silva

Stowarzyszenie AF

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zabijacie niesamowitego ćwieka dla yacentego. Popieram w 100% inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Szkolenia chodzi mi żeby na spotkanie jakiegoś eksperta z branży zaprosić. Choć nie wiem jaki to koszt. A później rozmowy. No chyba że sie trafi wielu którzy dadzą przemówienie. No Panie Hubercie pięknie pięknie wiem że jedna taka impreza była ale dziwie sie że taka mała frekwencja. Ale też chodzi mi żeby to było jakies zarejestrowane stowarzyszenie. Tylko co można w takim stowarzyszeniu działać. Nawet myślałem jakiś wspólny handel czymś. Kupno nawozów czy coś w tm stylu. Czasami blisko siebie mieszkamy i nawet nie wiemy że tak jest

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Ja jestem za - podpisuję się obiema rękami i nogami


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jako miejsce na coroczny zlot proponuję Hajnówkę k. Puszczy Białowieskiej. Swojskie klimaty, białorusinki, 500l bimbru, pola namiotowe, darmowy świniak MADE IN OJDANA z jabłkiem w pysku.... 2 dni beztroskiego życia w zaciuszy natury, przy żubrach (niekoniecznie piwach) nad stawem z wędką przy ognisku...

 

I jak ?

 

 

EDIT:

 

http://siolobudy.pl/karczma_osocznika.html

 

Wysoki standard, do wynajecia na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

Proponuje jakieś duże stoisko na Bendarach i tam wymieniamy się doświadczeniami. W tym toku byłem o godzinie ok.11 to były tylko 2 osoby a na 13 nie dotarłem bo nie zdążyłem dojść z drugiego końca :P Spotkania na jakiś wystawach np. Targi poznańskie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w tym roku nie było jescze AgroShow Bednary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Może wystawa maszyn to nie ale np jakies pokazy przez jakiegos z "userów" AF to juz było by chyba do wykonania

Edytowano przez Egzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam ja jak naj bardzej sie podpisuje pod ta inicjatywa z checia sie spotkam z kolegami z af takie wyjazdy integracyjne wiaza społecznosci ja naleze do grupy producenckiej i czasami wyjezdzamy na takie spotkania na ktore zapraszaja nas producenci pasz i koncentratow zawsze czegos człowiek sie dowie pogada rozerwie po ostatnim wyjezdze 2 dni mie watroba bolała :lol:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

w ramach takiego spotkania mogli bysmy odwiedzic userów w ich gospodarstwach zeby zobaczyc jak gospodarzą itd - oczywiscie w tym rojonie w którym akurat jest zlot


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Czemu nie. Hajnówka może być, mam ok 330km niezależnie czy bym jechał od domu czy z Olsztyna. Podroż już z samego punku widzenia jak to wygląda na Podlasiu mogłaby być ciekawa ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

No dokładnie tak jak MECHANIZATOR pisze. Troche niektórzy fantazjują bo nie mamy przecierz finansów od tak. Bo organizacja kosztuje. A stoisko na pokazach to juz całkiem i to sie wiąże ze składkami a myśle że mało kto chciałby je płacić.

Razem tak naprawde jesteśmy bardzo silni bo tu są sami najlepsi rolnicy i jesteśmy rozlokowani w całym kraju. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście. Trzeba pomyśleć jak z tego korzystać.

Podoba mi sie pomysł jeżdżenia po gospodarstwach i po prostu oglądania upraw tylko jak sie zbierze z 500osób to gdzie ja to towarzystwo pomieszcze :P

 

Panie @Hubercie mnie niestety nie stać na takie rarytasy jak proponujesz

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Wstępnie proponowany termin to początek czerwca - powiedzmy pierwszy weekend czerwca - kto by był chetny - miał teoretycznie czas itd


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na poczatek niech 20 osob sie zbierze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

to jak komu by pasowało na poczatku czerwca ?? piszcie zeby w razie czego korekte zrobic :D


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

Co do tych spotkań to pomysł dobry ale początek czerwca to dla hodowców oznacza sianokosy. najlepiej w takim terminie aby hodowcy i rolnicy mieli mało roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

początek czerwca to czas sesji letniej i sianokosów wiec jestem przeciw:) optimum to początek lipca-trwawy, wycięte, zboża już bieleją a studenci rzucają w kąt wsze książnice:P


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

to spotkanie było by w hajnówce ja mieszkam po trasie warszawa-hajnówka(okolice nura) to mógł bym się z wami po drodze zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Witam wszystkich, wiem że zbytnio nie udzielam się na forum ani czacie, ale jeśli można to chciałbym napisać tu o takim moim małym pomyśle odnośnie tego tematu, a głównie Stowarzyszenia AF, wiadomo,że aby takowe stowarzyszenie mogło istnieć, muszą być dopełnione wszystkie prawne wymagania, minimum 15 osób (lecz to nie stanowiłoby chyba większego problemu) oraz uchwalenie statutu i zarządu, wybrani siedziby głównej :) a co do mojego pomysłu to obserwując forum i rozmawiając z użytkownikami widzę że dużo osób kończy szkoły średnie oraz studia związane z rolnictwem i kierunkami pokrewnymi, wiem że część tych osób wiąże później swoją przyszłość bezpośrednio z rolnictwem ale nie wszyscy, ciężko jest się odnaleźć na rynku pracy młodym ludziom, myślę że Stowarzyszenie AF mogłoby promować i oferować pracodawcom takich pracowników, pomagać w doszkalaniu, jest to jeden z moich niezobowiązujących pomysłów :) a co do spotkania to może jakoś by je wyśrodkował na mapie Polski tak żeby wszyscy użytkownicy mieli + - równe szanse na dojazd :) i również popieram termin letni tak żeby można było np wynająć pole namiotowe ( myślę tutaj o tańszych kosztach organizacji)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

początek czerwca to czas sesji letniej i sianokosów wiec jestem przeciw:) optimum to początek lipca-trwawy, wycięte, zboża już bieleją a studenci rzucają w kąt wsze książnice:P

Początek czerwca to czasem po sianokosach jest.

W lipcu to masz drugi pokos.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich, wiem że zbytnio nie udzielam się na forum ani czacie, ale jeśli można to chciałbym napisać tu o takim moim małym pomyśle odnośnie tego tematu, a głównie Stowarzyszenia AF, wiadomo,że aby takowe stowarzyszenie mogło istnieć, muszą być dopełnione wszystkie prawne wymagania, minimum 15 osób (lecz to nie stanowiłoby chyba większego problemu) oraz uchwalenie statutu i zarządu, wybrani siedziby głównej :) a co do mojego pomysłu to obserwując forum i rozmawiając z użytkownikami widzę że dużo osób kończy szkoły średnie oraz studia związane z rolnictwem i kierunkami pokrewnymi, wiem że część tych osób wiąże później swoją przyszłość bezpośrednio z rolnictwem ale nie wszyscy, ciężko jest się odnaleźć na rynku pracy młodym ludziom, myślę że Stowarzyszenie AF mogłoby promować i oferować pracodawcom takich pracowników, pomagać w doszkalaniu, jest to jeden z moich niezobowiązujących pomysłów :) a co do spotkania to może jakoś by je wyśrodkował na mapie Polski tak żeby wszyscy użytkownicy mieli + - równe szanse na dojazd :) i również popieram termin letni tak żeby można było np wynająć pole namiotowe ( myślę tutaj o tańszych kosztach organizacji)

Pozdrawiam.

 

Nie bój się...autokar masz sponsorowany B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj