kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

actomek    0

Byłem drugi raz 200 netto niżej nie zejdą zrobią wymianę oleju ze względu że jest z 2014r i ma parę mg. Przejechałem się tym ciągnikiem i wydaje mi się że skrzynia dziwnie wyje. Mam nh6030rc to inna skrzyni nie ma tego wycia.Sprzedawca mówi że te skrzynie tak mają.Zastanawiam się że może dla tego dla tego go nie sprzedali bo skrzynia wyje i jest głosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wycie w T6 jest spowodowane przepływem oleju w tej skrzyni, gdzieś tak słyszałem ;)
Sąsiad ma Case Maxxum 125 to w nocy strach aż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

Dzisiaj byłem w Raitechu i dostałem ofertę na TD5.105 na 142 000zł netto.Maksymalne dostępne wyposażenie (klima,siedzisko pneumatyczne,6 gniazd hydrauliki,pompa 63l,radio,2 siłowniki podnośnika,skrzynia 12x12, rewersor hydrauliczny 40km/h,opony 380/70R28 i 480/70R38,lusterka teleskopowe,obciążniki przód 380kg i 200kg tył,oś przednia z ograniczonym poślizgiem i 2 siłownikami wspomagania kierowania).Co sądzicie na taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol123    0

Szału to nie dostałes ja mam za 129 k netto to samo tylko 2015 rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1786

Wie ktoś kiedy będzie zamawiać Maxxumy z nowej serii i jaka jest cena nowej pumy 150 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

maxxum nowej seri jest na rynek amerykański. Dwa tygodnie temu byłem u dilera new holland i case gdy pytałem się o nowe modele t6 i maxxuma to powiedzieli że w europie nie ma nowych ciągle produkują te same. Jedynie w case coś wspomniał że może od września znikną maxxumy 6 cylindrowe ale jak narazie to tylko pogłoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

znikają 6 cylindrowe MAXXUM-y i T6. W CASE dzisiaj powiedzieli że na jesieni mają być nowe modele MAXXUM-a  4 cylindrowe i 6 cylindrowy 140 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Który waszym zdaniem lepszy ciągnik? Maxxum 110 czy T6.120 ? Ceny tych traktorów (mniej więcej z takim samym wyposażeniem - bez zbędnych bajerów) podobne są od 200 do 210 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol123    0

Witam ja zdecydowanie wybrał bym case maxum ,moze dlatego ze posiadam 2 case 2012i 2015 rok i jestem bardzo zadowolony mało pala przyzwoity komfort pracy i co najważniejsze nic sie nie psuje 2 kolegów kupiło w tym samym czasie new holandy i obaj mieli serwis po 2-do 4 razy ciagle cos niby tylko jedna powazna awaria rozleciała sie skrzynia ale nowy ciagnik to nawet niewielkie naprawy to chyba coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Który waszym zdaniem lepszy ciągnik? Maxxum 110 czy T6.120 ? Ceny tych traktorów (mniej więcej z takim samym wyposażeniem - bez zbędnych bajerów) podobne są od 200 do 210 netto.

 

do maxxuma 110 trzeba porównywać nh T6.140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

do maxxuma 110 trzeba porównywać nh T6.140

 

Maxxum 110 bez tego systemu z dodatkową mocą na wałku ma tyle samo KM co T6.120.

T6.140 to jest to samo co Maxxum 110 właśnie z tym systemem EPM (czy jakoś tak)

 

Różnica w tych NH jest tylko z tą dodatkową mocą na wałku a reszta to wszystko to samo.

Edytowano przez krzychu94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

czyli maxxum 110 to odpowiednik t6.140 jak pisałem wczesniej, więc jak cenowo porównujemy maxxuma 110 to trzeba go porównywać z t6.140 bo wiadomo ze 120 powinna byc tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Wiecie jak to jest z tą dodatkową mocą, kiedy możemy ją uzyskać? 

Wiem że w transporcie a czy w orce też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

boost działa w pracach na wom, z użyciem hydrauliki i przy transporcie na ostatnich 4-5 biegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegi    0

Witam.

Case Puma 150 (nowa)

-skrzynia 19/6

-pakiet świateł led (16 o ile dobrze zapisałem)

-szerokie kapcie

-full amortyzacja (przednia oś, kabina, fotel pneumatyczny)

- przedni tuz (nie pamiętam czy z wałkiem)

-grzałka bloku silnika

-isobus (ekran itp- podobno przygotowane pod navi)

-4 wyjścia hydrauliczne

Cena z luźnej gadki 315 tyś netto (lubelszczyzna)- handlowiec sam sugerował że to bardzo wstępna i przy rozmowie o konkretach można negocjować- poniżej 300 zejdzie.

Dopłata za skrzynie cvx-30 tyś (sama skrzynia 20 tyś plus pierdoły).

I teraz kilka pytań do użytkowników takich skrzyń- o jakie pierdoły chodziło handlowcowi?? Wspominał coś o radarach czujnikach itp ale nie wnikałem na wstępnym etapie rozmów.

Pytanie nr 2.

Czy warto "napalać" się na taką skrzynię przy użytkowaniu tego ciągnika do:

-pług 4 obracana

-agregat 5m

-brona kompaktowa 3m (plus ewentualnie hydropak)

-transport- buraki, zboże

-rozsiewacz nawozu

Generalnie koń pociągowy.

Areał na chwilę obecną 50ha ornej, klasa ziemi 1/1. Górek niewiele (jak wspomniałem wcześniej lubelszczyzna).

Handlowiec oczywiście namawiał na tą skrzynię i podstawowy argument to oszczędności w paliwie (komfortu nie wspominając). Jak to się ma do realiów??

Dzięks za konkretne odpowiedzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Kolego za Pume na zwykłej przekładni to jest dużo za dużo,na mój gust to z 250 jest warta,tylko bez "telewizora" który pewnie z 10 kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mi dzisiaj za NH t7.175 (nowa t7) na przekladni AC z wyposazeniem;
-Miekka kabina i os, fotel podstawowy

-monitor elektozawory (standard w AC)
-opony 540/650 Trelleborg

-przedni tuz zintegrowany

-szyberdach

-mocniejsze silowniki na tylny tuz

-grzalka skrzyni i bloku

-elektryczne i podgrzewane lusterka

-12 halogenów LED

i chyba tyle z grubsza powiedzieli 328 tys netto
Wiadomo to jest wstepnie bez targow ale nie uważacie ze sporo za drogo i ponoć od kwietnia 15 tys podwyzki jeszcze ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Pablo21 jak jesteś mocno zdecydowany na ten traktor to ich ciśnij ile się da do 305 netto powinni zejść albo chociaż dorzucić jakiś przegląd, rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Najlepiej idź do konkurencji po ofertę case, steyr i nie śpiesz się z zakupem ja zgrabiarkę kupowałem z 3 miesiące bo miałem czas do wiosny i można sporo ugrać z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj