kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Areeckii    3

Panowie mam ofertę na New Hollanda T4.85

- rewers elektorhyd
- mokre sprzegło

- jeden półbieg

- pneumatyka
- klima
- siedzenie pneum
- szybkosprzęgi
- szyberdach
- 6 wyjść hyd
- obciązniki przód komplet
Za 150 netto. Dzwoniłem do Case'a i zaproponowano mi Farmall C identyczne wyposażenie za 145 netto. Jak według was wyglądają te ceny? Da się coś jeszcze urwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za T4 na podobnym wyposażeniu ale jeszcze chyba z mocniejszym podnośnikiem i z poszerzeniami Na błotniki zaproponowali 142 netto także możesz trochę próbować zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Steyr 4115 ile może kosztować brutto?

takiego nie ma jago odpowiednik teraz to 4120 i jest z ad-blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Koniec świata rolnik szuka "zachodniego" ciągnika... A gdzie twoj uwielbiony łursus


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenement    1

ja równe rok temu za t4.85 zapłaciłem 142 netto, z mocniejsza pompa, 4 hydrauliki,pneumatyka, i dodatkowa para swiateł na tył, z oponami tył 420, a tak wszystko full, aha i obiążniki 10 sztuk bo było 8. Podrożały cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Areeckii    3

No mi zaproponowano cenę 150 netto za full opcje bez wzmocnienia pompy i dodatkowych świateł. Ale będę starał się ostro negocjować chciałbym zbić cenę do 140/135 bo jestem stałym klientem i sporo kasy już zostawiłem u dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Steyr 6145 profi multicontroler, opony 540 i 650, przedni tuz, 4 pary złaczy, skrzynia eco, pełny pakiet oświetlenia led, amortyzacja przedniej osi,klimatyzacja manualna, jeden kogut, obciązniki na tylne kola, cena netto 288 tyś. Dobra cena ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Koniec świata rolnik szuka "zachodniego" ciągnika... A gdzie twoj uwielbiony łursus

Jeszcze na łep mie upadł by kupować. Sąsiad kupił ale głupio pytać ile zabulił. Ja i ursus na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

No tak, sąsiad kupił więc trzeba go podliczyć. Zamiast się interesować ile dał lepiej użyj tego 

0002Q27XG8SB8543-C122-F4.jpg


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Jak to głupio pytać, jak dobrze żyjesz to normalnie... A skoro to takie dziadostwo to po co się tak nim interesujesz? Żeby zaraz rozsiewac ploty ile to ma kredytu?

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Jak to głupio pytać, jak dobrze żyjesz to normalnie... A skoro to takie dziadostwo to po co się tak nim interesujesz? Żeby zaraz rozsiewac ploty ile to ma kredytu?

Ponad 300000 za zabawkę jak ze straganu odpustowego gdzie ino plastik i kabelki do przycisków jak na pilocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

T7.210 RC 19x6  oś amortyzowana tuz siłowniki 100mm  r.prod2016 290  netto

T7.200 PC 19x6 ośka, tuz, 4 rozdzielacze monitor osiągów duży klima obciąznik 1000kg siłowniki 100mm 2016 298 netto

T7.190 tuz, ośka, 19x6Eco PC sił 2x100mm, 4 pary hyd, 8 lamp led opony treleborg 650 540 2017 310 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

U mnie takimi rzeczami zajmują się emerytki, ale patrzę Ty też działasz. Na drugim końcu wsi otworzą lodówkę, a ty już smacznego krzyczysz. Wracaj do okna bo jeszcze coś ci umknie i nie przejmuj się portfelem sąsiada


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Nic mi do tego, byłem ciekawy ile przepłaciłem za swego, ale nie przepłaciłem bo bym kupił 5 swoich ursusów. Myślałem że góra 3. Koniec tematu cenę znam to nie będę nawet odpisywał jak ktoś będzie drążył temat. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

@robertrolnik27 netto czy brutto te cena ??

no co Ty kolego powaznie czy niepowaznie? netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    220

cena netto ;) z skrzynia DC, szerokie opony wałki 540 1000, ehr, szerokie gumy, dodatkowe oswietlenie, automatyczny zaczep tylne obiążniki 3 pary wyjść hydraulicznych, w sumie wszystko co może miec ten ciągnik bez przedniego tuzu ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Amortyzacja kabiny, fotel komfort z grzaniem, radar poślizgu, monitor osiągów, Joystick na linki do dwóch par hydrailiki, jedną parę sterowaną elektrozaworami, pełzaki, to tak na szybko...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj