Skocz do zawartości
News
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

piotrus907    6

a jak z ostatnim naborem  A,B,C ktoś dostaje jakieś poprawki czy może podpisał ktoś umowę? ja jestem po poprawkach w listopadzie i cisza 

Witam. Od listopada 2017r prowadzę gospodarstwo jako młody rolnik i jestem w dużej kropce bo nabory zaczynaja się od modernizacji gospodarstwa obszar D rozmawiałem z doradcą rolniczym i mi powiedział że na pierwszy rzut muszę składać wniosek na mlodego rolnika bo jak złoże na modernizacje to młody R przepadnie czy to prawda?

Bercik92    27

Na obszar d jest 60% zwrotu kosztów jak jedna osoba składa wniosek A co jeśli druga osoba będzie składała wspólny wniosek?(nieprzekrraczajaca 40lat)  czy zwrot będzie wynosił 50czy 60%?

Wiadomość z agroFakt.pl

feliksio    1

Witam jestem na etapie składania wniosku o płatność, do niego trzeba dołączyć wszystkie dokumenty łącznie z ofertami od dealerów (postępowanie papierowe) dokumenty natomiast oddałem do ARiMR w czasie etapu postępowania, czy teraz wydadzą mi te dokumenty by mieć możliwość skserowania? Jak to u Was wygląda?

nobeq    1
Wie ktoś czy siewnik punktowy do buraków / fasoli łapie się w "Agregat nawozowo siewny z nawożeniem około naściennym"? Czy liczą się tylko siewniki do zbóż?

sumek666    233

Jak będziesz miał aplikację nawozów to tak

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

rafals2    1

Mam takie pytanie jeżeli dostałem ciągnik w poprzednim prow a teraz chciałbym złożyć wniosek razem z tatą to czy możemy na drugi ciągnik czy to nie przejdzie? 

pedro2    597

Popieram @sumek budrel. 

Nie wiem czy dobrze kombinuję, rok bazowy 2018 docelowy powiedzmy 19, jeśli będę miał wzrost w 18 to chyba nie będzie problemu? mam sporo jalowek do zacielenia i nie wiem czy czekać żeby ruszyły w 2019,  czy zacielac 

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Laver    4

Jak jest w przypadku budowy magazynu na zboże wszystko musi zrobić jedna firma i wystawić jedną fakturę za całość? Czy wybór tej firmy tez odbywa się przez ten portal ogłoszeń i jest tak że firma która zaoferuje najniższą cenę wygrywa tzn. ja nie mam  wpływu na wybór firmy? Jest może osoba  na forum która w poprzednim naborze miała budowlankę?

Adamqq3    0
Napisano (edytowany)

Witam! Panowie ile czekaliscie za akceptowaniem postepowania ofertowego ? Bo mi mija 2 miesiac i cisza. Województwo Wielkopolskie

Edytowano przez Adamqq3

3 godziny temu, Laver napisał:

Jak jest w przypadku budowy magazynu na zboże wszystko musi zrobić jedna firma i wystawić jedną fakturę za całość? Czy wybór tej firmy tez odbywa się przez ten portal ogłoszeń i jest tak że firma która zaoferuje najniższą cenę wygrywa tzn. ja nie mam  wpływu na wybór firmy? Jest może osoba  na forum która w poprzednim naborze miała budowlankę?

Musisz miec komplet dokumentów tzn warunki zabudowy projekt i pozwolenie na budowe. Ja jestem dogadany z jedna firma która robi od fundamentów pod klucz.

ruta23    0

jak to bedzie w nowym naborze D

aby zdobyc wiecej punktow bedzie trzeba wejsc w ekologie

czy moze cos innego

czy prawda ze jak ekologia to polowe gospodarstwa ?

jakies pomusly ?

damiank33    9

w ekologie mało kto wejdzie w tym naborze bo podobno trzeba będzie mieć minimum 50% powierzchni eko a nie tak jak wcześniej parę arów

pedro2    597

Aby zdobyć więcej punktów trzeba kombinować z maszynami. Ja już kilka dni zadumany chodzę, nawet ojczulek ostatnio stwierdził, że chyba coś biorę bo "nieobecny" jestem :D

5,5pkt raczej przekrocze.. nie jest najgorzej jak na wniosek z ciągnikiem, ale nie nastawiam się ze to wystarczy w Podlaskiem.w poprzednim naborze prog był chyba 6,4pkt 

soltys48    950

w wlkp powinno lekko ponad 5,5 wystarczyć zwłaszcza,ze ekologia odpada

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

mickas092    377

Właśnie sporo pseudoeko odpadnie ale z drugiej strony ludzie troche nauczeni doświadczeniami będą inaczej kombinować. 

soltys48    950

w wlkp już za dużo nie pokombinują

• Like 1

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

Pawel29    12

@pedro2 możesz podać mi swojego maila lub opróżnić skrzynkę na af bo mam do Ciebie sprawę a nie mogę wysłać pw.

redbull    10

z maszynami można kombinować ale nie każdemu są takie potrzebne za które jest dużo pkt ;) a jak nazbierać więcej maszyn aby mieć pkt to można kupić te co się chce bez tego PROW

sumek666    233

Co sołtys masz na myśli że w wlkp nie pokombinuja?

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Bercik92    27
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Aby zdobyć więcej punktów trzeba kombinować z maszynami. Ja już kilka dni zadumany chodzę, nawet ojczulek ostatnio stwierdził, że chyba coś biorę bo "nieobecny" jestem :D

5,5pkt raczej przekrocze.. nie jest najgorzej jak na wniosek z ciągnikiem, ale nie nastawiam się ze to wystarczy w Podlaskiem.w poprzednim naborze prog był chyba 6,4pkt 

A co planujesz kupić? 

pedro2    597

Ja też mam nadzieję, że bez Eko sporo spadnie ten próg. 

@pawel czysto

soltys48    950
1 minutę temu, sumek666 napisał:

Co sołtys masz na myśli że w wlkp nie pokombinuja?

bo już nakombinowali dosyć

3000 postów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.