kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

maly3    0

Cvx maxxuma można zamawiać,za najsłabszego bez żadnego monitora i przedniego tuza,mającego miękką oś i kabinę powiedziano mi poniżej 230 netto do jeszcze jakiegoś manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Ciekawa propozycja, od kogo dostałeś taką ofertę? Cvx są tylko w wersji 4 cylindrowej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

taką cenę mi oferowali już we wrześniu więc myślę że coś powinni jeszcze opuścić tym bardziej że sprzedaż grupy cnh spadła o 30 % a jd zyskuje w ostatnich miesiącach to wyposażenie oprócz osi to standard nawet obciążnik 1000kg

No nie wiem czy taki standard bo nie wypisałem jeszcze wszystkiego. Dochodzą jeszcze elektrozawory na hydraulice, a co za tym idzie HMC za co też trzeba sporo dopłacić. Full oświetlenie 12 świateł roboczych. Pompa hydrauliczna o większym wydatku bo 140 l/min. Większy alternator już nie pamiętam jaki. Zaczep dolny kulowy. I jeszcze tata wynegocjował drugi przegląd gratis a też sporo kosztuje bo obejmuje wymianę wszystkich płynów i filtrów. I jeszcze jakieś drobne d*perele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Teraz to ok jak możesz podaj namiary swojego dilera dokładnie co wynegocjowałeś na pw, Ja nie wiem jeszcze czy wybrać case puma 130 czy nh t7.170, ale ja chcę wersję podstawową mechaniczną a zastanawiam się nad zwykłą przekładnią RC lub PC(mam tylko 45ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

taką propozycję za maxxuma dostałem od Asprimu(lubelskie) i zaczynam się nad nią poważnie zastanawiać,brałem pod uwagę też inne marki min.valtre n103.4 i T6 NH.T6 wychodzi drożej i to sporo,valtra nie ma takiej skrzyni,a bezstopniówka...no cóż-wygoda.Co ciekawe oferta została poprawiona,jest atrakcyjniejsza :D już nie 230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Ok, a jakie ma mieć wyposażenie, znowu dochodze do wnioski że mi znacznie ciężej negocjacje idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak na maxxuma cvx to i tak bardzo atrakcyjna cena, to jest fabrycznie nowy ciągniki czy może jakiś popokazowy testowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

ciągnik fabrycznie nowy,wyposażenie:miękka kabina,pompa o wydajności 127l/min,opony 520 tył,trzy zawory elektryczne+międzyosiowe(ciągnik do ładowacza),fotel podgrzewany,grzałka bloku i oleju w skrzyni,a poza tym dużo oferuje w wyposażeniu standardowym.Rozmawiałem w tym tygodniu i liczyliśmy poraz kolejny cenę takiego ciągnika i ostatecznie wyszło tak:wyposażenie jak powyżej+tuz+monitor(ten mniejszy)+obszyta skórą kierownica(standardowa jest dla mnie za cienka-słaby uchwyt).Cena w tym wyposażeniu to 235 netto-sam tuz ok. 10.Z tego co mówił handlowiec, to mają jakieś wsparcie fabryczne i dlatego taka cena.Nie ma jakiegoś mega zainteresowania takim ciągnikiem na naszym terenie,więc to też może wpływa .Lepiej sprzedają się maxxumy ze ''starą skrzynią'',ta cvx to w zasadzie nowość w małym ciągniku,podraża go o 30tys.Poza tym cvx waży 100kg więcej.Narazie są to zapewnienia handlowca,mam nadzieją ,że uda się to spisać,podpisać,i zapewnić taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Wydaje mi się, że niekoniecznie ale niech ktoś potwierdzi


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

cvx występuje tylko i wyłącznie w wersji multicontroler podłokietnik i sterowanie takie same jak w pumie cvx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

A w wersji zwykłej?


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w zwykłej wersji maxxuma nie może być elektrozaworów na hydraulice, one występują tylko w wersji MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Dzięki za wyjaśnienie ;-)


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

No to powiem ci @mały że jeśli to prawda z tą ceną jaką podałeś to bardzo dobra oferta. Ja bym ci doradził jeszcze opony 600. Zastanawia mnie tylko czy masz w końcu w tej cenie miekką oś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

miękkiej osi w tej kompletacji nie posiada,myślę że nie będzie potrzebna.Kolega ma T6020 z miękką kabiną i całkiem fajnie się nim pomyka.Co do opon,to nie jest ciągnik do ciężkiej roboty,planuję że będzie pracował z ładowaczem,opryskiwaczem,jakimś biernym agregacikiem 3m z siewnikiem,taki podwórkowy-wynieś,przynieś,pozamiataj.Myślę więc,że nie ma co pchać się w szersze opony ,520 wystarczy.Do ciężkich zadań mam inny ciągnik,potrzebny teraz mniejszy ''pomocnik'',a jak znam życie stuknie dwa razy więcej godzin niż duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Nowy nabytek do gospodarstwa ojca to NH T4.85 w wersji Hi-Lo czyli z półbiegiem (skrzynia 24x24) i sterowaniem elektrycznym podnośnika + sterowanie na błotniku podnośnika i wom-u pozatym posiada rewers elektrohydrauliczny, siedzenie dla pasażera, opony 480 tył, 380 przód, 2 pary wyjść hydraulicznych +1 para do tura + 1 para do przyczep z chamulcem hydraulicznym, do tego klima i radio bez pneumatyki został kupiony za 144 tyś. netto do niego będzie zamontowany łaowacz New Holland odpowiednik stoll FZ 20 za 26 500 netto bez osprzętu.

 

Ceny innych modeli: netto

Case Farmall 85C - 152 000 bez pneumatyki (to samo wyposażenie co NH) - Piomar

Case Farmall 95U - 155 000 bez pneumatyki (to samo wyposażenie co NH + 1 para wyść hydrauliki) - Piomar

New Holland T5.95 - 155 000 z pneumatyką (to samo wyposażenie co NH + 1 para wyść hydrauliki) - Warpol-Agro

New Holland T4.85 - 137 000 z pneumatyką, skrzynia 12x12, podnośnik mechaniczny - Adler Agro

New Holland T6.120 - 180 000 skrzynia 16x16 - Pol-Agra Płońsk

 

Jak znajdę więcej notatek to jeszcze podam kilka cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

To też kolego, ale i w budowie są różnice, seria TD-seria T. 1. Zwolnice-mosty, 2.Silnik 2930,3200,4500 na zwykłej pompie Tier 3-silnik 3400 commonrail + filtr cząstek stałych Tier 4, 3.kabina z klimą w dachu- klima pod maską, 4.rewers przy kierownicy mechaniczny na linkę-rewers elektrohydrauliczny, 5. skrzynia mechaniczna 12x12-skrzynia mechaniczna 12x12,z półbiegiem 24x24,electrocommand 16x16 2 zakresy przełączane dzwignia po 8 biegów,pełne biegi przełączane pod obciążeniem za pomocą guzika, 6. podnośnik mechaniczny-mechaniczny lub elektryczny

Edytowano przez Mariusz650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartik534    0

Witam :) Na premierach w Poznaniu za case maxxum 110 multicontroller zaśpiewali od 240 tysi netto. Jest to cena katalogowa do negocjacji :D A wyposażenie było już spoko bo miał przedni tuz i wom. Ale jakos nie przemawia do mnie to 140 km w 4 cylindrach... Może i mniej spali ale co z żywotnością tego silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Case puma 130 19x6 pod obciążeniem 650 tył 520 przód, miękka oś obciążnik tona, bez tuza 250 netto dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj