kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579

Niedawno ładny był 4,75 za jakieś 120 z pełnym wyposarzeniem, + tur, 15-30 tyś netto oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Widziałem ofertę na NH t4 65 za 113 z przednim tuz,biegi pełzające,fotel pneumatyczny,wom zależny,dodatkowy siłownik wspomagający podnośnik, rozdzielacze międzyosiowe, układ pneumatyczny i takie tam drobne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

ile obecnie kosztuje NH T5115 EC lub 5105 EC

pozdrawiam

ps. jakoś coraz miej osób się interesuje zakupem ciągników bo odpowiedzi co kot napłakał a przecież czasu coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Mi wycenili t4.65 na 132tys, wyposarzenie to skrzynia 12x12 rewers hydr, 2 rozdzielacze,obciąrzniki przód 6x40kg,szerokie gumy, wom 540/540e+ tur Ł-104 udzwig 1200,krokodyl +chwytak cena 23tys .ceny brutto, jak myslicie to pewnie szału niema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9607    9

Mi wycenili t4.65 na 132tys, wyposarzenie to skrzynia 12x12 rewers hydr, 2 rozdzielacze,obciąrzniki przód 6x40kg,szerokie gumy, wom 540/540e+ tur Ł-104 udzwig 1200,krokodyl +chwytak cena 23tys .ceny brutto, jak myslicie to pewnie szału niema ?

 

ta cena to tylko za ciągnik? Niewiarygodnie duża się wydaje :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Tak to cena za ciągnik 132tys brutto , dzisiaj był u mnie przedstawiciel od Osadkowskiego i za to samo wyposarzenie zawołał 134 tyś brutto ,jeśli macie korzystniejsze oferty to możecie podrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaMat11    0

Ja za t 4.65 skrzynia 12x12, rewers mechaniczny,pneumatyka,siedzenie pasażera, gumy 380,szybko sprzęgi,obciążniki przód 6x40 oraz drobne dodatki wypłaciłem niecałe 128 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Witam

Mam pytanie do posiadaczy NH t4 czy nie macie z tymi ciągnikami problemów? Przymieżam się do kupna takiego tylko trochę obawiam się tego że jest on produkowany w Turcji, czy jakość wykonania, materiałów nie będzie stważała w przyszłości problemów z tym ciągnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

StaMat dawno go kupiłeś,a poza tym dilerzy poza swój teren czyli innemu dilerowi niechcą się wpychac takie odniosłem wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaMat11    0

Kupiłem go w październiku a zamawiałem w maju z tego co się orientuje to mają swoją rejonizacje a akurat tu gdzie ja mieszkam to mam kilku znajomych którzy kupowali od dilera z innego regionu niż ja i nie było z tym problemu może dlatego że jest to prawie na pograniczu działania rejonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Case 115 Maxxum EP

silnik 116 km + boost

skrzynia 17x16 eco

oś przednia amortyzowana

kabina amortyzowana z szyberdachem

fotel pneumat, klima, radio

hydraulika 113l tłoczkowa z kompensacją

podnośnik EHR na siłownikach 90mm

3 sekcje hydrauliki

opony 600/65r38 480/65r28

przedni tuz

Cena 225k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Czy zna ktoś cene New Hollanda t7.200 z przednim tuzem, amortyzowaną przednią osią, przekładnia pc, side winder II, amortyzowaną kabiną, pneumatycznym fotelem kierowcy, opony tył 650/65r38 lub r 42 . ? Proszę o odpowiedź .:)

Edytowano przez Kobys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Steyr Profi 6125 Ecotech MultiController:

-siłownik 90mm

-przedni TUZ i WOM (tuz sterowany z joystica)

-4 gniazda hydrauliki

-skrzynia 17x16 eco.

-obciąznik 800kg

Cena 240.000netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Ile dilerzy wołają za pneumatyke jesli ciągnik nie jest wyposarzony w nią standardowo? bo dla mnie 8,5 tys to mi sie dużo wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zależy jeszcze jaka ta pneumatyka jest, bo pewnie i za 4tys cos by można było znaleźć, ale jak to bedzie działać to nie wiem, dobra instalacja jedno i dwuobwodowa to koszt ok 6-7 k netto z montażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Tylko że przedstawiciel Osadkowskiego zawołał 5 tys netto,w Rolserwis kalisz jeden sprzedawca 7 netto a drugi w tym samym miejscu pod nieobecnosc tego pierwszego sprzedawcy zawołał 10 tys ale chyba dlatego że ciągnik nh t4,65 z turem ł-104 wynegocjowalismy za 143 brutto i mysle że chciał sobie odbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaMat11    0

Mnie za pneumatykę angielską do t4.65 policzyli po negocjacjach tyle co za polską 4 netto ale negocjacje dotyczyły całego ciągnika normalnie kosztuje 6tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

Puma CVX... miekka oś przedni tuz balast max oswietlenie 4 pary wyjsc hydraulicznych opony 540 650 micheline za 262 tys netto.... cena oki????

 

Masz na myśli chyba puma 130 cvx tak? Bo my w tym roku kupiliśmy 145 full opcja tzn. miękka oś, amortyzowana kabina, opony jak u cb, tuz, monitor AFS PRO 700, 4 pary wyjść hydraulicznych, pneumatyka jedno i dwuobwodowa, w miarę dobre radio dorzucili i balast 700 kg itd. i wyszło nieco ponad 300 tys netto. A za 130 chcieli właśnie 260 tys. netto więc cena myślę że ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

taką cenę mi oferowali już we wrześniu więc myślę że coś powinni jeszcze opuścić tym bardziej że sprzedaż grupy cnh spadła o 30 % a jd zyskuje w ostatnich miesiącach to wyposażenie oprócz osi to standard nawet obciążnik 1000kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj