kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
alvaroalvaro78    141

CO MYSLICIE O CENACH CIAGNIKÓW DF 5105.4 G WYPOSAZENIE MAX OPRÓCZ SZYBER DACHU I SDD ORAZ KUBOTA M 9960 CENY OBU CIAGNIKÓW 155 NETTO :)

Kolego a jaki jest tytuł tego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

dzisiaj wpłacona zaliczka na nh  t5 105 power shutel - 3x hydraulika, koła r24 440 r34 540, plus oświetlenie led, drugi kogut 40l fusch plus tur ursus 6a z chwytakiem- cena 180tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Jak z turem to barrrdzo tanio


Jak doradzicie ? Brać T5.120 z tuzem czy t6.125 bez tuza ? Ciagnik na 26 ha jako główny koń pociągowy ... ma współpracować z pługami unia ibis L long, rozrzutnik obornika Unia Tytan 8 premium, agregat scierniskowy unia kos 2,6m, siewnik AgroMasz Sn300, i prasa jeszcze nie wiadomo xD No i oczywiscie transport


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

t5 za duża ??? t6 ma o 1 km mniej od t5.120 xD Chyba ciebie gościu pogięło ... T4 mi po 2 sezonach zdechnie ...


A ogólna powierzchnia moze dojsć do ok 30


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

coś lekko ponad 200 netto pewnie zależy czy tier 4b czy 4a... Cena jest zbliżona do t6.120 lub 140


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

a może zna ktoś cenę Case maxxum 110 skrzynia mechaniczna? :)

Ja mam oferte za 190 netto ale w skrzyni półautomatycznej 16x16

Jak z turem to barrrdzo tanio

Jak doradzicie ? Brać T5.120 z tuzem czy t6.125 bez tuza ? Ciagnik na 26 ha jako główny koń pociągowy ... ma współpracować z pługami unia ibis L long, rozrzutnik obornika Unia Tytan 8 premium, agregat scierniskowy unia kos 2,6m, siewnik AgroMasz Sn300, i prasa jeszcze nie wiadomo xD No i oczywiscie transport

Zalezy w jakiej cenie ale T6 to ciagnik duzo lepszy od T5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

Witam,

 

Steyr profi 6125, 2016r. - miękka oś, TUZ Zuidberg, amortyzowana kabina, pneumatyczny fotel low frequency, multicontroller, trzy pary hydrauliki, opony 480 i 600 Mitas, skrzynia 17x16, monitor afs700, siłowniki 90mm, grzałka w bloku,  pełne oświetlenie, szerokie błotniki, cięgło hydrauliczne, drobiazgi - dwie lampy błyskowe, radio, cb, klakson "tirowski", 263 tys. netto. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Mam oferte na case maxxum 110. skrzynia 16x16, silowniki 90, amortyzowana kabina, 2 koguty, komplet ciężarków z przodu, fotel pasażera, 3 pary wyjsc hydraulicznych, pompa 113, 3 predkosci wom,cena 190 tys netto. Dobra czy jeszcze mozna cos z tego urwac?

Bardzo dobra! Wiem co mówię.

Ciagnik stoi na placu od kilku dni, dealer mowil ze zamowil wczesniej zeby miec jeszcze stare modele. A czy zarejestrowany to nie pytałem ale chyba nie.

Rozumiem że deeler lubelski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

sam traktor wyszedł za nie całe 160netto bo 180 z turem


piotrek5060 to u Ciebie za ile taki bo mi sie wydaje ze dobra cene mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Witam kolegów. Orientuje się ktos za ile mozna kupic nowego t7 175 w standardzie bez przedniego tuza? Tak mniej wiecej chociaz. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

sam traktor wyszedł za nie całe 160netto bo 180 z turem

piotrek5060 to u Ciebie za ile taki bo mi sie wydaje ze dobra cene mam...

 

Wybrałeś jeszcze wersję z tier 4a?

Nie wiesz może, ile kosztuje T5 110, czyli taki T5 105 po liftingu - masz większy moment obrotowy przy niższych obrotach, ciut większą moc maksymalną, większą masę, wzmocniony podnośnik, skrzynię EC, oczyszczanie spalin z scr bez filtra dpf. Tylko nie wiem jaka jest wyjściowa cena.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

te ich ceny wyjsciowe to tam wiesz... Ja mam jeszcze wersje t 4a, a ile może kosztować ten twó model to nie wiem nie pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

T5 z normą 4b będzie o około 25 tys droższy od T5 z 4a w tym samym wyposażeniu, według mnie nie warto tyle dopłacać za takie zmiany a ciągniki z normą 4a można jeszcze do końca września rejestrować podobno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio8989    0

Orientuje się ktoś ile trzeba dać za nowego CASE MAXXUM 115 Multicontroller T4B? Z dodatkowego wyposażenia 17x16 skrzynia, TUZ, Oś amortyzowana. Cena orientacyjna jaką otrzymałem to 250tyś netto, ile od takiej ceny można jeszcze urwać? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Mocno podrożały te ciągniki?

Ja w czerwcu 2015 r kupowałem maxxuma 115 multicontroler rocznik 2014 ,skrzynia 16 x 17, tuz przedni zuldberga, klimatronik, bez amortyzacji przedniej osi , wzmacniane hamulce (jakieś ceramiczne tarcze) dołożona pneumatyka jednoobwodowa, mocniejsze siłowniki tuzu,opony 600 tył 480 przód, szerokie błotniki, pełne oświetlenie, bez monitora ( za monitor chcieli 12 tyś.),obciążniki przednie,

Płaciłem 228 netto.

 

Edytowano przez JOHAN81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj