Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

PATr    238

http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/wnioski/PROW_2014_2020/MGR/2015/poradnik_konkurencyjnosc_2015.pdf

Punkt 2a(5 strona)

"Zapytanie ofertowe powinno zawierać co najmniej:

opis przedmiotu zamówienia, który nie powinien odnosić się do określonego wyrobu lub źródła, szczególnych  sposobów  postępowania  lub  znaków  towarowych, patentów,  rodzajów   lub specyficznego   pochodzenia chyba, że takie   odniesienie   jest   uzasadnione   przedmiotem zamówienia i został określony zakres równoważności.

Wszystkie elementy  przedmiotu  zamówienia  wraz  z podaniem  szczegółowej  specyfikacji technicznej, powinny w szczególności określać przeznaczenie i funkcje przedmiotu zamówienia, dodatkowe wyposażenie, niestandardowe wykończenie.

Opis przedmiotu zamówienia powinien odnosić się do zakresu danego zadania opisanego w zestawieniu rzeczowo-finansowym oraz opisie zadań, stanowiącymi załączniki do wniosku o przyznanie pomocy. "

Edytowano przez PATr

koses    2

A więc panowie jestem na etapie poprawek w postępowaniu ofertowym .......

Generalnie wszystko mam dobrze szczególnie w zapytaniach ofertowych ,a to jest najważniejsze ! 

1 zapytanie ofertowe w tytule  ;np wóz paszowy 8-10m3

2 w opisie przedmiotu zamówienia powinno zawierać to co zostało wpisane w zestawieniu rzeczowo finansowym  ;np. wóz paszowy 8-10m3 o pionowym systemie mieszania wysyp prawo i lewostronny ,system przeciw noży z czego przynajmniej jeden sterowany hydraulicznie ,dolny zaczep ,stopa podporowa ,waga z możliwością programowania dawek ,.

3 warunki udziału w postępowaniu ; w postępowaniu mogą brać udział firmy oferujące wozy paszowe .

4 kryteria ; cena   100%

5 opis punktacji ; najniższa cena 3pkt. najwyższa cena 1pkt. ,wygrywa oferta z najwyższą liczbę punktów ,a w przypadku równej liczby puntów wygrywa oferta której serwis oferenta jest najbliżej siedziby zamawiającego .

6 informacja odnośnie wykluczenia; odrzuceniu podlegają oferty : których treść nie odpowiada treści zapytania ofertowego , złożone przez oferenta który nie spełnia warunków określonych w zapytaniu ofertowym , złozone przez oferenta podlegającego wykluczeniu w związku z istnieniem powiązań osobowych i kapitałowych .

7 termin składania ofert 15 11 2016

8 termin realizacji zamówienia 30 12 2016

9 ofertę należy złożyć w ; imię nazwisko  i adres 

10 akceptowalne formy składania ofert ; osobiście ,pocztą 

11 złożona oferta powinna zawierać ; dane oferenta , wartość oferty brutto -netto termin realizacji  ,opis nawiązujący do parametrów wyszczególnionych w zapytaniu (opis zamówienia ) ps na ofercie musi być kropka w kropkę inaczej ofertą trzeba będzie wykluczyć .

12 niedopuszczalne jest składanie ofert częściowych .

Tak zrobione zapytanie przeszło bez najmniejszych wątpliwości w arimr olsztyn 

Edytowano przez koses

machtomi    5

Czyli jezeli chce kupić John deere to wysyłam zapytanie do trzech delerów tego ciagnika i jestem pewny ze innego mi nikt nie zaoferuje jeżeli dodatkowo telefonicznie ustalę z dealerem ze ma to być oferta na dokladnie taki model np 6095MC

Wiadomość z agroFakt.pl

SlawekSS86    2

Pozostaje jeszcze opcja unieważnienia przetargu...Tak na wypadek gdyby któryś oferent nie dostosował się do ustaleń.

Ktoś próbował zawrzeć klauzulę podobną do tej poniżej?

"Ogłaszający przetarg zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, jak też uznania, że przetarg nie dał rezultatu bez podania przyczyny"

Edytowano przez SlawekSS86

koses    2

Nie wiem czy bez podania przyczyny to przejdzie ale ja właśnie mam w trzech procedurach po jednym wykluczeniu i to w każdym inny i z innej przyczyny . 

To wszystko zawiera się w protokole .

Nie wiem czy bez podania przyczyny to przejdzie ale ja właśnie mam w trzech procedurach po jednym wykluczeniu i to w każdym inny i z innej przyczyny . 

To wszystko zawiera się w protokole .

Kolego mozna wiedziec w ilu stronach sie zmiesciles w tych ofertach? :)

koses    2

Kolego mozna wiedziec w ilu stronach sie zmiesciles w tych ofertach? :)

Oferty wystawiają oferenci i z zasady to 1-2 strony co do reszty dokumentów na trzy maszyny to ponad 50 stron ..............

mamdres    3

po pierwszej poprawce spadłem o 1 pkt, miałem wcześniej 11xx miejsce w lubelskim, które mogę mieć teraz miejsce? Z tego co pamiętam to chyba teraz mam 4,3x pkt

Edytowano przez mamdres

bialy2005    193

pewnie spadniesz o jakies 1000 miejsc. Ja mam 4.44 i 190x przed poprawkami i wąłasnie licze na takich jak Ty ze moze sie uda :) 

klauss    0

Jestem z lubelskiego mam 14xx. Jak myslicie mam szanse zeby sie załapac w tym naborze? Dzwoniłem dzis do kobitki ktora robiła mi wniosek i mowiła ze narazie załapały sie osoby do 1300 miejsca. Ciekawe ile osób z tego odpadni

Edytowano przez klauss

rudy0406    1

Ja jestem 13xx i mam 5,10pkt i po poprawkach zostalo tyle samo kazde 0,1pkt to jakies 100miejsc lubelskie

Marco82    34

Dzisiaj pismo że brak kasy, małopolska 58x miejsce...25 pozycja za limitem. Pismo wysłane 26. pazdziernika.........

Edytowano przez Marco82

Marco82    34

myślę że na dniach  trochę się zdziwiłem bo przecież jakieś przesunięcia chyba będą no ale oni podali informację o stanie na dzień dzisiejszy. tz na dzień 26 pazdziernika.

Edytowano przez Marco82

MatiRol92    9

widzę ze temat opanowali rolnicy z lubelskiego... :D Czekam na kolegów z dolnośląskiego, chyba są tu jacyś :D

pedro2    342

Spotkałem doradcę, który miał mi robić wniosek mówił, że w podlaskim próg wyszedł ok 6.5pkt możliwe że tak wysoko? Sporo by mi zabrakło z samym ciągnikiem... Mówił, ze wg niego dalszych przesuniec nie będzie bo to pierwszy nabór, co innego gdyby to był ostatni tak jak w końcówce Starego prow przesuwali wsztstko skąd się dało, zapraszał w 2018

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się