silva

Stowarzyszenie AF

Polecane posty

silva    19

Na czacie ktoś wymyślił taki pomysł by założyć stowarzyszenie AF. Robić jakieś szkolenia ito. Co Wy na to? Prosze o opinie

Jakieś zloty

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Na temat czego szkolenia ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

Wieczorki zapoznawcze , co miesiac np. kuj-pom robi impreze w lubelskim , za miesiac odwrotnie , i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

szkolenia szkoleniami - mogli byśmy się poprostu spotkać na jakimś dorocznym kilkudniowym zlocie i wymienić doświadczeniami - z różnych dziedzin


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

o widze że @MECHANIZATOR wie o co mi chodzi :) Ale ja czekam na propozycje i pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No można by wprowadzić jakieś znaczki - nalepki itp na samochody i sprzęt zeby np pogadać w razie przypadkowego spotkania gdzies tam w terenie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko np. szkolenia itd musiały by być w takim miejscu żeby było dużo osób, no i główny problem to to że pochodzimy każdy z innego zakątka ;)


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Mimo wszystko pomysł na prawdę fajny. Najłatwiej zorganizować taką imprezę w pobliżu np: jakiejś wystawy maszyn rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Nie no na pierwszy rzut to trzeba by sie pozbyc tego takiego podejścia - na forum hasło spotkanie na bednarach - milion szejset wpisów - a w realu przyjdzie 30 ludków i jest koniec - a pozniej znów wpisy - byłem z boku ale wstydziłem sie podejść - stoważyszenie to stoważyszenie kto traktuje AF poważnei rozumei o co chodzi

 

@pawel1344 własnie najgorzej bo każdy chce sobie sprzet pooglądac a nam chodzi o coś tylko i wyłacznie dla nas - a nie podpinanie się pod kogoś


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Dokładnie. I ten znak rozpoznawczy też ciekawa rzecz. Gdzieś ktoś napisał o naklejkach na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No znaczek musiał by napweno jakos korespondowac z logo AF ale na to musiał by sie juz @Yacenty zgodzić


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż np. seminarium zbożowe stworzyć w centrum gdzieś to myślę że by ludzie przyjechali, i ta grupa która się tym interesuje i może coś zrobić. Tylko jeśli szkolenie to nie może być jak to często bywa tylko reklama swoich produktów. Chociaż tak na prawdę szkolenia ma każdy z nas w swoim regionie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Popieram obiema rękoma ten pomysł. A ze sptkaniami na targach jest taj jak @MECH napisał :).

 

Spotkać pogadać, bo jednak ludzie mają podobny kręg zainteresowań z tego forum.

 

Z naklejkami fajny pomysł :).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Pomysł jak najbardziej pro, kwestia organizacji i znalezienia odpowiedniego lokum, każdy mógłby chyba dać propozycje miejsca przypuszczalnego spotkania, zostaje wtedy jedynie dogadanie tematu, ale fajnie że ktoś wyszedł z taką inicjatywą:)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

mozna porobic oddziały na kazde wojewodztwo i robic jakies spotkania w blizszym kregu ewentualnie raz w roku ogolnopolskie. Nie wiem mimo wszystko czy to sie przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

unikał bym słowa szkolenie - raczej chodziło by o wymiane doświadczeń - np kilku userów przygotowało by prezentacje jak u nich zadziałał jakiś srodek lub jak u nich wypadła w danym roku jakas odmiana - mozna bys ie tez podzielic tematycznie - zboza - maszyny - gęsi itd wiadomo nie kazdy na AF szuka tego samego - chodzi aby połaczyć przyjemne z pożytecznym - miło spedzić czas

 

Mozna by też na takie spotkania zapraszać jakeis ciekawe osoby z branzy - taki czat z ekspertem ale Live


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście spędzić miło czas w gronie znajomych z AgroFoto...

z tą wymianą doświadczeń też jest dobry pomysł, trzeba powoli z Szefem AF rozmawiać na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Tylko ten czas najpierw trzeba znaleźć :P , ale za 2 mies targi agrotech w kielcach jest okazja aby agrofotowicze z tego regionu się stykneli, i wypróbowali te wasze pomysły o jednoczeniu, choć już się domyślam jak zjednoczyli by się ci pełnoletni agrofotowicze, np.ja czyli sporo %%%% :lol: ,

Szefowie AF zorganizowało by dla userów z AF jakieś fanty na targach, typu kubek, koszulka, naklejka,(flaszka :lol: ) itp. króre dostawali by po udowodnieniu że on to np. @bobytempelton, czy inny user, taka propozycja :)


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Nie no na pierwszy rzut to trzeba by sie pozbyc tego takiego podejścia - na forum hasło spotkanie na bednarach - milion szejset wpisów - a w realu przyjdzie 30 ludków i jest koniec - a pozniej znów wpisy - byłem z boku ale wstydziłem sie podejść - stoważyszenie to stoważyszenie kto traktuje AF poważnei rozumei o co chodzi @pawel1344 własnie najgorzej bo każdy chce sobie sprzet pooglądac a nam chodzi o coś tylko i wyłacznie dla nas - a nie podpinanie się pod kogoś

Można by połączyć spotkanie AF i przy okazji producenci maszyn mogli by zrobić własną wystawę-takie targi AgroFoto, a na każdej maszynie naklejka AgroFoto :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem wystawa maszyn odpada ze względu na koszta no i sam fakt. Dla takiej grupy to co najwyżej pokaz jednej maszyny lub kilku. Myślmy racjonalnie

 

Może zmienić temat żeby wiedzieć nad czym debatujemy. Np. Integracja czy coś takiego


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jako miejsce na coroczny zlot proponuję Hajnówkę k. Puszczy Białowieskiej. Swojskie klimaty, białorusinki, 500l bimbru, pola namiotowe, darmowy świniak MADE IN OJDANA z jabłkiem w pysku.... 2 dni beztroskiego życia w zaciuszy natury, przy żubrach (niekoniecznie piwach) nad stawem z wędką przy ognisku...

 

I jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj