Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

mindel24    4

aja nie wiem ile mam punktów bo dałem to kolesiowi i olewam to zobacze co bedzie.maszyny drozsze od ciągników!!!!!

Mateusz1q    24

Wnioski o pomoc w tegorocznym naborze na "Modernizację gospodarstw rolnych" złożyło 21228 rolników. Ubiegają się oni o przyznanie wsparcia w wysokości 4 mld zł

freetaxi    169

Województwo lubelskie ponad 2500 wniosków. Szczęśliwcy od ponad 6 punktów w górę.  

Wiadomość z agroFakt.pl

TOME11    80

Województwo lubelskie ponad 2500 wniosków. Szczęśliwcy od ponad 6 punktów w górę.  

mazowieckie?

TOME11    80

Wiem tylko o lubelskim. 

o nowym naborze coś wiadomo? słyszałem plotki o wrześniu

jakiś kalkulator punktów w ogóle istnieje żeby można było sobie oszacować 'szanse'?

Kamilek1    17

Wiem tylko o lubelskim. 

a wiesz moze chociaz ile wnioskow bylo w wlkp?

Ichapl    1

Ciekawe jak w sektorze d można uzbierać te 6 pkt? Każdy z moich znajomych to mówił że ma między 4-5, po mojemu powinny być jakieś przesunięcia, przecież ten nabór miał być dla młodych rozwijających się a nie dla jakiś ekologów

zetorr6441    25

Młody rolnik 3pkt

zwiekszenie skali 1pkt

ekologia 4 pkt

+ za maszyny

8-9 mozna bylo spokojnie zebrac ciekawe tylko czy do tej ekologi sie nie przyczepia

Kula07    137

Za samego MR i maszyny można było uzbierać 6,5-7pkt.

przemol87    41

4mld/21228wnioskow daje nam srednio 188tys zwrotu czyli wyglada na to ze 95%wnioskow to obszar D

soltys48    314

a wiecie kiedy będzie wiadomo ile w danym województwie złożono wniosków

macin87    40

Od razu było wiadomo że młodzi maja większe szanse. Nawet moja doradczyni ludziom którzy mają dorosłe dzieci mówiła by przepisywali na nich część gospodarstwa, bo i 4 ptk. to będzie mało, a co dopiero jak jakiś głupek złoży na 1,5ptk. Walka na liście będzie się toczyć już w dziesiątych ptk.

daremw    128

Wiedziałem, że nie warto składać z 4.5 p. Na następny nabór rzucę się z 6.5 p to może coś zdziałam he he

PATr    238

Od razu było wiadomo że młodzi maja większe szanse. Nawet moja doradczyni ludziom którzy mają dorosłe dzieci mówiła by przepisywali na nich część gospodarstwa, bo i 4 ptk. to będzie mało, a co dopiero jak jakiś głupek złoży na 1,5ptk. Walka na liście będzie się toczyć już w dziesiątych ptk.

u mnie sporo znajomych składało za darmo wnioski(a dużo firm doradczych tak robi że płacisz po podpisaniu umowy) z 1,5-2 pkt twierdząc że zanim jak przesuną kasę z następnych lat to cena mleka drygnie i będą mieli kasę na zakupy więc jakiś tam sens logiczny jest w składaniu z małą ilością punktów

kewin123    5

ciekawe kto tak stwierdził ze w lubelskim od 6 pkt w góre  jak zdecydowana wiekszosc miała 4-5 pkt nie sadze aby to była prawdziwa info 

Armag    2

nie jest tak źle, co 3-4 wniosek będzie się łapał, jakieś 8 tyś wniosków powinno się załapać biorąc pod uwagę że mają 1,54mld na maszyny

1012    42

Witam, czy jeżeli większość ziemi znajduje się na terenie innego województwa niż siedziba gospodarstwa to jak wygląda sprawa ?? Będę na liście w woj. z siedzibą gosp. czy w woj. gdzie mam więcej gruntów ? :D   

1012    42

Freetaxi Inwestycja związana z zakupem tylko i wyłącznie maszyn. Pytam ponieważ osoba prowadząca nie umiała określić na tę chwilę tylko podała inf że może wystąpić taka sytuacja

freetaxi    169

Najgorsze jest to, że jak złożysz wniosek w złym OR to polecisz na koniec listy.

1012    42

Złożyłem wniosek w OR w którym jest siedziba gospodarstwa. Takie miałem zalecenia. Co będzie dalej to się okaże 

Kamilek1    17

Panowie jeśli składaliście wniosek na sam wóz paszowy (bez budowy obory itp) to załączaliście zaświadczenie o dobrostanie zwierząt czy ono jest nie potrzebne?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się