Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

dexter00    13

Sam robię postępowanie Ale nie wiem czy nie lepiej byłoby już z tą platformą. Ludzie ile tych papierów jest a głupi przecinek i do poprawki.mam 3 maszyny Ale współczuję komuś kto ma więcej a słyszałem o 12.

kacper111    1

Witam ja mam 11 maszyn i 3 silosy. I pierwsze postępowanie wycofane i się robi drugie, Ale mam pytanie czy ktoś stawia silosy czy też sprawdzający chciał umowę montażu silosów co to jest bo u mnie mój chce, wiecie co to ma być, może ma ktoś coś podobnego pokazać.

Tylko ze oferty masz we wniosku ze ciagnik 200 a opryskiwacz i rozsiewacz po 50 to skad inne cenny az z taka roznica potem przy postepowaniu ofertowym

Wiadomość z agroFakt.pl

Mlody311    1

Lubelskie umowa podpisana, cały styczeń nic nie podpisywali i mój termin przesuwali 2 razy, bo system.....

A na którym miejscu jesteś?

Maksu    0

@Macius

Będą przesunięcia z tego co mi wiadomo . Jaki sens robić nowy nabór jak i tak złoża go te same osoby ...

Panowie, czy ktoś jeszcze ma jeszcze jakieś słuchy o przesunięciach? Ja kilka dni temu rozmawiałem z pracownikiem OR w lubuskim, to też coś nieśmiało przyznawał, że możliwe są jeszcze przesunięcia.

pedro2    342

Wiadomo dołożą teraz potem będzie mniejsza konkurencja. Kto składał i by się nie załapał w następnym też by składał. Przesunięcia nie muszą być z D z kolejnych lat, z budowlanki 2016 sporo zostanie niewykorzystane

Matixd    1

Kiedy aktualizacja list nie czasami dziś ?

dirk41    11

nie częściej niż 20 dni, zazwyczaj było 20 ale teraz wypada w niedzielę wiec domyślam się że w poniedziałek będzie

Kiedy aktualizacja list nie czasami dziś ?

Piwo111    4

@ Pedro2 

Dokładnie odpowiedziałeś na pytanie , które zdaje prawie tu każdy :) 

Sokol2    4

wczoraj podpisana umowa i postepowanie złożone, mam nadzieje ze im bedzie pasować i w marcu bede śmigać nowym nh, bo starego juz sie pozbyłem... a za chwile w pole trzeba jechac

radek151    1

wczoraj podpisana umowa i postepowanie złożone, mam nadzieje ze im bedzie pasować i w marcu bede śmigać nowym nh, bo starego juz sie pozbyłem... a za chwile w pole trzeba jechac

Nie wiem jak u Ciebie wygląda sytuacja ale ja zamówiłem w środę NH T7 i pierwszy termin realizacji jaki mogli zaproponować to połowa maja :)

skywalker89    39

no tutaj to jasno wynika że te pieniądze są na następny nabór, ale koledzy mają na myśli przesunięcia z tego naboru ale z innych obszarów, bo tam jest dużo niewykorzystanej kasy i tak na logike to biorąc to coś muszą z tymi pieniędzmi zrobić..

kacper111    1

witam. u mnie sprawdzający który odrzucił postępowanie a teraz mówi jak zrobić i każe usuwać dane z zapytania które są spisane z zestawienia rzecz-finan, to jak będzie wyglądać kupno maszyn jak będą oferty z prawie połową wyposazenia maszyny co są wpisane w zestawieniu rzecz-finans, miał ktoś taki problem jak ja , jak z tego wybrnąć by kupić to co w zestawieniu jest wpisane, czy po postepowaniu będzie obowiązywac to co jest w zestawieniu rzecz-finans

maxler    8

witam. u mnie sprawdzający który odrzucił postępowanie a teraz mówi jak zrobić i każe usuwać dane z zapytania które są spisane z zestawienia rzecz-finan, to jak będzie wyglądać kupno maszyn jak będą oferty z prawie połową wyposazenia maszyny co są wpisane w zestawieniu rzecz-finans, miał ktoś taki problem jak ja , jak z tego wybrnąć by kupić to co w zestawieniu jest wpisane, czy po postepowaniu będzie obowiązywac to co jest w zestawieniu rzecz-finans

U mnie kobieta która sprawdzała zapytania ofertowe też mówiła żeby nie wpisywać takiej specyfikacji jak miałem w zestawieniu rzecz-finansowym

batim    3

niektórzy producenci już zacierają ręce bo niskimi cenami będą wygrywać każdy przetarg
Ciekawe czy jak wejdzie platforma ofertowa czy będziemy mieć wgląd na cały etap przetargu czy dopiero na koniec będziemy widzieć kto wygrał ?
Jeszcze raz pytam czy ktoś wie jak z maszynami poniżej 20 tyś czy też muszą być oferty ?

toorano    12

ktoś wie ile osób załapie się w wielkopolskim  ?

dawniej była lista kolorowa i było wszystko jasne

zetorr6441    25
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez zetorr6441

kacper111    1

dzięki już rozumiem, u mnie 12 maszyn i może jakoś wyrobie się przed 18 marca by złożyć, dobrze ze sprawdzający podpowiada trochę

Agat94    0

Gdzie znajdę aktualne " zielone: listy na modernizację gospodarstw z województwa mazowieckiego?

ZELKOW    77

u mnie i tak maszyny złożone na pełny zwrot a i tak już widzę że trochę droższy będzie ciągnik bo opryskiwacz i rozsiewacz w podobnych pieniądzach , więc w agencji nie powinno być problemu bo i tak wypłacają maksa zwrotu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się