. długo się nie interesowałem i czas odświerzyć wiedzę. no i pewnie ekotech droższy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

na dzień dzisiejszy to chyba już tylko z adblue, bo jak nie to juz 3 letnie maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Orientujecie sie jak jest cena maxxuma 125 ? jaką skrzynie ewętulanie wybrać?

NH to jaki odpowiednik tego casea , może lepiej tego wybrać? Niby to samo a podobno tańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

mam takiego multi profi 4110 miekka os balast kola 440 540 wzmocniony podnosnik max oswietlenie 17x16 elektro zawory 3 pary wyjsc 193 tys netto...

No to dobra cene dostales za tyle warto go wybrac, moim zdaniem ciagnik prosty i na poziomie, a cala grupa CNH ma bardzo podobne  ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Panowie ile można dać za  case maxxum 140 x-line . Skrzynia 16x16 , amortyzowana ośka i kabina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Najlepiej daj jakies 210 tysi netto, postaw taki warunek i zobaczysz ile zejda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Wyliczyli mi w pierwszej wersij 260 więc podziękowałem po jakimś czasie tel. z bajerem  że jest niby jakiś ostatni model ze starego roku i za 240 mogą oddać... Tak jak kolego mówisz spróbuje z nimi zejść do 210 max 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

mam takiego multi profi 4110 miekka os balast kola 440 540 wzmocniony podnosnik max oswietlenie 17x16 elektro zawory 3 pary wyjsc 193 tys netto...

To Cena dobra :)

NH16.120 też ok 193 nettto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak cena dobra to oki zreszta w umowie mam zapisane ze jak zrezygnuje to mi zaliczke oddadza wiec zobaczymy jak to bedzie... moze cena kukurydzy i pszenicy skoczy w gore i bedzie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

To Cena dobra :)

NH16.120 też ok 193 nettto :)

a

 orientuje sie ktoś ile dopłaty w steyr za cvt?? bo w t5 za ec 15tys

Edytowano przez tomuss17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

4120 cvt w full opcji jakieś 330 tys zł brutto a za rocznika 2014 jakieś 310 tys zł brutto w podobnej cenie jest maxxum cvx w tym że jeżeli maxxum cvx jakiś wolny stoi na placu w polsce w takim wyposażeniu jakie cię interesuje to możesz mieć go sporo taniej(ceny do negocjacji)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

orientuje się ktoś może jaka cena Steyr PROFI 4110 Ecotech. jakoś nie zauważyłem w bliższej okolicy dilera i ciężko się zorientować. z przednim tuz, klimą da się wyrobić do 250 tys netto?

 

W okolicy 200 powinieneś się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj