rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Kula07    163

U mnie też kilka miejsc w górę tylko, że chyba w moim przypadku nie ma to dużego znaczenia bo jestem po poprawkach.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moje miejsce się nie zmieniło od samego początku list o braku kasy przyszedł brakuje mi niecałe 10 miejsc jakieś tam szanse jeszcze mam ale nikłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

U mnie też kilka miejsc w górę tylko, że chyba w moim przypadku nie ma to dużego znaczenia bo jestem po poprawkach.

 

Czyli co nieco wiesz o ewentualnych korektach. Powiedz jak sprawa ma się o ewentualnym doposażeniu maszyny wnioskowanej. Wszystko to co podane było w specyfikacji będzie, tylko załóżmy że umyślałem sobie jeszcze jakiś bajer. W poprzednich naborach nie było z tym problemu, a jak się ma sprawa w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Nie mam pojęcia. We wniosku wypisaliśmy tylko punktowane wyposażenie bez żadnych szczegółów, właśnie po to, żeby później mieć "pole manewru".


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi7339    0

Że tak powiem "no i dobrze". Jak pytałem dwukrotnie, aby ktoś podpowiedział o jakiej treści ma tablice ewentualnie jakąś fotkę chciałem z aktualną tablicą to nikt nie odpisał, a jak się okazuje Ty miałeś i nie pomogłeś...

No cóż. Nie pomogłem bo tablicę mam od wczoraj. Zleciłem jej wykonanie i gość już wiedział co ma na niej być. Zrobił ksero jednej strony z umowy i tyle.

Pozdrawiam!

Apropo tych 50 tys. euro dofinansowania, dzwoniłem do Agencji i powiedzieli mi że tablica musi być pomimo iż kwota nie przekracza tych 50 tys.

Znalazłem coś takiego. Może komuś się przyda.

post-37789-0-19198000-1479929047_thumb.png

Edytowano przez waldi7339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jak się dowiedziałem niedawno, info na 99% pewne, gość we wcześniejszej modernizacji wziął ciągnik, w tej modernizacji złożył tylko na sam ciągnik(liczył że może się co zmieni) i jest na liście w lubelskim gdzieś na ponad 1000miejsce, nie wiem jak po dzisiejszej aktualizacji bo zapomniałem nazwiska ale jeszcze po poprzedniej aktualizacji był na ponad 1000miejscu. Takiego burdelu z listą to chyba nawet najstarsi wyjadacze modernizacyjni nie pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

http://www.agrofoto.pl/fakty/fajger-beda-srodki-na-modernizacje-malych-gospodarstw,68152.html

 

z tego wnioskuje ze planowane sa kolejne przesunięcia  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

http://www.agrofoto.pl/fakty/fajger-beda-srodki-na-modernizacje-malych-gospodarstw,68152.html

 

z tego wnioskuje ze planowane sa kolejne przesunięcia  :)

Kolego wielu  (włącznie ze mna) liczy na to ze przesuniecia będa-  natomiast z tego wywiadu raczej nie da się  tego wywnioskowac- lecz Ty jak zwykle masz b bujną wyobraznię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

http://www.agrofoto.pl/fakty/fajger-beda-srodki-na-modernizacje-malych-gospodarstw,68152.html

 

z tego wnioskuje ze planowane sa kolejne przesunięcia  :)

 

Od początku opublikowania list mówisz tylko o przesunięciach. Będą to będą, a narazie skupmy się na tym co jest teraz. Wiadomo ile jest kasy na dzień dzisiejszy na każde województwo i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy0406    1

W tym wywiadzie mowi jasno o restrukturyzacji malych gospodarstw a nie modernizacji gospodarstw trzeba sluchac i czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Wniozkuje ze jezeli w 2017 nieplanuja naboru na obszar D bo musza zwerfikowac 30tys wniosków z aktualnego naboru. Wiec po co mieli by weryfikować wnioski dla których brakuje pieniedzy??
Druga sprawa to to ze niby maja do konca maja czyli 10 miesiecy na załatwienie tej modernizacji wiec spokojnie mogli by oglosic w 2017r nabór na obszar D ale tego nie zrobią bo sie wszystko poprzesowa



Ps Po raz kolejny?? A kiedy byl pierwszy?? to nie bujna wyobraznia tylko moje zdanie na temat tego wywiadu. Ty wnioskujesz co innego to sobie wnioskuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Wniozkuje ze jezeli w 2017 nieplanuja naboru na obszar D bo musza zwerfikowac 30tys wniosków z aktualnego naboru. Wiec po co mieli by weryfikować wnioski dla których brakuje pieniedzy??

Druga sprawa to to ze niby maja do konca maja czyli 10 miesiecy na załatwienie tej modernizacji wiec spokojnie mogli by oglosic w 2017r nabór na obszar D ale tego nie zrobią bo sie wszystko poprzesowa

 

 

 

Ps Po raz kolejny?? A kiedy byl pierwszy?? to nie bujna wyobraznia tylko moje zdanie na temat tego wywiadu. Ty wnioskujesz co innego to sobie wnioskuj.

Za dużo nie wnioskuj, popraw trochę ortografię- bo w ostatniej wypowiedzi przynajmniej  5  "BYKUF"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Za dużo nie wnioskuj, popraw trochę ortografię- bo w ostatniej wypowiedzi przynajmniej 5 "BYKUF"

Widzę z ciebie lepszy polonista niż rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Widzę z ciebie lepszy polonista niż rolnik

polonista zapewne lepszy od Ciebie,a rolnik - co Ty  możesz wiedziećna ten temat- w każdym razie -powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polonista zapewne lepszy od Ciebie,a rolnik - co Ty  możesz wiedziećna ten temat- w każdym razie -powodzenia

 

czy moderator tego tematu wogole tu zaglada???? bo coraz częściej jakieś wypowiedzi  nie na temat, mogłby się za to wziąść a Panowie koledzy trzymajcie sie tematu bo wasza kłótnia nas nie interesuje bo nic nie daje

Edytowano przez Artureczek001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angry    1

Na przesunięcia nie ma co liczyć. Kasa musi być na nabór w 2018 przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

Witam w tamtym roku zostało na mnie przepisane część gospodarstwa, większość ziemi bez budynków. Prowadzę tylko produkcję roślinną a tata trzoda,moje pytanie jest takie czy w planowanym naborze na modernizacją w 1 kwartale 2017 roku będę mógł składać wniosek na dofinansowanie na budowę tuczarni? bo jest tam zapis że zwiększenie skali produkcji a ja przecież nie mam żadnych zwierząt tylko chcę dopiero zaczynać z hodowlą.Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Sprawdzałem ostatnią aktualizację listy i jestem 50 miejsc do góry w porównaniu do pierwszej listy, a pkt żadne mi się nie zmieniły. woj łódzkzkie 6 setka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi7339    0

Sprawdzałem ostatnią aktualizację listy i jestem 50 miejsc do góry w porównaniu do pierwszej listy, a pkt żadne mi się nie zmieniły. woj łódzkzkie 6 setka

Ja również do góry o 17 oczek tym razem, ale umowa już podpisana wiec czas na kolejne ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj