rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Gość   
Gość

dokładnie tak jak mówi Sylwo222

 

pozdro

 

Aaa, sorki, pomyłka.

 

Hehe, no tak czym mniejsza cyfra tym więcej osób jest w limicie.

 

Więc racja może być już 5 z przodu. Coś mi się porypało i w odwrotną str. na pt. patrzyłem i mówię skoro już 3 miesiące temu było 6 to jakim cudem teraz 5. Ale zgadza się pt. maleją nie rosną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris85    0

Witam .Moje miejsce w mazowieckim 21.. .Mam 5,72 pkt.Prowadząca twierdzi że się załapie na dofinansowanie. Poprawki ogarniete na początku maja. Wynika z tego że będą dalsze przesunięcia pieniędzy ale to niestety nic pewnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris85    0

Poszukuję kompetentnej osoby do sporządzenia wniosku w obszarze C.Wiadomości na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris85    0

Poszukuję kompetentnej osoby do sporządzenia wniosku w obszarze C.Wiadomości na priv.

Z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom221    0

Ja dzwoniłem dziś do oddziału w lublinie, i się dowiedziałem że umowy w lipcu podpisywane są z rolnikami u których ciągnie się postępowanie i trwa terminowość. Ja wniosek poprawiałem w listopadzie i choć obecnie  łapie się na finansowanie to umowy nie mogę podpisać. Bo czas był do 28 czerwca. Zły ;-(. Jak jest w innych województwach?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirk41    63

nic o przesunięciach nie wiadomo na razie ale załapać się możesz ponieważ ciągle wnioski spadają i limit się zmniejsza, jak masz zrobione na gotowo to tylko kwestia czekać aż wpadniesz w limit a to kwestia miesiąca

Witam .Moje miejsce w mazowieckim 21.. .Mam 5,72 pkt.Prowadząca twierdzi że się załapie na dofinansowanie. Poprawki ogarniete na początku maja. Wynika z tego że będą dalsze przesunięcia pieniędzy ale to niestety nic pewnego. Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Ile masz punktów?

 

dokładnie nie wiem ile mam punktów bo nie liczyłem napewno powyżej 5.5pkt w mazowieckim. po ostatniej aktualizacji miejsce 210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris85    0

nic o przesunięciach nie wiadomo na razie ale załapać się możesz ponieważ ciągle wnioski spadają i limit się zmniejsza, jak masz zrobione na gotowo to tylko kwestia czekać aż wpadniesz w limit a to kwestia miesiąca

Jestem dobrej myśli :-)

dokładnie nie wiem ile mam punktów bo nie liczyłem napewno powyżej 5.5pkt w mazowieckim. po ostatniej aktualizacji miejsce 210.

Ja po ostatniej aktualizacji jestem 204.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Cały ten temat PROW sprowadza się tylko do chwalenia kto ma jakie miejsce na liście a coś konkretniejszego wszyscy zachowują dla siebie szkoda tu czasu.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Jestem dobrej myśli :-)

Ja po ostatniej aktualizacji jestem 204.

ale ją nie dostałem pisma o poprawki :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris85    0

ale ją nie dostałem pisma o poprawki :-\

Właśnie miałem Cię o to zapytać. Może jeszcze dostaniesz. Trudno coś na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Cały ten temat PROW sprowadza się tylko do chwalenia kto ma jakie miejsce na liście a coś konkretniejszego wszyscy zachowują dla siebie szkoda tu czasu.

Chętnie bym się czymś więcej pochwalił, niestety prawie od 3 miesięcy czekam na jakąkolwiek odpowiedź od ARiMR'u.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A  z jakiego działania ta odpowiedź?

 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro_bamber    7

Trochę mnie tu nie było, umowę podpisałem 29 marca obszar "D". Opryskiwacz zamówiony jakoś pod koniec maja, do końca miesiąca powinien dojechać. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem na kilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik32    2

Ja jeszcze nigdy nic nie dostałem  i dziś w programie tydzień okazało się że jak zwykle nic niedostane.Tak że dla mnie to te programy jak modernizacja młody rolnik itp. powinny w ogóle nie istnieć to by była równa konkurencja z tymi bogatymi gospodarstwami.A to jest niby wyrównanie konkurencji.Zależy dla kogo nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Ale jaki jest powód tego, że nic nie dostaniesz?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirk41    63

przykład w mazowieckim jak jesteś na miejscu od 3tyś do końca to na pewno się nie załapiesz to i za tydzień dostaniesz o tym pismo ale jak jesteś gdzieś koło 1900 - 2100 to nie dostaniesz pisma bo jeszcze masz duże szanse że się załapiesz, a pismo zdążą wysłać i za miesiąc i za dwa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian992    13

Aktualnie w mazowieckim jakie miejsce łapie się na dofinansowanie? 

 

Aktualnie miejsce 194. i prowadząca sceptycznie mówiła o moich możliwościach na wskoczenie na "zieloną" listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik32    2

Ale jaki jest powód tego, że nic nie dostaniesz?

Bo jestem z zachodniopomorskiego i mam miejsce51x łapie się 400 z groszem.Bogaci rolnicy co wszystko mają nowe,to biorą tylko to co jest najlepiej punktowane.Ja jako rolnik który chcę się rozwinąć to chcę ciągnik pług itp. a to nie jest punktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

Bo jestem z zachodniopomorskiego i mam miejsce51x łapie się 400 z groszem.Bogaci rolnicy co wszystko mają nowe,to biorą tylko to co jest najlepiej punktowane.Ja jako rolnik który chcę się rozwinąć to chcę ciągnik pług itp. a to nie jest punktowane.

Ja jestem z wlkp. i tak samo składałem teraz już 3 wniosek i znowu nic - jestem 25**. Bo chcę kupić to co potrzebuję a inni biorą to co punktowane. Ja też bralem coś na pkt co potrzebuje ale za mało w stosunku do całości. A teraz jeszcze przekroczyłem 40 więc całkiem lipa i przyszły nabór już sobie podaruje bo szkoda czasu. Całe życie inwestycje ze swojej kasy. No cóż życie - popieram stwierdzenie rolnik32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj