kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzychu94    1
19 godzin temu, Damian1994rolnik napisał:

No to jeszcze miałes trochę do urwania ja za 215 wyrwalem w tym wyposazeniu 

A przednią ośkę amortyzowaną masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik
37 minut temu, krzychu94 napisał:

A przednią ośkę amortyzowaną masz?

Tylko kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20
23 godziny temu, tomuss17 napisał:

Wzuci ktoś filmik z nową t5 na yt z dźwiękiem skrzyni bo diler czaruje ze gwizd skrzyni został znacząco zmniejszony

Dalej tak wyje. Oglądałem na YT i wydaje mi się że nic nie zmienili. Skrzynia wielosprzęgłowa tak ma.

 

1.40 załącz 

 

Edytowano przez krystek1992

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Pytanie. Czy wyjścia skrzynia jest czynnikiem dla którego należy skreślić Electro Command i New Holland T5 z listy rozpatrywanych ciągników? 

Zakładam, że żaden z użytkowników nie ma, ani nie jeździł wspaniałym wynalazkiem minionej epoki Ursusem C-355/360 w którym to zwolnice rozp****ją bębenki w uszach. A jak komuś na prawdę przeszkadza to pragnę przypomnieć, że jest to najtańsze rozsądne 100 koni na rynku. NH miażdży ceną pozostałe marki. Nawet DF. Nie nie posiadam tego ciągnika. Znudziło mi się po prostu czytanie kolejnych stron z "EC wyje nie kupuj"


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Nowe nie wyją tak jak stare.  Zapuścisz radyjko w kabinie i nie będzie skrzyni słychać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

W konia najlepiej heh. Ja posiadam tylko New Hollandy i ta skrzynia jest do przyzwyczajenia a w tej nowej t6 juz tak jest jej nie słychac nawet może szczelniejsza kabina tez najważniejsze że nie ma od kilku lat awarii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Witam, Dzisiaj w Agros Wronscy z placu New hollanda T6.125 S wycenili mi na 235 tys netto do zaplaty juz, jest to ubozsza wersja od zwyklego ale ma juz skrzynie 17/16. Co  o tym myslicie? gdzie taniej mozna wyrwac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Poszukaj użytkownika koordynator. Dał 230 tyś.  Tu gdzieś w tym temacie jest jego specyfikacja w okolicach kwietnia. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofO    0

Prosiłbym o informacje na temat NH T7.165s i T7.175. Interesuje mnie cena i wyposażenie, jakie udało się wynegocjować. Pomocne będą również zapytania ofertowe dotyczące tych modeli. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. 

Edytowano przez KrzysztofO
poprawienie treści i jej uzupełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

T6.155 - miękka oś, 12 led, obciążniki 810 kg, większe tłoki , 17x16 z auto cena po negocjacjach 260. AC w tym wyposażeniu 270. co sądzicie o tych cenach? Dodam że ciągniki nie z placu tylko zamawiane, rocznikowo 2018, ze względu że zakup będę miał w 2018 , i nie będzie można zarejestrować z 2017.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Większe tłoki - masz na myśli siłowniki podnośnika?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

Orientuje się ktoś jaka dopłata do nowej przekładni 8biegowej ? Można już składać zamówienia na nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Dnia 30.11.2017 o 17:46, Sadek napisał:

Większe tłoki - masz na myśli siłowniki podnośnika?

Tak tak kolego. Trochę źle to ubrałem w słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

witam, czy za steyr 4125 profi  - tuz, wom, mieka kabina ośka, podłokietnik multi - 260tys netto do dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

New holland T6. 125 S skrzynia 17/16 opony 420/520 235 tys netto

new holland T6.145 skrzynia 17/16 opony 480/600 250 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ciągniki przez rok podrożały średnio o 50 000 zł/netto, nie mówiąc że kiedyś co było w 6 cylindrach dziś jest w 4.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardra8    3

Witam,  oferty :

New Holland T6.175 AC miękka oś klasy 4 z hamulcami, przedni tuz  wom  sterowany zaworów międzyosiowych, przygotowanie pod nawigację, 3 pary wyjść hydraulicznych z tyłu , Power Beyond, lusterka elektryczne + podgrzewane, opony 540/65r28 650/65/r38 Trelleborg , łącznik hydrauliczny , 2 lampy ostrzegawcze, 8 lamp led 2000lm, duży zbiornik paliwa z osłoną, akumulator 176 ah, HTS II, automatyczne stabilizatory TUZ, kabina amortyzowana isobus klasy 2, radio, balast  cena 333 tyś  netto.

New Holland T7.175 AC oś amortyzowana klasy 3.5, przygotowanie pod nawigację pompa hydrauliczna 160l/min,  4 pary hydrauliki  z tyłu  przedni tuz + wom sterowany z zaworów międzyosiowych, lusterka podgrzewane plus elektrycznie regulowane, opony trelleborg 540/65/r28, 650/65/r38, isobus class 2, radio balast cena 353 tyś netto.

ceny do kosmetycznej negocjacji... wydaje mi się coś drogo albo przez rok poszły tak w górę  dostał ktoś lepszą ofertę na podobne mocowo ciągniki? Jaka różnica miedzy markami opon jest wogóle w użytkowaniu miedzy Mitasem, Firestone, Michelin, Trelleborg dopłata z te droższe niby nie  duża przy tej kwocie rzędu 2,2 tyś zł, bez dopłaty co się trafi to jest.

Edytowano przez mardra8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W T5 jest taka sama dopłata do Michelin. Myślę że warto dopłacić. Niby Michelin najlepsze i wytrzymują najdłużej. Nowy komplet opon do T5 to ok 20 tyś złotych także myślę, że warto dopłacić w tak dużym ciągniku. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek538    15

https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t5-85-dc-nowy-nierejestrowany-aso-nowosc-od-reki-CID757-IDqBFJP.html#1df552e74d

Od kiedy weszły tak małe modele w wersji T5 bo chyba tego nie było żeby był taki model T5.85 ??

One różnią się tylko mocą od większych czy jest jeszcze coś ?? Czy może mają zastąpić wersje T4 ??

 

Edytowano przez piotrek538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21
Dnia 7.11.2017 o 15:41, sumek666 napisał:

Pytanie. Czy wyjścia skrzynia jest czynnikiem dla którego należy skreślić Electro Command i New Holland T5 z listy rozpatrywanych ciągników? 

Zakładam, że żaden z użytkowników nie ma, ani nie jeździł wspaniałym wynalazkiem minionej epoki Ursusem C-355/360 w którym to zwolnice rozp****ją bębenki w uszach. A jak komuś na prawdę przeszkadza to pragnę przypomnieć, że jest to najtańsze rozsądne 100 koni na rynku. NH miażdży ceną pozostałe marki. Nawet DF. Nie nie posiadam tego ciągnika. Znudziło mi się po prostu czytanie kolejnych stron z "EC wyje nie kupuj"

Może i miażdzy ceną ale i jakością też mam t 5 105 z 2012 zakupiony w 2013   1300 mtg gorszego gówna nie widziałem tylny most wyje jak stado wilków drugi raz bedzie rozbierany wczesniej podkładki w dyferencjale teraz jeszcze niewiem elektryka pod psem kable cienkie utlenjają się i d*pa z jazdy temat opisywalem na AF u mnie skrzynia 24 ale mosty chyba w ECommand nie zmienione dla mnie NH to porażka nigdy bym nie kupił NH to jest pieknie zapakowana zabawka a w środku wielkie gó..o i tyle w temacie pozdrawiam takich u użytkowników jak ja z mocnymi nerwami na ciagniki marki NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Rozglądam się nad ciągnikiem ok 105-125 KM ale jak mam dać za nowego 300 tys brutto to dla mnie jest porażka-po prostu są za drogie! Za połowę tej ceny mam kilkuletni ciągnik bez filtra, bez AB itp i tu nie mówię tylko o marce NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5
Dnia 27.11.2017 o 01:57, KrzysztofO napisał:

Prosiłbym o informacje na temat NH T7.165s i T7.175. Interesuje mnie cena i wyposażenie, jakie udało się wynegocjować. Pomocne będą również zapytania ofertowe dotyczące tych modeli. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. 

NH T7 175  280tyś netto
Case Maxxum MC 125- 275netto
Case Maxxum MC 145-297netto
Ceny bez targowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofO    0
12 godzin temu, kamil900830 napisał:

NH T7 175  280tyś netto
Case Maxxum MC 125- 275netto
Case Maxxum MC 145-297netto
Ceny bez targowania

Ceny dotyczą jakiegoś konkretnego wyposażenia? Maxxum cenowo bardzo blisko najmniejszej Pumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
Dnia 17.12.2017 o 12:36, wyrebski1 napisał:

Rozglądam się nad ciągnikiem ok 105-125 KM ale jak mam dać za nowego 300 tys brutto to dla mnie jest porażka-po prostu są za drogie! Za połowę tej ceny mam kilkuletni ciągnik bez filtra, bez AB itp i tu nie mówię tylko o marce NH.

Przecież tu wszyscy na modernizację traktory kupują.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj