rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radek151    1

Panowie a ja w zestawieniu mam wpisane tylko "Ciągnik rolniczy o mocy 135-145 KM", nic więcej i teraz zastanawiam się co wpisać w zapytaniu ofertowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    943

Dokładnie niektórzy przeżywaja ten portal jak koń podorywke :) Spokojnie wszystlo wyjdzie z czasem.Skąd rolnicy maja wiedziec i odpowiadac na pytania jak osoby z arimr nie wiedza jak to  będzie działało. Jak zwykle dojdzie tylko wiecej papierologi- tak powiedział urzędnik przy podpisaniu umowy to jedyne pewna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Większość pyta jak zrobić postępowanie ofertowe teraz, bo nie chcemy czekać na portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Większość pyta jak zrobić postępowanie ofertowe teraz, bo nie chcemy czekać na portal

 

 

Sprzedawcy maszyn sami chetnie zrobia to postepowanie a oni wiedza jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

sprzedawcy zrobią bardzo chętnie ale czy dobrze? Chcą zrobić na 3 takie same ciągniki a nie wiem czy to przejdzie, do tego nie mam za bardzo manewru bo moc wpisana jest co do 1km i nic innego chyba nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

a czy mozna inne parametry niż te w zestawieniu wpisać?

to mnie właśnie interesuje czy dokładnie to samo czy można coś zmienić ?

na przykład w zestawieniu mam prasę o szerokości podbieraka 210 cm A chciał bym kupić teraz taką co na 200 cm ciekawe czy można będzie zrobić widełki 200-210cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

Tak dilerzy sami proponują ze zrobia bo w tej branży kazdy kazdego zna i koles mowil ze pojeździ pozbiera podpisy oferty itd zebym ja tylko zawiózł. A kazdy sie boi przetargów bo tak naprawde nikt nie wie jak to bedzie, info z agencji mozna interpretować na kilka sposobów wiec ludzie zaczeli interpretować najgorsze :)
Pozatym jak agencja ma informować jak oni nic nie wiedza? Latem mialem jakas kontrol obszarowa do Modernizacji to przyjechali pomierzyli ok norma ale chyba bylem jednym z pierwszych. Pokreslili caly raport potem zadzwonili do kierowniczki jak i co uzupelniac, ona powiedziała ze nie wie i zadzwoniła wyzej. Oddzwania potem do nich i mowi ze tak i tak powinno byc dobrze ale oni sami nie wiedza jeszcze jak to ma wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Prawdopodobnie nabór w obszarze D bedzie w 2018. Wczoraj tzn w niedziele przy sniadaniu ogladalem jednym okiem ten magazyn rolniczy w 1 o 8 rano i sie ktos z ministerstwa wypowiadal ze planują uruchomić D wlasnie 2018 tylko nie zobaczylem nazwiska gości. To tyle w temacie a czy to bedzie fakt to czas pokarze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

to mnie właśnie interesuje czy dokładnie to samo czy można coś zmienić ?

na przykład w zestawieniu mam prasę o szerokości podbieraka 210 cm A chciał bym kupić teraz taką co na 200 cm ciekawe czy można będzie zrobić widełki 200-210cm?

 

z tego co wiem nie możesz zmieniać szerokości w zapytaniu, ale możesz jej nie podawać wcale żeby nie wykluczać innych firm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Nie chyba, bo jestem lekko ponad 600 i też cisza


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16

Podlaskie, miejsce 8xx umowa podpisana przed nowym rokiem. Zależy to zapewne od ``ruchów`` osoby prowadzącej wniosek

Edytowano przez okamil94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Albo od znajomości, żeby znajomy pracował w regionalnym ARiMR a nie ARR to już dawno bym miał maszyny na placu


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

Powinni zrobic dobrze bo zalezy im zeby sprzedac maszyne. Mi sami zaproponowali ze zrobia cale postepowanie.

No tak, tylko ciekawe ile Ci cenę zawyza na danej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

No tak, tylko ciekawe ile Ci cenę zawyza na danej maszynie.

Bo dilerom mówi się że kupujesz za gotówkę, jak ustalisz cenę i konkretne maszyny to wtedy można z nim gadać o jakimkolwiek prowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Komuś przeszło postepowanie ofertowe z trzema takimi samymi maszynami?

Z trzema nie ale dlatego że jedną wykluczyłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Z trzema nie ale dlatego że jedną wykluczyłem .

Tzn co zrobiłes ze wykluczyłes bo ja juz drugi raz mam i znowu na te same maszyny i marki i mnie juz ch*j strzela za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj