kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Sadek    1123

Teraz lepiej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

Wow ceny z kosmosu... W ubiegłym roku na jesieni Maxxum 125 multicontroler z końcówki serii jeszcze w 6 cylindrach(amortyzowana oś i kabina, 4xEHR, komplet obciążników, opony michelin,monitor AFS 700 przekładnia 17x16 z automatem, zaczep automatyczny, 8 świateł roboczych i inne pierdoły ) ogółem praktycznie full opcja brakuje tylko przedniego TUZ i GPS. CENA 245tyś NETTO. A za 290 netto można było dostac pumę 145 w niezłej opcji wyposażenia już

Edytowano przez boskipl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Witam. Za steyra kompakt 4085 skrzynia 24x24 multikontroler, ehr, pneumatyka 1,2 obw. opony  480/420 wzmocniona hydraulika, lusterka teleskopowe, siedzenie pneumatyczne, kpl obciążników przód. Cena to 152tyś netto. To dużo czy mało jak na taki traktorek? W cenie jeszcze podniesienie mocy do 99KM.

Za Farmalla 95A  12x12 zaśpiewali 140tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogi430    0

Witam

Za New Hollanda t5 110 Electrocomand amortyzowana kabina, fotel pneumatyczny, grzałka w silniku koła z tyłu na 38 z przodu na 26 180 tyś netto to dobra  cena ?

Luxum 110 - 215tyś netto

Maxum 115 - 235 tyś netto

Który z nich byście polecili ?

Edytowano przez ogi430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Maxxum i luxum chyba 2 z przodu ;) a jakie wyposażenie maxxuma? wiadomo że największy najlepszy tylko kasa...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

Maxxum ze starej serii ? tzn 6cylindrów? Jeżeli tak to dobra cena bo za podobną kupiłem 125 w dobrej opcji, zobacz pare postów wcześniej

Edytowano przez boskipl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

Nołp. 116km  aktualna i ta co będzie dostępna w 2018. Stara już nie dostępna miała 115 tylko fakt były i 4 i 6 cylindrowe. Za tą kase to raczej jakaś bieda. Nawet bez multikontrolera(jeśli nowa).

Edytowano przez pupeq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Widziałem na yt 115stke z maską taką jak w optum u nas chyba nie dostępne, czy może to tylko w cvx?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

Może warto poczekać na wersje z tą nową przekładnią ActiveDrive8 ? chyba od 2018 będzie dostępna:) Tylko ciekawe jak z ceną 

 

Edytowano przez boskipl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

Pedro wklej link jesli możesz. 

 

No cena pewnie z d*py i osiągnie poziom dawnego cvx'a a cvx oj oj, aż strach pomyśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Puma 150

skrzynia 18x6 full powershift

amortyzacja osi

wyposażenie kabiny podstawowe + ogrzewanie szyby

pakiet oświetlenia podstawowy

TUZ przedni

radar

ogumienie Michellin 600/65r/28, 650/65r/42

elektrozawory (3 pary plus wolny spływ)

lusterka podgrzewane, elektryczne

pneumatyka

wzmocniony tylny udźwig

automatyczne odciągi

 

305.000 netto

Dobra cena czy nie, jak myślicie?

Edytowano przez Maksu

Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W Kościanie stoja 2 Maxxumy 115 i 140 z 6 cylindrowymi silnikami. Ten wiekszy ma amortyzowana os i kabine. Ceny 220 i 250 netto. Niestety są już zarejestrowany więc prow odpada.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

A wiecie coś na temat  orientacyjnych cen  nowych maxxumów na przekładni acive drive 8 ? ,niby mają wejść w trzecim kwartale 2018r

Edytowano przez mateusz44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego dealera od prawie 3 lat na placu stoi New Holland T5.105 Electro Command za 160000 netto, fakt cena nie duża ale ciągnik nie ma klimatyzacji. Myślicie, że dealer mógł by go doposażyć jeszcze w tą klime i oddać za 150 netto? Dodam, że miałem okazję jeżdzić tym ciągnikiem na pokazach i zauważyłem że ma już te 20 mtg więc całkiem nowy to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Dogadywany w lipcu  płaciłem ok 230k netto. Skrzynia 17x16 (ok 4000zł), kabina amort. , przedni tuz, pompa 113l, opony 600 i jeszcze kilka drobiazgów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

No to jeszcze miałes trochę do urwania ja za 215 wyrwalem w tym wyposazeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
Ile tealnie trzeba wypłacić za NH T7 autocommand 175 ew 190 . Kupował ktoś taką maszynę w najbliższym czasie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Znajomy kupował rok temu to dał 330 netto za t7.170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Wzuci ktoś filmik z nową t5 na yt z dźwiękiem skrzyni bo diler czaruje ze gwizd skrzyni został znacząco zmniejszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja jeździłem w sobotę nowa T5.120. Nie wiem jak w starszych modelach. Tutaj słucha. Skrzynie ale jest na znośnym poziomie. Jeździłem tylko z turem po ulicy nie u dilera. Ok 30km/h po dziurawym asfalcie z amortyzowana osią całkiem w porzadku. Myślałem że będzie gorzej. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj