kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Kos_pl    107

Już znalazłem. Z tego co przepatrzyłem zdjęcia to Mariusz w galerii umieścił 2 T5-tki NH w wieku około 2-3 lat - tak napisał na początku 2016 roku (później - 22-02-2016 - "Ciągnik jeździ, ale podobne objawy i czas powstawania awarii pokrywają mi się już w kilku ciągnikach i winna będzie zła konstrukcja odmy która zamarza przy większych mrozach, powodując wzrost ciśnienia w komorze korbowej"). Oba z powtarzającą się awarią turbosprężarki. Czyli zostały one wyprodukowane w pierwszych latach produkcji T5 tier 4a (2012 rok to chyba początek produkcji serii T5). Później jeszcze miały jakoś lifting - może wtedy wprowadzono te zmiany, o których napisałem wyżej. Nie wiem tego dokładnie. W każdym bądź razie były zmiany przy silniku.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Może pousuwał bo było dużo tych t5, i ludzie też pod fotkami piszą, że wywala. Sam Mariusz mówi, ze juz się pogubił ile ich było. Serwis przyjeżdża na gwarancji wymienia 3x turbine i nie szuka przyczyny no sorry jeśli tego nie poprawili to i choćby po 180 netto mam go gdzieś. gdyby nie ta pojemność silnika to super ciagniczek. Chociaż o t6000 i t6 4a nie słychać o większych awariach, kawał konia na główny i do ladowacza super, ale ta cena kosmos za 4b. Myślę, ze tak jak ktoś tutaj pisał trochę pobrykają i zaczną mocno schodzić. Jest okazja bo każdy z postępowaniem ofertowym chce zdążyć i mało schodzą z katalogowych cen.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Jak Zetor czy Ursus im rynek przetrzepie to pójdą po rozum do głowy.

CNH chyba myśli że pozycję lidera na polskim rynku utrzymywało dzięki jakości swoich produktów. Otóż na polskim rynku liczy się przede wszystkim stosunek ceny do jakości, a u nich z tą jakością to wcale szału nie ma.

Jeśli Zarajczyk pomyśli i wykorzysta lekkomyślność CNH to Ursus może nieźle poszaleć w PL

Wystarczy, że wprowadzi w cenie ok 200 netto 120-160 km w 6 cylindrach z przekładnią vigus + te 4 lata gwarancji.

Wtedy osobiście w d... bym miał wszystkie pumy, maxxumy, t6 czy 7.

 

Jak chcą nie wiadomo ile zarobić to nie zarobią nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Drożej o około 15 - 20 tys zł netto od traktorów T5 z tier 4a.

 

Skąd wiesz o tej odmie?

Ja tak jak napisałem w innym topiku, wiem że była akcja serwisowa na elementy doprowadzające i odprowadzające olej do turbosprężarki (może też coś jeszcze). Znajomy kupił rok temu NH T5, jeszcze oczywiście w wersji z tier 4a, mówiłem o tym, żeby dokładnie sprawdził czy ma traktor po poprawkach, bo inaczej może mieć problem z turbosprężarką. Ustalane to było z tego co pamiętam na podstawie numeru seryjnego, tak jak np. VIN w autach osobowych. Koniec końców nic już nie trzeba było przy traktorze robić.

Stąd tak dopytuję.

edit: pewnie z tego topiku - http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88378-problem-z-turbin%C4%85-w-new-holland-t5/

 

Ale może jeszcze ktoś się wypowie.

czy te usterki dotyczyly tylko nh t5  czy też wszystkich ciągników koncernu cnh z tym silnikiem FPT 3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Silnik ten był wykorzystywany też przez Case i Steyr, myślę że odbywało się to na zasadzie współdzielenia, więc moim zdaniem te usterki mogą też występować w starszych modelach Case Farmall czy Steyr Kompakt, Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Jak Zetor czy Ursus im rynek przetrzepie to pójdą po rozum do głowy.

CNH chyba myśli że pozycję lidera na polskim rynku utrzymywało dzięki jakości swoich produktów. Otóż na polskim rynku liczy się przede wszystkim stosunek ceny do jakości, a u nich z tą jakością to wcale szału nie ma.

Jeśli Zarajczyk pomyśli i wykorzysta lekkomyślność CNH to Ursus może nieźle poszaleć w PL

Wystarczy, że wprowadzi w cenie ok 200 netto 120-160 km w 6 cylindrach z przekładnią vigus + te 4 lata gwarancji.

Wtedy osobiście w d... bym miał wszystkie pumy, maxxumy, t6 czy 7.

 

Jak chcą nie wiadomo ile zarobić to nie zarobią nic....

No jesli chodzi o zetora to on teraz tez do tanich nie należy. A tak poza tym to mogę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

Taki oto sprzet w grudniu nabyłem Steyr Multi 4095. Nh najdrożej wychodził z grupy CNH a wyposażeniem nie dorównywał

post-13909-0-03034400-1488056199_thumb.jpg

Edytowano przez Pavvelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Taki oto sprzet w grudniu nabyłem Steyr Multi 4095. Nh najdrożej wychodził z grupy CNH a wyposażeniem nie dorównywał

Zdradzisz cenę i jakie wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

Czyli jak mam zamowionego t5.95 z 2017 (ostatni chyba na polske jakie jeszcze przyjdą) moge byc spokojny o tą odmę? Mi znów najtaniej wyszedł NH z koncernu CNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

183 netto
Wyposażenie
Koła przód 480/65r24
Koła tył 540/65r38
Przedni tuz i wom ( niema na zdjęciu bo dokładali )
4 pary wyjść 2xelktoniczne
1 wyjście z przodu
sterowane z joysticka
4 prędkości walka
4 biegi pod obciążeniem z
automatyczna zmiana ale to
standard dla multi
Oddzielny obieg dla hydrauliki zewnętrznej nie miesza ze skrzynia
Multikontoler w gałce biegów ( podnośnik rewers hydraulika )
Światła robocze led x8

I wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki oto sprzet w grudniu nabyłem Steyr Multi 4095. Nh najdrożej wychodził z grupy CNH a wyposażeniem nie dorównywał

 

A ten kolor, to fabrycznym, czy malowany w Polsce?

 

Znacie może ceny nowego LUXXUMa 120 i MULTI 120?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Za Luxxuma 110 z amortyzowaną osia bez przedniego podnośnika z kilkoma dodatkami w styczniu dostałem cenę 222tys netto a dzisiaj chcą 230tys netto. Poyebao ich chyba!!! za takie pieniądze to te ciągniki nie będą miały w ogóle zainteresowania. za MF 5611 z amortyzowaną osia chcą 225tys za nowego NH T5 110 z amortyzacją osi 197tys netto też moim zdaniem za drogo...

Oni chyba wszyscy myślą że będzie szał na ciągniki bo MGR rusza. Nic bardziej mylnego bo większość wniosków jest na maszyny proekologiczne a na ciągniki mało co a jak już to na takie popierdółki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

A ten kolor, to fabrycznym, czy malowany w Polsce?

 

Znacie może ceny nowego LUXXUMa 120 i MULTI 120?

Kolor fabryczny jako 1000 sztuka taka wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    50

Za Luxxuma 110 z amortyzowaną osia bez przedniego podnośnika z kilkoma dodatkami w styczniu dostałem cenę 222tys netto a dzisiaj chcą 230tys netto. Poyebao ich chyba!!! za takie pieniądze to te ciągniki nie będą miały w ogóle zainteresowania. za MF 5611 z amortyzowaną osia chcą 225tys za nowego NH T5 110 z amortyzacją osi 197tys netto też moim zdaniem za drogo...

Oni chyba wszyscy myślą że będzie szał na ciągniki bo MGR rusza. Nic bardziej mylnego bo większość wniosków jest na maszyny proekologiczne a na ciągniki mało co a jak już to na takie popierdółki...

 

Kurs euro bardzo podbił ceny, prow idzie wolno jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Kurs euro nie ma tu nic do rzeczy. Koncern zmienił strategie. Obecnie NH na zachodzie Belgia-Holandia jest w cenie MFa wiem bo rozmawiałem o cenie NH tam. W zeszłym roku wprowadzili spore podwyżki jak widać w tym roku doszły do Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

nowy maxxum 150 17/16, oś amortyzowana, przedni tuz fabryczny - 265 netto przez telefon'

Puma 150 na zamówienie 340 netto - tka cena chyba tylko dla tego zeby mi maxxuma z placu wcisnąć.

nh T7 165 nowy (ten ubogi w promocji) bez amortyzacji, skrzynia range command, 245 netto

na placu T7.170 AC 250 netto ale 2015 rok bez osi, ale z amort kabiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Dostalem dzisiaj oferte od Wronskich na New hollanda T4.75 z hydraulicznym rewerem klimatyzacja za 130 tys netto, Dobra cena? Ile moga zejsc jak mysliscie? Czy ktos wie taniej gdzies Taki sam ciagnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Kolego Piotrass, prześledź kilka stron wstecz temat cen i znajdź osobę, które dała taką wiadomość, cytuje:

"podpisana umowa przedwstepna na Nht4-75 powerstar
ciagnik z zamontowanym turem metal-fach + krokodyl+amortyzatory +2silowniki do krokodyla jostick
-mokre sprzeglo
-rewers elektrohyd
-szerokie opony
-szyberdach
-pneumatyka
-klima. radio
-obciazniki 200kg zamontowane na tylne kola
-4wjscia hydrauliki
-darmowy serwis przy 50mt i 600mt
Cena netto za caly zestaw ciagnik+tur z krokodylem to 130tys netto(160tys brutto)i rocznik ciagnik nowy2015r
ciagnik bedzie sluzyl jako pomocniczy wylacznie do prac przy oborniku i slomie (czasami koszenie trawy+ transport)
Pytanie: czy to dobra cenai brac ten zestaw? za odp z gory wszystkim dziekuje"

Wydaje mi się, ze o wiele lepsze oferta.

Edytowano przez c405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Dostalem dzisiaj oferte od Wronskich na New hollanda T4.75 z hydraulicznym rewerem klimatyzacja za 130 tys netto, Dobra cena? Ile moga zejsc jak mysliscie? Czy ktos wie taniej gdzies Taki sam ciagnik?

 

Wrońscy drogawo, już lepiej Rolserwis w Kutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Wiem ze Wronscy drogawo tylko ze do nich mam kilka kilometrow, Myslicie ze gdybym 125 tys pow to by puscili go? Czy dzwonic do Agroskladu bo od nich tez kiedys maszyny bralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dzwoń do ich konkurencji CASE jak i STAYER  wtedy walczą jak wilki o klienta, wiem to z własnej skóry im chodzi o sprzedaż na słupkach, a nie są wysoko tak jak NH.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj