kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

uglibugli    75

Panowie jak stoją w cenniku modele td5.75 i td5,115 ??? Chodzi mi o podstawy ??? i ile może być dopłaty do skrzyni z pełzakami ??? i czy case będzie dużo droższy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

case z takim samym wyposażeniem powinien byćw podobnej cenie może 1-2tys wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

A nie zna ktoś konkretów ??? Bo w sobotę planuję jechać do dilera i chciałbym wiedzieć czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pojedziesz do dealera jednego i drugiego to konkrety poznasz, innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

T6.165 z Tuzem amortyzacja kabiny i skrzynia 17x16 w tej najbogatszej grupie w granicach 234 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1
Napisano (edytowany)

Ile mógł by kosztować NH t4.75 z klimatyzacją, z szerszymi kołami, z przednim obciążnikiem itd.(wersja full)

Edytowano przez 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1
Napisano (edytowany)

New Holland T6.155

 

- 4 wyjścia hydrauliki

- pompa 113l

- amortyzowana kabina

- amortyzowana przednia oś

- tempomat

- 17 bieg ECO

- funkcja automatycznej zmiany biegów

 

W takim wyposażeniu 225 tyś netto, to juz jest ostateczna cena za ten ciągnik, jak myślicie dobra czy nie bo już sam nie wiem...

mi za t6.165 w takim wyposażeniu jak twój w tej najbogatszej grupie, tylko zamiast miękkiej oski przedni tuz zawolal 230tys netto Edytowano przez Maniek2707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Miękka oś to koszt około 15 tyś zaś przedniu tuz to 8 tys. czyli od cenny 225 -15 = 210, 210 + 8 = 218 reasumujac mój bez przedniej osi a za to z tuzem kosztował by 218 tys.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1

wie ktoś ile chcą za NH t4.75 z klimatyzacją, z szerszymi kołami, z przednim obciążnikiem itd.(wersja full) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

mi za T6.165 powiedzieli 225 netto z ośka amortyzowaną kabiną i skrzynią 17x16 laczki 600 i 520


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Za case maxxum 125 zwykłego bez multicontrolera z najmocniejszym podnośnikiem i osią,skrzynią 16x16, amoryzowaną kabiną, obciążniki przednie zamienione na obciążniki w koła tylne, po 2 na koło daliśmy 225 netto. Z tym że na ciągnik namyśliliśmy się, gdy niemiec rozmyślił się ze sprzedarzą NH ts135 i był kupywany na zasdzie chce ciągnik na wczoraj, wieć negocojwaliśmy to co było na placu i albo dogadamy sie dziś albo wcale, (dlatego cena mogła by byc pewnie trochę lepsza) a ciągnik chce nalepiej jutro. Mamy go już tydzień, ma do niego dojść tur stolla za 31 netto. Ciągnik kupiony w danex rogienice wielkie w opcji wyposarzenia 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

W jakiej cenie case maxxum 110 cvx. miekka os i kabina przedni tz

Edytowano przez RoRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

Dzisiaj zadatkowany i zamówiony New Holland T5.105 Electro Command z pneumatyką, szyberdachem na szerokich kapciach, 3 pary wyjść hydrauliki, siedzenie pneumatyczne, dodatkowe siedzenie instruktora przedni TUZ i WOM, obciążnik 450 kg na przód, dwie lampy ostrzegawcze za 196 tysięcy netto Dodatkowo w październiku wycieczka do Włoch na 4 dni za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

Panowie, myślicie że za 165tyś. brutto uda się wyrwać t4 95 w wersji standard? oglądałem td5 95 i jakiś taki delikatny mi się wydaje...nawet silownika wspomagającego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

W jakiej cenie case maxxum 110 cvx. miekka os i kabina przedni tz

Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Dostalem wlasnie oferte na case maxxum 110. wyposazenie amortyzowana os i kabina, przedni tuz opony tyl 600, radar pozlizgu. cana 237 tys netto bez zadnych negocjacji . jak myslicie ile moge zejsc z tej ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

mi za gołą 130 z skrzynia 16 mówili 230 przedni tuz i wom koło 19tys. a 130cvx od 260tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

NH TD5.75 z dobrym wyposarzeniem: klima, haki, obciążniki przód, siedzenie pasażera, pełne oświetlenie robocze, zaproponowano mi za 99tys netto

o inne modele mniej pytałem ale TD5.85 i T4.75 w podobnym wyposażeniu ok. 120tys netto

Edytowano przez grzesiekk87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna oferta na NH TD5.95 120 tysi netto więc w porównaniu do trzech miesięcy wstecz jak pytałem jakieś 15 tysi mniej :) cena jak za te konie wydaje mi się rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj