Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

grzesiekkaz    0

Dziś upłynął termin składania ofert w moim postępowaniu ofertowym. Mam tylko jedną ofertę(tą która mnie interesuje) i  jak teraz zakończyć postępowanie, tz jak ma wyglądać protokół i jakie dokumenty dostarczyć teraz do Agencji w celu sprawdzenia postępowania ofertowego?

fokuska    1

gotowy protokół oraz informację o wyniku postępowania można pobrać z poradnika konkurencyjności ze stronu ARiMR

Wiadomość z agroFakt.pl

fokuska    1

wpisz w wyszukiwarkę ,,poradnik konkurencyjnosci ARiMR,, pobierz doc lub pdf na ostatnich stronach poradnika jest protokół

rafalpop721    12

Witam, jestem Młodym Rolnikiem z województwa łódzkiego i chce złożyć wniosek na modernizacje w 2018r. i chciałbym się spytać ile trzeba uzyskać punków aby dostać dofinansowanie na obszar D? Żeby załapać się na listę rankingowa trzeba uzyskać 1,5 punktów a żeby być pewnym dostaniem dofinansowania ile trzeba uzyskać punktów? 

lazik11441    17
witam, korzystając z prow jest jakiś przepis że trzeba być w KRUS przez jakiś okres czasu, czy można skozysrac z prow i byc na umowie o pracę?

dirk41    11
KRUS nie potrzebny rafalpop721 żeby to wiedzieć to trzeba poczekać do rozpatrzenia tak jak w tym roku do samego końca nie było wiadomo

audia424    0
1 godzinę temu, rafalpop721 napisał:

Witam, jestem Młownioseknikiem z województwa łódzkiego i chce złożyć wniosek na modernizacje w 2018r. i chciałbym się spytać ile trzeba uzyskać punków aby dostać dofinansowanie na obszar D? Żeby załapać się na listę rankingowa trzeba uzyskać 1,5 punktów a żeby być pewnym dostaniem dofinansowania ile trzeba uzyskać punktów? 

Kolega a skladales na mlodego rolnika w tym roku 2017 Wniosek??? Czy w poprzednich latach

rafalpop721    12
33 minuty temu, audia424 napisał:

Kolega a skladales na mlodego rolnika w tym roku 2017 Wniosek??? Czy w poprzednich latach

Skladalem w pierwszym naborze z PROW 2014-20

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się