kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pablo21    29

Pójdę po ofertę i do Case tylko że tam 10KM więcej i nie wiem co na to agencja. Ale też dowiem się ile chce drugi Diler nh konkurencyjny myślę że będzie taniej. Za ten ciągnik lekko poniżej 300 to cena do zniesienia będzie ale nie 330. Napisze co i jak jak się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Poszedł bym do dealera steyra wyposażenie w standarcie lepsze a cena i tak niższa niż u case , pytałem o to i takie informacje uzyskałem


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ciagnikow Case Maxxum w 6 cylindrach oficjalnie juz zamowic nie mozna zostaly tylko 4 cylindrowe 110-120-130. I teraz oczekiwanie na nowe modele jest ale nikt nic nie wie jeszcze cennikow tez nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

New Holland T6.155 Ec, os amortyzowana, przedni tuz, opony 480/600, 4 pary wyjść hydraulicznych, łącznik górny hydrauliczny,kabina amortyzowana, klima fotel pneumatyczny, 230 netto wstępnie dobra cena? Ile kosztuje bieg 17? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a ile kosztował by NH 140-160  km z serii T7 z tuzem , amortyzacją osi i kabiny, kompletem oświetlenia, opony 540/650? zna ktoś cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy91    2

Może ktoś poradzić co lepiej kupić Case Farmall 95 u czy lepiej w wersji u pro zastanawiam się też nad deutz fahr 5100 lub nh t5 wszystkie w granicy 100 koni chciałbym w wersji nie najbogatszej ale też nie mocno ubogiej. musi mieć rewers elektrohydrauliczny, napewno skrzynia z półbiegami nie wiem jak ona się profesjonalnie nazywa mogła by być też amortyzowana oś jeśli w tych modelach jest dostępna. Proszę o doradzenie mi mądrzejszych osób w tym temacie :) może ktoś zna przybliżone ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin_27    6

Case 95u i nh t5.95 to cos koło 160 netto skrzynia z jednym półbiegiem, za elektro comand trzeba dopłacić 10 tys. Case U Pro to około 185tys a za df 5100 zaczynaja sie od 200tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Pójdę po ofertę i do Case tylko że tam 10KM więcej i nie wiem co na to agencja. Ale też dowiem się ile chce drugi Diler nh konkurencyjny myślę że będzie taniej. Za ten ciągnik lekko poniżej 300 to cena do zniesienia będzie ale nie 330. Napisze co i jak jak się dowiem.

Witam! tak z ciekawości Kolego gdzie w lubelskim New Holland ma konkurencyjnego dilera? bo z tego co mi wiadomo to Rolmax jest jeden tylko ma swoje 3 odziały no ale może się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy91    2

Marcin_27 a wiesz może jaka cena maxxuma 110 z 4-biegowa przekładnia Semi-Powershift i ewentualnie amortyzowana oś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy91    2

Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w farmalu w wersji u pro ma być wycofany silnik 3,4 ? obiło mi się takie coś o uszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Farmall U TIER 4B ma nadal mieć silnik 3.4l tyle że dojdzie SCR zamiast DPF. Producent deklaruje jego żywotność na 8tys godzin.

Co do U PRO podejrzewam że będą się trzymać tego samego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenement    1

NH t4.85 ze wszystkim prócz przedniego tuza, koła 420/34 tył, prżód nie pamiętam. 2016 Styczniowy za 150, 2015 Grudniowy za 140  netto. Dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

New holland t4.105 klima, fotel pneumat, przednie błotniki dynamiczne,skrzynia 24X24,rewers elktrohydrauliczny,3 pary sekcji hydrauliki, przedni TUZ i WOM  za 171 tys netto do małej negocjacji czy warto ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Witam słyszałem ze do maja można zamawiać jeszcze t6.155 165 i 175 w 6cyl a czy wie ktoś kiedy wejdą te odświeżone modele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

NH t4.85 ze wszystkim prócz przedniego tuza, koła 420/34 tył, prżód nie pamiętam. 2016 Styczniowy za 150, 2015 Grudniowy za 140  netto. Dobra cena?

Jak ma pełzaki i wałek Eco i pneumatykę to nie taka najgorsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Trochę drożej od słownika kolego ;)
coś około 135-140 tys. netto

Edytowano przez KlakacZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliwoda    1

Witam ile kosztuje doposażenie NH T7 w podlokietnik sind winder chyba tak sie piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Orientuje się ktoś ile kosztuje

 

Case IH Maxxum 120 Multicontroller + TUZ z WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Orientuje się ktoś ile kosztuje

 

Case IH Maxxum 120 Multicontroller + TUZ z WOM

 

Bardzo dobrze wyposazona wersja bez WOM tylko tuz, ale za to miekka os kabina, opony 600, najmocniejszy podnosnik, 17 bieg, grzalka skrzyni i silnika itp 253 wstępnie netto do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj