Skocz do zawartości
News
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fugeo    28
7 godzin temu, Fugeo napisał:

A czy te pieniądze które we wniosku były przeznaczone na ciągnik można przeznaczyć np na lepsze wyposażenie maszyny, która jest uwzględniona we wniosku? I czy da radę zamienić opryskiwacz 1000l zawieszany na 1500l ciągany w takim samym wyposażeniu jak zawieszany?

@freetaxi co o tym sądzisz?

freetaxi    458

Nie zmienisz sam zestawienia rzeczowo-finansowego, chyba, że wezwie Cię do tego Agencja.

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

www.prow2014-2020.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

Fugeo    28

Ale w ogóle jest możliwość zrobienia czegoś takiego jak napisałem? W poprawkach można to zrobić?

DanielFarmer    248
przy poprawkach dostajesz info kto to prowadzi i próbujesz się dogadać,mi pługi wyrzuciła ,inna rzecz sam zasugerowałem wyrzucić za to dorzuciłem opryskiwacz i dołożyłem do wozu paszowego.Jak się trafi spoko osoba to da się w ramach przepisów dogadać
  • Like 1

freetaxi    458

Szybciej będzie jak się skontaktuje przed pierwszym wezwaniem. I tak jak napisałeś wszystko zależy od człowieka.

• Like 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

www.prow2014-2020.pl

DanielFarmer    248
Się tych wniosków już przemielilo w swojej karierze kilka...jedno jest pewne-z każdym naborem większe schody i wymagania.

poosa21    75

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Jeżeli mam powiększyć gospodarstwo to mogę wydzierżawić od sąsiada tylko jaką umowe spisać. Zwykła dzierżawy czy musi być u notariusza. Bo się okazało że zabrakło mi 2 arów.

Mich9    101

poosa21 napisał:

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Jeżeli mam powiększyć gospodarstwo to mogę wydzierżawić od sąsiada tylko jaką umowe spisać. Zwykła dzierżawy czy musi być u notariusza. Bo się okazało że zabrakło mi 2 arów.

Potwierdzenie notariusza

sumek666    342

U notariusza. Za jeden podpis zapłacisz w granicach 20-30 zł. Czyli 4 podpisy ok 100 zł i masz święty spokój. Oprócz tego musisz ujawnić w gminie dzierżawę - obowiązek podatkowy

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

audia424    0

Jesli ktos moze to podrzuccie mi link z lista dla woj lodzkiego ...

Bo znalazłem tylko liste ale bez zielonej listy 

Elektro2015    52

audia424 napisał:

Jesli ktos moze to podrzuccie mi link z lista dla woj lodzkiego ...

Bo znalazłem tylko liste ale bez zielonej listy 

Nie ma zielonej listy

mk9422    180

Ma ktoś jakieś informacje na temat naboru na naturę 2000? Niby miał być pod koniec września a jak narazie cisza 

asmodan28    17
2 godziny temu, audia424 napisał:

Orientuje sie ktos w lodzkim dla ilu osob jest kasy  ????

Jestem na pozycji 11##

Czekaj cierpliwie powinieneś niedługo dostać poprawki..

kocur666    12
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, tomek510 napisał:

Podlaskie miejsce ok. 700 dostałem zaproszenie do podpisania umowy.

Tak szybko ??? To kiedy miałeś poprawki ???

Edytowano przez kocur666

adamn999    18

A jak wygląda postępowanie w wielkopolsce dostał ktoś z powyżej 500 miejsca poprawki? 

macko25    8
ja nic nie rozumiem starego naboru nie zakończyli i ja nadal walczę a tu juz nowy nabor i podpisywanie umowy

audia424    0
Dnia Thursday, September 20, 2018 o 20:59, tomasz8641 napisał:

Łodzkie wczoraj przyszły poprawki, miejsce 11xx, coś się chyba ruszyło

Kolego powiesz kiedy przewidujesz podpisanie umowy itp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez tytus
      Realizuję zakup ciągnika używanego w ramach premii MR. Czy ktoś może mi napisać jak dokładnie powinno wyglądać zaświadczenie sprzedającego, że maszyna nie była finansowana wcześniej z dotacji UE lub innych?
    • Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

"Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez soltys13
      Witam 

Koleżanka chcę zakupić  tura do  Ciągnika Zetor Proxima 60   Ciągnik  na gwarancji Kupiony w Agromie  
      Niestety  na starcie pojawił się problem.
      Problem  polega na tym że Agroma nie chce się zgodzić na montaż tura innego producenta niż Metal Fach bo ciągnik  jest  na  gwarancji u  nich  i po montażu innego   straci gwarancje .  Ona natomiast chciałaby innej firmy zachodniego producenta bo lepsze wykonanie jakość za podobną cenę . Mam wrażenie że tego tura chcą wcisnąć  na siłę.   Czy ktoś miał podobny przypadek  i  i czy to jest  narzucone odgórnie??  Jak to można ominąć ??

• Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.