rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mickas092    499

Na Priv to my wiemy że wyszczekany jesteś za nic banów nie dostałeś  :) A ekolodzy i tak dalej się z Ciebie śmieją bo najwięcej na nich nawalałeś a oni dostali a ty nie :)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

apeluje o hamowanie piętami w rozmowie bo naprawde nie chce banow kolegom po fachu pakować

  • Thanks 1
  • Haha 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmerr1    0

Witam wszystkich.Wie ktoś może w przybliżeniu ile wniosków zostało złożone w mazowieckim? Dzięki z góry.

Edytowano przez Elmerr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Maciuś pójdę za radą @matey i zakończę tą dyskusje. kto cię zna to wie, że na gadki z tobą szkoda czasu. Składam pierwszy raz na mgr nie wiem o czym mowisz. Powodzenia 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
3 godziny temu, mariaci10 napisał:

Białystok ok 1200 wniosków a spodziewali się 3000

Z czego pewnie połowa dostanie kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242
Dnia 21.03.2018 o 17:23, Mariuszbrzeski napisał:

Zostaly aby wnioski z poczt . Z powiatowych wszystkie dotarly do regionalnych wnioski na dzien dzisiejszy. 

 

Dnia 21.03.2018 o 17:33, Mariuszbrzeski napisał:

tutaj wkleje  z linku pewną część dla leniwych

ARiMR zakończyła przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy na "Modernizację gospodarstw rolnych" w obszarze "d", związanym z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu. Wsparcie to finansowane jest z budżetu PROW 2014 - 2020. W oddziałach regionalnych ARiMR zarejestrowano 13,36 tys. wniosków, w których rolnicy ubiegają się o przyznanie pomocy w wysokości 2,62 mld zł. Nie są to liczby ostateczne, ponieważ część rolników mogła zdecydować się na wysłanie wniosków pocztą lub złożenie ich w biurach powiatowych Agencji i minie trochę czasu zanim trafią one do oddziałów regionalnych.

 

nie chce dolewać oliwy do ognia ale to co przytoczyłem ładnie obrazuje poziom niektórych wypowiedzi. Albo komunikat Agencji kłamie albo cytowany kolega kłamie albo sam nie wie co pisze. W dodatku jest to powielane i inni opierają między innymi na tych informacjach swoje wypowiedzi. To tak dla podsumowania dyskusji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Bercik nie głupi chłopak jesteś liczyć umiesz w szkole jakoś ci szlo ☺️ freetaxi podał podział kasy na woj. Przelicz.

Nie pamiętam gdzie to oglądałem, ale babka od ministra mówiła, że  będzie jeszcze jeden nabór z przesunięć z innych działań. Tak jak było w poprzednim rozdaniu, na koniec zrobili i przesuwali wszystkie ochłapy zewsząd. Podobno zalesianie, budowlanka nie cieszą się dużym zainteresowaniem


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317

to ze ktos mówi ze nabór bedzie to nie znaczy ze bedzie w tym rzadzie zdanie zmienia sie co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

A niech mi ktoś mądrzejszy powie jak to jest z wykształceniem? Skończyłem szkołę policealna w zawodzie technik weterynarii to muszę mieć zdane wszystkie 3 egzaminy r9, r10 i r11 czy wystarczy jak mam r9 i r10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
10 godzin temu, pedro2 napisał:

Bercik nie głupi chłopak jesteś liczyć umiesz w szkole jakoś ci szlo ☺️ freetaxi podał podział kasy na woj. Przelicz.

Nie pamiętam gdzie to oglądałem, ale babka od ministra mówiła, że  będzie jeszcze jeden nabór z przesunięć z innych działań. Tak jak było w poprzednim rozdaniu, na koniec zrobili i przesuwali wszystkie ochłapy zewsząd. Podobno zalesianie, budowlanka nie cieszą się dużym zainteresowaniem

liczyłem i dostanie jakieś 800-900 osób. No ale mogę się mylić bo od podstawówki zawsze słabo mi szło z matematyką B| brat miał 4.7 pkt ciekawe czy się załapie...

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Bercik Licząc € po 4.2zl i 200k zwrotu (pewnie będzie wyższy) to wychodzi niecałe tysiąc wniosków. Ciekawe jaki kurs wezmą


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377
przecież parę postów temu pisałem ile wniosków w podlaskim powinno objąć a Wy dalej piłujecie temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Poznań. 

Na chwilę obecną 2200 wniosków a pracownicy szacuje, że łącznie na kupce leży ok 3000 wniosków.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60
27 minut temu, sumek666 napisał:

Poznań. 

Na chwilę obecną 2200 wniosków a pracownicy szacuje, że łącznie na kupce leży ok 3000 wniosków.

No to u was w Wielkopolsce widze na bogato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
Przed chwilą, Macius napisał:

No to u was w Wielkopolsce widze na bogato :D

Nie wiem skąd to zdziwienie.

16 minut temu, Zetor-7340 napisał:

Czyli jest 50/50

Tzn? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

z tąd ze w Wielkopolsce kasy starczy tylko dla około 60% bo w opolskim lepiej to wygląda

Edytowano przez Macius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    189
22 minuty temu, sumek666 napisał:

Nie wiem skąd to zdziwienie.

Tzn? 

Kasy jest mniej więcej na 1500 wniosków, więc przy 3000 wychodzi, że połowa dostanie połowa nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Wie Ktoś jak sytuacja z  liczbą wniosków ma się w Lubelskim ?

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

dolnyśląsk około 300 wniosków  pracownicy liczą na około góra 500 wniosków z całego regionu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj