Skocz do zawartości
robercikj100

Jakie mocowanie ma orginalny przedni tuz ZUIDBERG

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mocowanie

Pytanie do posiadaczy przedniego tuza ZUIDBERG w proximach albo forterach. Jakie ma mocowanie taki orginalny tuz czy jest przykręcony tylko do przedniej części tak jak ten tuz http://allegro.pl/przedni-tuz-do-zetora-i-inne-i2046896544.html, czy może ma jeszcze dodatkowe mocowania które biegną dalej ku tyłowi tak ze jest zaczepiony do zwolic albo mostu ??

ziemba9    4

Pytanie do posiadaczy przedniego tuza ZUIDBERG w proximach albo forterach. Jakie ma mocowanie taki orginalny tuz czy jest przykręcony tylko do przedniej części tak jak ten tuz http://allegro.pl/przedni-tuz-do-zetora-i-inne-i2046896544.html, czy może ma jeszcze dodatkowe mocowania które biegną dalej ku tyłowi tak ze jest zaczepiony do zwolic albo mostu ??

Oryginalny Zuidbergowski ma podobne mocowanie tylko zdecydowanie mniej dziur - czyli tylko tam gdzie potrzeba.Tutaj masz zdjęcia proximy z oryginałem.

Jeżeli masz zamiar używać tego sprzętu, a nie będzie on służył tylko ozdobie, to radzę oryginał.

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysztoff    9

mam takie pytanie czy do Zetora z dwoma rozdzielaczami można założyć TUZ-a?

albo czy jest możliwość założenia 3 rozdzielacza i jaki jest ewentualny koszt?

Oryginalny Zuidbergowski ma podobne mocowanie tylko zdecydowanie mniej dziur - czyli tylko tam gdzie potrzeba.Tutaj masz zdjęcia proximy z oryginałem.

Jeżeli masz zamiar używać tego sprzętu, a nie będzie on służył tylko ozdobie, to radzę oryginał.

a co, myslisz że te zamienniki nie są dobrej jakości ?? przedni tuz planuje używać do odśnieżania oraz do zaczepienia obciążnika ok 300 kg. a co myślicie o tym tuzie http://allegro.pl/tuz-i2045590243.html może go ktoś używa, na zdjęciach wygląda na solidnego ??

ziemba9    4

Różne marki różnie interpretują dokładanie TUZa.

Co do zamienników to spotkałem się z opinią że po jednej zimie masz cięgła i siłowniki do wymiany.

Wiem że importerem Zuidberga na polskę jest Polboto-Agri z Udanina, bo uruchomili polską wersję strony internetowej, zuidberg.pl więc Ci z allegro muszą brać przez nich lub ściągać z Niemiec.

jackowski11    2

witam,

chciałem troche odświezyć tema. Czy mogłby mi ktos podać lub przesłać zdjecie, w jaki sposób ORYGNALNY przedni tuz jest wpinany do hydrauliki ciągnika?

Czy trzeba ciągnąć przewodu do gniazd z tyłu czy inaczej?

Chciałbym uniknąć zajmowania gniezd z tyłu oraz niepotrzebnej plataniny przewodów

kris14    259

Węże muszą być doprowadzone przynajmniej do rozdzielacza. Można zrobić trójnik przy rozdzielaczu a na TUZ'ie powinien być zawór zamykający.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się