Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Marco82    34

marco i parobas owszem wytrawny gracz , jak najbardziej

po pierwsze nie ma zadnych podstaw zeby zabulic.  niech boja sie ci ktorzy biora pieniadze a ziemie uprawia kto inny

co do wytrawnego gracza zgadza sie panowie.  startowalem od zera , ze starym ciagnikiem i 15 hektarami dzierzawionej ziemi.   

sam robie sobie wnioski i sam robie je tak zeby zwiekszyc szanse na dostanie pieniedzy, bo jakbym skladal jak baran,z takim stanem jak jest to napewno nie dostalbym mlodego rolnika ktory pozwolil mi wyplynac

takze dostalem premie mlodego rolnika,  kredyt cks a teraz najprawdopodobniej dostane rowniez modernizacje. 

obecnie mam 34 hektary wlasnej ziemi i 35 dzierzaw. wszystko robione wlasnorecznie, ze startu praktycznie od zera

takze od burakow to mozesz wyzywac siebie bo jedyne co potrafisz to jatrzyc na forum ze ktos dostal a ty nie.  jakby nie kreatywne myslenie to pewnie siedzialbym i marudzil jak ty, ale na szczescie mam glowe na karku i wiem jak zwiekszac swoje szanse zgodnie z regulaminem

a po drugie wyzywac z przekasem od wytrawnych graczy to mozesz kombinatorow ktorzy nie maja nic wspolnego z uprawa ziemii a robi to za nich ojciec matka czy wogole obce osoby ktore ziemie uprawiaja a delikwent bierze tylko pieniadze.  czep sie takich a nie ludzi ktorzy startuja od zera i swoja praca cos osiagaja

To proszę mieć szacunek  do ludzi tutaj obecnych a nie obrażać na prawo i lewo. Nie lubię takich  którzy są zbyt pewni siebie a ty do takich należysz, jeszcze nie wzioleś MGR więc narazie nie ciesz się z tego. Myślisz że zazdroszczę ci kredytu... w jakim ty świecie żyjesz.

Nie chce już więcej pisać bezsensownej dyskusji na temat twojego zachowania i chwalenia się  że  ty masz wszystko bo masz głowę na karku.. temat zamknięty.

Arek    113

A łódzkim ktoś się orientuję jak wygląda sytuacja ile wniosków złożonych? I to czy są tylko wnioski złożone bezpośrednio do OR czy też razem z wnioskami z BP?

W Łodzi we wtorek było ok 500 wniosków.

Wiadomość z agroFakt.pl

aro1975    114

W lubelskim dzis wniosek złożony nr 850 ale wiem że powiatówki nie sa w to wliczone nadaj chyba inne nr. Na dzien wczorajszy było 110% wykorzystanej kwoty na województwo.

Biały jak wyliczyli te 110%? przyjmowali max. kwotę do każdego wniosku, czy jak?

PATr    238

Biały jak wyliczyli te 110%? przyjmowali max. kwotę do każdego wniosku, czy jak?

średnio wychodziło w kraju  ostatnio coś około 185 tysięcy na 200 także to już nie stary prow gdzie na 300 tysięcy średnia była 130 tysięcy...

soltys48    315

wielkopolska jutro wysyłam wychodzi 6,31pkt bez żadnych kombinacji :P

ciekawe czy ilość wniosków przekroczy liczbę chętnych na ostatni nabór MR z 2007-2013

majkel207    18

podejrzewam że będzie nie wiele mniejszy wynik jak w MR, ciekaw jestem co zrobią miłościwie panujący z osobami którzy się nie załapią, czy będą przesunięcia środków, czy za jakiś czas nowy nabór

Peron    18

Jak wysyłacie pocztą, to ksero dowodu i fakturę potwierdzającą sprzedaż na min. 5 tys. macie potwierdzone za zgodność? Jak składacie osobiście, tojakie załączniki do wniosku?

Armag    2

tak potwierdzam w UG i wysyłam za zwrotnym potwierdzeniem odbioru

ja składając osobiście miałem potwierdzone notarialnie... doradca mówił że to nie budzi żadnych złudzeń. A UG nie może potwierdzać a jedynie pracownik ARiMR z tego co mi wiadomo

Marcin133    21

Ja złożyłem w środe  woj.łódzkie w powiatówce pytałem sie goscia ile złożono ale on burknął ze nie wie...pewnie sobie miastowy urzedas pomyślał chłopy znowu na darmowe sie pchaja....

majkel207    18

9477 ładny wynik, jak zejdzie wszystko z powiatówek i poczty z ostatniego tygodnia to pewnie z 15 tys pęknie

zetorr6441    25

Jesli w calym kraju takie zainteresowanie jak na podlasiu to 20-30tys spokojnie bedzie, ja wczoraj w powiatowym 4 godz w kolejce stalem 

shrek    1

12099 wniosków o wsparcie "Modernizacji gospodarstw rolnych" wpłynęło do ARiMR. Nabór kończy się 29 kwietnia.

Do 28 kwietnia wnioski o pomoc złożyło 12099 rolników. Ubiegają się oni o przyznanie wsparcia w wysokości 2,27 mld zł

już jest tyle :)))

the1mati1    45

Dzisiaj składałem w Łódzkim OR, to tylko 800 wniosków narazie wpłyneło i mówili że już cześć jest przesłanych z powiatówek. Czyżby małe zainteresowanie w łódzkim czy ludzie pchają wszystko do pawiatów.

zetorr6441    25

w wys-maz przesylali z dniowym opuznieniem do Bialegostoku a od wczoraj bialystok kazal nie wysylac i 4 maja beda zbierac z powiatowek

Peron    18

w łódzkim około 850 na chwilę obecna. Czas oczekiwania na złożenie w kancelarii około 40 minut.

parobas    6

O 2,27 mld ubiegają rolnicy, a ile kasy mają do podziału ???? 

1,54 mld PLN - obszar D

Edytowano przez parobas

piotr30piotr    64

1,54mld to chyba na same maszyny a obszar A i B jest dodatkowa pula

liczba wniosków też jest ogółem podana dla 3 obszarów 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!