kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Pronar82a    179

Witam, wie ktoś za jakie pienądze można by wyrwać NH T6.120 i T6.155? (skłaniam się ku 6 cylindrom ale nie wiem jaka różnica w cenie)

Wyposażenie jakie bym chciał to klimatyzacja, fotel pneumatyczny, ehr, przedni tuz, trzy pary hydrauliki, amortyzacja kabiny i osi.

Opony tył 540 przód 440 (mam pług 4x45 na średniej odkładni więc myślę że szersze nie mają sensu)

 

Z takim wypsażeniem jakie napisałeś to T6.120 bedzie kosztował około 245 netto a T6.155 blisko 270 netto oczywiście cenny do negocjacji.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Co wy panowie gadacie, że Steyr jest wyraźnie droższy.

Jak zamawiałem swojego na wiosnę, to, znając specyfikację i proponowaną cenę steyra wybrałem sie z nią do dealera nh i zapytałem ile musze zapłacić za niebieski odpowiednik, bo kolor dla mnie nie ma znaczenia. Jak będzie wyraźnie taniej, to wezmę nh.

I co się okazało? Dealer nh mi powiedział, ze lepszej ceny mi nie może zaproponowac, wiec moża powiedzieć, ze Steyr był wręcz tańszy niż nh.

 

Do kolegi kat

ja mam pług 4x45 i tylne opony 600. Orze sie bardzo dobrze i jestem zadowolony z ich wyboru. Też sie z początku bałem, ze będą za szerokie, skiba nie dorzuci na ugniecione etc.nic z tych rzeczy. Jest wsio ok.

 

Co mi sie tylko nie podoba, to bardzo głosna skrzynia i jej marne zestopniowanie. Praktycznie 90% moich pól da sie orać na 9 i 10 biegu, ale jak się wjedzie w glinę, albo pod większą górkę, to trzeba wysprzęglać i przechodzić na polowe. Nie podoba mi sie to strasznie. Bardzo brakuje jeszcze jednego wolniejszego biegu w szybkom zakresie (albo szybszego w wolnym). (mam 6cyl 125KM). Poza tym traktor ok.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam 2 dilerów NH koło mnie i jak kupowałem mojego to między nimi różnica w cenie na ten sam ciągnik T 5060 w tym samym wyposażeniu była 23 tyś. Różnica drogi między dilerami z 10km.

Case kręcili, dzisiaj miałem obciążniki, a jutro już miałem dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

 

Z takim wypsażeniem jakie napisałeś to T6.120 bedzie kosztował około 245 netto a T6.155 blisko 270 netto oczywiście cenny do negocjacji.

 

Ok, a jaką mają politykę upustów? Ile mogą zejść % z ceny zakładając że ciągnik będa zamawiać.

 

Do kolegi kat

ja mam pług 4x45 i tylne opony 600. Orze sie bardzo dobrze i jestem zadowolony z ich wyboru. Też sie z początku bałem, ze będą za szerokie, skiba nie dorzuci na ugniecione etc.nic z tych rzeczy. Jest wsio ok.

 

Co mi sie tylko nie podoba, to bardzo głosna skrzynia i jej marne zestopniowanie. Praktycznie 90% moich pól da sie orać na 9 i 10 biegu, ale jak się wjedzie w glinę, albo pod większą górkę, to trzeba wysprzęglać i przechodzić na polowe. Nie podoba mi sie to strasznie. Bardzo brakuje jeszcze jednego wolniejszego biegu w szybkom zakresie (albo szybszego w wolnym). (mam 6cyl 125KM). Poza tym traktor ok.

 

A jak dużą masz odkładnie, jaki konkretnie pług? Bo to ma w sumie też duże znaczenie mój pług to ibis LS więc odkładnia stosunkowo mała.

 

Możesz napisać jakie prędkości są na tych biegach przy orce właśnie i jakie obroty silnika trzymasz, miałbym porównanie do swojej forterry która również większość da radę zaorać na pierwszym biegu i zmieniając tylko półbiegi ale czasami jest potrzeba wbić mniejszy bieg i jest problem bo nie dość że trzeba przełączyć reduktor to jeszcze 4 bieg nie ma rewersu.

 

Jeśli chodzi o ceny Steyr - Case to w luźnej rozmowie na targach w Bednarach uzyskałem informacje że jak ciągnik ma być dobrze wyposarzony to nie ma znaczenia rożnica wyjdzie 500 złotych, jedynie taniej będzie gdy nie chcemy mieć wyposarzenia standardowego co jest w Steyr bo się nie opłaca z tego wyposarzenia rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Ja mam TURa unijnego (fabrycznie 4x40, ale go ustawiłęm tak, ze bierze za jednym przejazdem 1,8m) i mi się wydaje, że on ma odkładnie dokładnie takie same jak Twój Ibis. Orze na 1600-1800 obrotów i osiagam na nich wg wyświetlacza

10 bieg -koło 9km/h

9bieg -koło 7,5km/h

 

A jak mam pole gliniaste albo spore góry, to musze jeździć na 6-7-8 (co by nawet odpowiadało prędkościom 6km/h, 7km/h i prawie 8km/h)

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

@kat181 Mi T6.120 w tym wyposażeniu co wyżej pisałeś + skrzynia 50 km/h powiedziel bez jakichś tam większych negocjacji 225 tyś netto z tym że już kiedyś z nimi chciałem halndlować ale za słabą ofertę mi zrobili i teraz widzę że starają się przyciągnąć mnie do siebie robiąc dobrą cene żebym dalej do konkurencji nie poszedł :D Sam stoję przed wyborem najmniejszej 4 badź najmniejszej 6 i też w full opcji ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Niestety najmniejszy T7 raczej mi we wnoisku by nie przeszedł i chociaż 235 za taki ciągnik wydaje się dobą ofertą to jest to dla mnie za dużo.

 

@Pronar82a a ile ci powiedzieli za T6.155 i czym się różni 120 od 140 bo moc nominalną mają identyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

@kat181 Dokładnie tak jak @qazi napisał że 120 nie ma zwiększenia mocy a 140 ma i tylko tyle. Dokładnie nie pytałem się o cenę 155 to Ci nie powiem dokładnie.

 

Miałem dziś telefon od przedstawiciele Case no i powiem że kożystniej wyjdzie kupić Case Maxxuma 110 w tej chwili bo zaproponował mi 198 tyś netto za: amortyzowana kabina, amortyzowana oś, skrzynia Eco czyli 17x16, mocniejsza pompa, do tego jakby dołożyć tuza to myśle że za 205 tyś netto by go wyrwał :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ten Maxxum to multi czy zwykły ?


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartpol1718    0

Witam

Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z was się orjętuje bo na stronie z maszynami rolniczymi znalazłem new hollanda TD 5050 za 35 135zł rok 2007 + tur czy to jest możliwe żeby w takiej cenie można kupić ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Kolego a nie chcą aby wcześniej zaliczki a traktor przywiozą póżniej ja bym był ostrożny bo pachnie mi to przekrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

ten Maxxum to multi czy zwykły ?

 

To jest zwykły Maxxum, a możesz mi powiedzień czym się różni multi bo w temacie Case jestem zielony :D


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

W multi masz wszystkie potrzebne guziczki (zmiana biegów, przód/tył, tuz w górę i w dół, I para hydrauliki) oraz gaz ręczny w jednej dźwigni po prawej stronie fotela. I to jest bardzo fajne.

Dodatkowo masz zewnętrzną hydraulike na elektrozaworach (czyli też na guziczki a nie na dźwignie) oraz nie masz standardowych liczników, tylko dwa wyświetlacze i pełno kontrolek na słupku kabiny). Ponadto takie d*perelki jak automatyczna zmiana biegów, zarządzanie na uwrociach itp.

 

Czy warto za to dopłącać +/- 15 tysi...sam musisz zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

@Pronar jak masz taką ofertę na maxxuma to idz z nią do dilera NH powinni być tańsi jeszcze. Ale musisz ocenić na ile ta rozmowa przez telefon była realna a nie tylko zachętą albo próbą odciągniecia od konkurencji. Ktoś mi kiedyś piasał że co rozmowa z dilerem to miał inną cenę.

Edytowano przez kat181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Możecie mi powiedzieć czy 200 tys. netto za t6.155 w podstawowej wersji to dobre pieniadze?

Czy sięjeszcze kłócić o kilka stówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Zależy co to jest to standardowe wyposażenie? Podobno w NH standart jest dość wysoki i potem ci proponują odejmowanie z ceny.

 

Taki mój offtop -> To jak przegladam forum to się czasami zastanawiam czy nie mam pecha, Tu kolega pisze że za dobrze wyposażonego case poniżej 200, tu kolega pisze o 200 za NH, a mi proponowali te ciągniki po ok 220 i to w takich wersjach średnich bym powiedział.

@Pronar daj namier na tego dilera Case bo twoja cena jest bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

W moim przypadku podstawowa wersja to opony przód 480, tył 600, skrzynia 16x16, hydraulika 80 litrów, amortzowana kabina, pneumatyczne siedzenie radio i klimatyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

@kat Kolego postaram się jutro napisać tobie na pw nr do tego przedstawiciela, gdyż nie mam w tel zapisanego nr a nie chce mi się po nocy grzebać w notesie :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

@kat Kolego postaram się jutro napisać tobie na pw nr do tego przedstawiciela, gdyż nie mam w tel zapisanego nr a nie chce mi się po nocy grzebać w notesie :)

Kolega jeszcze nie podał namiarów na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Orientuje sie może ktoś, czy jeszcze gdzieś można znalezc case jx 60 , u najbliższego dilera w Agrorami już niema żadnego i jaką cene mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Orientujecie sie moze jaka jest cena NH TD5.65 i TD5.75 lub odpowiednika case?


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj