Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Kamilek1    17

Wielkopolska 11xx przyszły poprawki :)

TEORETYCZNIE JESTES POZA LIMITEM SRODKOW ALE JAK SĄ POPRAWKI TZN ZE PEWNIE SIE ZAŁAPIESZ??? pytam bo sam jestem na podobnej pozycji co Ty

Wiadomość z agroFakt.pl

zdzinek123    0

Miałem taką sytuację że koleś który pisał mi wniosek zaznaczył że mam gospodarstwo ekologiczne przy czym z ekologia nie mam nic wspólnego a na liście w woj. Lubelskim byłem w pierwszej setce ciekawe na które miejsce mnie przesuneli i czy wgl się zalapie, póki co z agencji nie przychodzi żadne pismo

Bartek72511    41

TEORETYCZNIE JESTES POZA LIMITEM SRODKOW ALE JAK SĄ POPRAWKI TZN ZE PEWNIE SIE ZAŁAPIESZ??? pytam bo sam jestem na podobnej pozycji co Ty

Tak to rozumiem, skoro inni dostają informację o braku środków.

myciu    11

Małopolska dalej cisza? ktoś podpisał umowę, albo z którego miejsca dostał poprawki?:

No ja już umowe 5 października podpisałem i jestem w trakcie zapytań ofertowych

niunia0709    4

Witam,ma ktoś jakiekolwiek info z dolnośląskiego?

Ostatnio byli na etapie wysyłania poprawek do wszystkich, dla których wystarczy kasy. Ale to odgórnie mają narzucone. Nie sprawdzają nawet tych poprawek, które już do nich wróciły.

Pozdrawiam

maxler    8

Ja juz zapytania ofertowe złożyłem w czwartek. Teraz maja miesiąc czasu na sprawdzenie, zobaczymy ile im to zajmie.

Kula07    137

Ja juz zapytania ofertowe złożyłem w czwartek. Teraz maja miesiąc czasu na sprawdzenie, zobaczymy ile im to zajmie.

Możesz napisać jak to dokładnie wygląda?

Ile czasu upłynęło od złożenia prze Ciebie poprawek do złożenia zapytań?

dolnoslaskie 18 pazdziernika dostalem poprawki od tamtej pory zero info ale babka ktora robi moj wniosek na chorobowym 2 tygodnie wiec czekam

maxler    8

Możesz napisać jak to dokładnie wygląda?

Ile czasu upłynęło od złożenia prze Ciebie poprawek do złożenia zapytań?

Troche zachodu jest z tymi zapytaniami ofertowymi. Piszesz zapytanie ofertowe na maszyne o parametrach ktore Cie interesują(minimum 3). Takie zapytanie ofertowe wysylasz(musisz miec potwierdzenie nadania) lub dostarczyć osobiście( wtedy na zapytaniu ofertowym dealer musi napisac ze otrzymal zapytanie tego dnia,podpisac sie z pieczątką).Na każdą maszynę zapytanie ofertowe musi byc wystawione z taką samą datą.Wtedy dealer wystawi Ci Swoja oferte na dana maszyne. Musisz jeszcze miec od kadej firmy do ktorej będziesz wysylal zapytanie ofertowe oświadczenie ze nie jestes powiązany kapitalowo z dana firma.Wtedy sporzadzasz protokol ktora firma daje Ci najkorzystniejsza oferte. Wybierasz firme u ktorej chcialbys kupowac. Wtedy musisz wyslac te protokoły wszystkim firmom ktore braly udzial w przetargu(ktora wygrala jak i tym ktore przegraly).Jak juz wyslesz to musisz mieć potwierdzenie nadania listów i wszystkie te dokumenty skladasz w Dziale platnosci ARiMr.Maja miesiac na spradzenie tego.

Jakos w polowie sierpnia złożyłem poprawki.Na poczatku pazdziernika podpisalem umowe. Jak podpiszesz umowe to wtedy juz robisz postępowanie ofertowe.

ZUCH1234    72

Świętokrzyskie miejsce 3 xx pierwsze poprawki juz poszły . Byłem w odr mówili że dużo ludzi rezygnuje z modernizacji

patfilmax    7

Troche zachodu jest z tymi zapytaniami ofertowymi. Piszesz zapytanie ofertowe na maszyne o parametrach ktore Cie interesują(minimum 3). Takie zapytanie ofertowe wysylasz(musisz miec potwierdzenie nadania) lub dostarczyć osobiście( wtedy na zapytaniu ofertowym dealer musi napisac ze otrzymal zapytanie tego dnia,podpisac sie z pieczątką).Na każdą maszynę zapytanie ofertowe musi byc wystawione z taką samą datą.Wtedy dealer wystawi Ci Swoja oferte na dana maszyne. Musisz jeszcze miec od kadej firmy do ktorej będziesz wysylal zapytanie ofertowe oświadczenie ze nie jestes powiązany kapitalowo z dana firma.Wtedy sporzadzasz protokol ktora firma daje Ci najkorzystniejsza oferte. Wybierasz firme u ktorej chcialbys kupowac. Wtedy musisz wyslac te protokoły wszystkim firmom ktore braly udzial w przetargu(ktora wygrala jak i tym ktore przegraly).Jak juz wyslesz to musisz mieć potwierdzenie nadania listów i wszystkie te dokumenty skladasz w Dziale platnosci ARiMr.Maja miesiac na spradzenie tego.

Jakos w polowie sierpnia złożyłem poprawki.Na poczatku pazdziernika podpisalem umowe. Jak podpiszesz umowe to wtedy juz robisz postępowanie ofertowe.

A to składasz zapytanie do trzech różnych sprzedawców o tą samą maszynę (tego samego producenta), czy po prostu określasz parametry techniczny i każdy dopasowuje do nich własną maszynę. Chodzi mi o to czy jak ja che kupic opryskiwacz pilmet 2500l 18m to czy ktoś może wyskoczyć z ofertą np na Skotarka i wygra bo cena najniższa a sprzęt lipa

k00789    3

A to składasz zapytanie do trzech różnych sprzedawców o tą samą maszynę (tego samego producenta), czy po prostu określasz parametry techniczny i każdy dopasowuje do nich własną maszynę. Chodzi mi o to czy jak ja che kupic opryskiwacz pilmet 2500l 18m to czy ktoś może wyskoczyć z ofertą np na Skotarka i wygra bo cena najniższa a sprzęt lipa

Nie można podawać marki, tylko parametry i tylko te które były wpisane w opisie zadań we wniosku.

bodo101    6

Jeśli chcesz pilmeta to piszesz np.do amazona ,john deera i pilmeta.I zgadnij kto wygra ??

PATr    238

Ewn. Podajesz taki parametr maszyny jaki inne marki nie mają i też automatycznie wyjluczasz te tanie(z polskimi może być różnie bo jeśli coś nie jest opatentowane to potrafią dla jednego egzemplarza zmienić coś więc jak podasz jakis np. Nietypowy rozstaw to potrafią dla ciebie taki wyprodukować)

RoRo    3

Cos czuje ze bede mial problem z rozsiewaczem mam Raucha wpisanego i on bedzie zawsze najdrozszy. Jakies propozycje??

PATr    238

Musisz podać wszystkie jego parametry, ale dokładnie, wymiary skrzyni, ładowność kg, pojemnośc w l, waga maszyny i inne kilka szczegółów, nie wiem w jakim wyposażeniu go bierzesz wiec ciężko podpowiedzieć, po za tym amazone jest droższy od raucha

OPawel    4

Odnośnie zapytań, to z tego co mówicie jedno nie trzyma się kupy. Parametry skopiowane mają być z opisu zadań, a przecież w opisie zadań podawało się parametry konkretnej, przykładowej maszyny którą wpisaliśmy w tej tabeli. W zestawieniu r-f podawało się zakresy np moc 80-85 KM, po czym mam wpisać w zapytaniu dokładnie 85 KM bo tyle mam w opisie zadań?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się