kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

pawel100474    31

wie ktoś gdzie można jeszcze kupić new hollanda t4.55 z pełzaczem na wąskich kołach bo rozmawiałem dziś z dilerem i niem już w produkcji proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homar88    0

wie ktoś gdzie można jeszcze kupić new hollanda t4.55 z pełzaczem na wąskich kołach bo rozmawiałem dziś z dilerem i niem już w produkcji proszę o pomoc

 

 

Witaj,

 

Diler NH w Broszkowie k. Siedlec ma T4 z Creeperem, ale chyba model 65, a nie 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Czy 210 tys. netto za NH T6.155 z amortyzowaną kabiną, wydajniejszą hydraulika i 17 eco biegiem to dobra cena, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Widzę kolego że chcesz kupić takiego samego NH jak ja a mieszkamy niedaleko a nawet część pola mam w Posadowie :)

 

Mi za T6.155 z amortyzowaną kabiną, amortyzowaną osią, 17 biegiem ECO, automatyczną zmiana biegów, tempomatem, mocniejszą hydrauliką, opony 600 zaśpiewali 230 tyś bez negocjacji, ale po niedzieli jestem umówiony na spotkanie i się trochę potarguję :)

 

PS: @Passatb4 a na kiedy chciałbyś mieć ciągnik?


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Ciągnik chcialbym jak najszybciej :) , ale to zależy jak rozpatrzą mój wniosek, jestem na zielonej liście składałem o zwiększnie wartości dodanej tzw. gva.

Widziałem, że Ty się chwaliłeś że umowa już podpisana, a składałeś na zwykłą modernizacje czy gva?

 

Tak mi się wydaje, że to już ostateczna cena, te 210tys.

Edytowano przez Passatb4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pewnie ok 450tys netto ale to będzie full wypas obejmujący wszystko co możliwe pewnie, min: GPS, ABS, bezstopniowa skrzynia, Przedni tuz + wom, specjalny kolor na życzenie, najwydajniejsza Hydraulika na elektrozaworach, 5 par hyd tył, 4 pary hyd środkowej, grzane szyby przód i tył, największe dostepne koła, amo. oś i kabina, isobus z większym monitorem i jeszcze wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Czy 210 tys. netto za NH T6.155 z amortyzowaną kabiną, wydajniejszą hydraulika i 17 eco biegiem to dobra cena, jak myślicie?

ja za nh t7.170 czyli model wyżej z 2013 dałem 225 netto z 2014 233 netto więc porównując ta cena to za model 6.165 byłaby atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

ja za nh t7.170 czyli model wyżej z 2013 dałem 225 netto z 2014 233 netto więc porównując ta cena to za model 6.165 byłaby atrakcyjna

 

Ale to chyba po pokazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

agroskład ujazd rocznik 2013 bez przebiegu nowy t7 z 2013 nie ma w całej Polsce tylko są w AC dużo droższe cena 233-236 netto za t7.170 RC z 2014była u kilku dilerów a modeli t6 z 2013 roku 3tyg temu było bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Za te pieniądze T7 to chyba bardzo dobrze kupiłeś.

 

No mi już raczej z tych 210 tys. nic nie zejdzie, zwłaszcza że teraz ludzie podpisują umowy z agencją i ruch jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

wyposażenie standardowe do serii t7 wersji rc + 19bieg, automatyczne stabilizatory i podnośnik z siłownikami 100 spróbuj porozmawiać z importerem z cnh w płocku tel na stronie (jak chodzi ci o rok 2013 i konkretny ciągnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

New Holland T6.155

 

- 4 wyjścia hydrauliki

- pompa 113l

- amortyzowana kabina

- amortyzowana przednia oś

- tempomat

- 17 bieg ECO

- funkcja automatycznej zmiany biegów

 

W takim wyposażeniu 225 tyś netto, to juz jest ostateczna cena za ten ciągnik, jak myślicie dobra czy nie bo już sam nie wiem...

Edytowano przez Pronar82a

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ciągnik pod zamówienie czyli rocznik 2014, nigdzie nie w Polsce z takim wyposażeniem nie ma takiego ciągnika, oś w granicach 15 tysiecy + automatyczna zmiana biegów około 3-5 tyś


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ta cała automatyczna zmiana biegów, to taki bajer, z którego skorzystasz pare razy z ciekawosci a potem i tak bedziesz wolal sam decydować kiedy zmienić przełożenie, bo on nieraz głupieje.

 

piszę z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja w transporcie to tylko na automacie, od 13 do 17 biegu. Reszta ręcznie


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jaka cena za nh t5. 115? wyposażenie klima, przedni tuz i tur, electro command, amortyzowana kabina, i jakaś wydajniejsza pompa? I jak z ceną w porównaniu do t6. 120 w tym samym wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek82    0

Witam mam ofertę na case puma cvx 145 amortyzowana oś i kabina, tuz oryginalny, złącza elektr. plus dwa na drążku, monitor asf 700,pompa mocniejsza,łacznik hydrauliczny. Za 299 000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

Witam mam ofertę na case puma cvx 145 amortyzowana oś i kabina, tuz oryginalny, złącza elektr. plus dwa na drążku, monitor asf 700,pompa mocniejsza,łacznik hydrauliczny. Za 299 000 netto.

A jakie ogumienie? Bo za przód 540 a tył 650 jest dopłata chyba 16 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin0613    0

Czy ceny za new holland t4.95 z 2013 roku szerokie ogumienia klima edc zaczepy, pneumatyka skrzynie 24x24 40km/h siodełko pasażera wałek E. radio obciążniki za 193tys brutto to dobra cena? i jescze wóz pomot ch*jna t507/3 standard 4000l za 24600 brutto, agregat uprawowo-siewny famrol plus 400/3 39900 brutto, opryskiwacz woprol 400l belka 12m 3 końcówki obotowe RSM i jakies inne. za 3400 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj