Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MDSikor    6
7 godzin temu, AS2 napisał:

Pytanie do osób, które są po kontroli z Modernizacji z obszaru D. Potrzebny jest ten plakat informacyjny o wielkości A3 czy nie sprawdzają tego?

Poruszyłem ten temat przy kontroli i dostałem taką odpowiedz, że każdy musi mieć plakat  a powyżej 50 tys euro tablica informacyjna. Ja akurat dla świętego spokoju mam tablicę. Jeżeli ktoś nie będzie miał plakatu to agencja może zażądać zwrotu kasy. Takie info dostałem od pracowników którzy zajmują się kontrolą gospodarstw.

MG1991    2
Może ktoś z was, który jest po kontroli MGR powiedzieć jak taka kontrola wygląda? Co trzeba przygotować i co sprawdzają?

Wiadomość z agroFakt.pl

AS2    52

I czy powiadamiają o tym, że przyjadą na kontrolę czy przyjeżdżają kiedy chcą? A jeśli powiadamiają, to na jaki czas przed kontrolą?

Powiadamiaja zazwyczaj 1 dzień na przód tylko. Zdjęcia maszyn wszystkich tabliczek tak jak u mnie np te punktowane rzeczy w rozrzutniku defektory klapy itd faktury i gwarancje i to wsio 

MDSikor    6

Tak jak kolega wyżej napisał, jeszcze u mnie chcieli deklarację zgodności maszyny

XTRO    159

udało się skończyć postępowanie. Można fakturować maszyny i składać wniosek o płatność.

AS2    52

A gdzie wieszacie te tablice informacyjne w przypadku brania modernizacji na maszyny? W środku podwórka na którymś z budynków czy na bramie przy drodze? Bo w księdze wizualizacji piszą o "miejscu łatwo widocznym i dostępnym dla odbiorców". Jak to wygląda u was w praktyce?

poosa21    53

Mam takie pytanie mam juz ciagnik wybrany zlozone protokoły do ARiMR i czekam na odpowiedz bo biore maszyne z normą spalin euro 3b a z tego co sie dowiedziałem to silniki takie można rejestrowac do konca roku. A zaliczka juz wplacona i ciagnik czeka juz na placu. Czy sa jakies mozliwosci na rejestracje w nowym roku.

I jak to jest bo biore 8 maszyn w jednym etapie i w ciągu ile czasu musze miec wystawione faktury.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się