kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

adrian3005    49

A nie interesowałby kogoś new holland t5 105 DC ? mocniejsza pompa, fotel pneumatyczny, szerokie opony, zaczep automatyczny w sumie to full opcja, ciągnik z 2014 roku pokazowy, 160 tys netto , naprawdę warto

Miałem go osobiście kupić ale trochę plany mi się zmieniły i chciałbym znaleźć kogoś dla dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jak coś to za parę tygodni będę wystawiał krajowego TL100 z 2003 roku ;)


I jak coś mam pewnych kupców z Istambułu na TM ale najchętniej biorą full mechaniki - Schuttle Command. Sprzedałem swojego bez ogłaszania... ;)

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwon    0

ja bylem w kielcach na wystawie i nh case i sterey staly kolo siebie i roznia sie wedlug mnie wygladem i tapicerka w kabinie wedluk mnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

trzeba było jeszcze nr mostów posprawdzać, wydajności hydrauliki i duzo innych szczegółów których nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Podzespoły do tych ciągników robi ta sama firma jednak NH najtańszy Steyr najdroższy w tej samej gamie.

 

Poluję na T.6.170 macie opinię o tym ciągniku na razie mam cenę 210 brutto przedni tuz skrzynia półautomat czyli druga od dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za 210 brutto to tylko brać lepszej ceny za 140KM chyba nikt nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Podzespoły do tych ciągników robi ta sama firma jednak NH najtańszy Steyr najdroższy w tej samej gamie.

 

Poluję na T.6.170 macie opinię o tym ciągniku na razie mam cenę 210 brutto przedni tuz skrzynia półautomat czyli druga od dna.

 

Kolego mógłbyś doprecyzować, nie ma takiego modelu jak napisałeś.

I ta cena to za nowy czy używany, bo niedawno tyle chcieli za niego netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Kolego w innym temacie piszesz, że ten ciągnik masz za 208 innym razem jeszcze inną niższą cenę od 195 netto, Ty poważny jesteś czy po % piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

New Holland t6.140 tuz, 4 pary wyjsc, szerokie blotniki, stabilizatory automatyczne,17x16,opony tyl 600 przod 480 automatyczna zmiana biegow i do tego tur stoll FZ 30 z amortyzacja i hydro fix cena 265 netto dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polpat1998    0

Może ktoś wie ile kosztuje

new holland t5 115

new holland t5 105

new holland t6 120 z Dual Command

i z jakimi wyposażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Piszę o 120kM i 140 KM przedni tuz lub bez amortyzowana ośka lub nie stąd taka różnica w cenie i w oponach Michelin, Conti tu 2 tys zł 

120 kM T.6 195 sztywna oś bez tuza

140kM przednia oś amort tuz 214 netto po ostatecznych negocjacjach opony 480 i 600 na tę chwilę ceny ciągników powinny jeszcze lekko spaść gdyż załamanie sprzedaży bardzo się pogłębia stąd czekam a jak komuś nie zależy i jest bardzo bogaty no coż mi 10 tys robi różnicę wam nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Był u mnie ostatnio przedstawiciel steyr powiedziałem mu że się spóźnił bo mam max125. Powiedział mi że odpowiednik Steyer w muticontolerze kosztowałby 260 brutto (skrzynia 16x16, hydraulika 113l,nie wiem czy amortyzacja kabiny). Przedstawiciel z motoagro, kurczę jak one potaniały. Za 220-230 netto to już powinien być pełen wypas(z skrzynia powershift) w tej serii ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@inwi najpierw mu powiedziałes że masz już maxxuma czy on najpierw powiedział ci cenę za steyrea?

bo jak mu najpierw powiedziałes że masz maxxuma to cena walnięta abys trochę sie podenerwował że taka okazja przeszła ci koło nosa, często to jest robione przez niektórych handlowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalin84    0

ja jak powiedziałem ze juz kupiłem valtre to john deere seri R spadł nagle do ceny seri M czyli o jakieś 30 tysiecy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Raczej powiedział prawdziwą cenę bo podparł się osoba która kupiła ciągnik w takiej cenie i ja ją znam. Więc jestem w stanie sprawdzić czy kłamie, możliwie że sprzedali go tak tanio bo chcą wejść na nasz teren same case i nh w moich stronach Steyer jak na lekarstwo.

Edytowano przez inwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15

Byłem u dealera koło łodzi i Steyr 6125 multicontroller opony sześćsetki, miękka oś , przedni tuz, skrzynia z nadbiegiem 17x16  245 netto i powiedzieli że więcej upustu nie dadzą. No i oczywiście ciągnik mają zamówiony a jak będą zamawiać w lutym to nie wiadomo jaka cena i w ogóle. Ogólnie bardzo miło się ze mną obeszli, no ale... - ta cena?

Jak ktoś wie gdzieś taniej to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87    0

Byłem u dealera koło łodzi i Steyr 6125 multicontroller opony sześćsetki, miękka oś , przedni tuz, skrzynia z nadbiegiem 17x16  245 netto i powiedzieli że więcej upustu nie dadzą. No i oczywiście ciągnik mają zamówiony a jak będą zamawiać w lutym to nie wiadomo jaka cena i w ogóle. Ogólnie bardzo miło się ze mną obeszli, no ale... - ta cena?

Jak ktoś wie gdzieś taniej to dajcie znać.

 

Czy aby w tej cenie nie dostaniesz najtańszego Case Puma 130 z powershiftem? Jak rzuciłem dilerowi na odchodne po ile jest najtańsza Puma, to mi chyba powiedział 240 (tyle, że pewnie bez osi amortyzowanej). Ten Steyr 6125 multi to Case Maxxum 125 multi. To jednak ciągnik o klasę mniejszy od Pumy. Maxxuma 125 multi, bez ośki oferowali mi za 220 tyś. netto. Chociaż może mi się to już pierdzieli, bo było to miesiąc temu i od ilości ciągników miałem już mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

witam, ja case 115mc na full opcji ( miękka oś, amory kabiny, opony 600, TUZ i WOM) mam u jednego dealera za 255 tys jak myślicie cena dobra??

Zaczynają już mnie wk...iać ci delaerzy, pojedziesz do jednego zaraz drugi dzwoni, bo wie że byłeś u konkurencji.. zmowa cenowa i ta cholerna rejonizacja to chyba do rzecznika praw konsumenta się nadaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Rejonizacja i zmowa cenowa to niezły myk na proces - wygrany proces jest to niezgodne z Konstytucją RP i ogólnymi przepisami UE dotyczącego rynków wewn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj