Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

darkuspinex    0

witam mam pytanie facet co robi mi wniosek twierdzi że jeśli był kupiony Ciągnik rolniczy z premii dla młodego rolnika (2007-2013) to teraz w modernizacji drugiego nie można kupić czy to jest prawda czy wprowadzanie w błąd?

freetaxi    169

Darkuspinex tak. Jeśli kupiłeś ciągnik z premii za młodego to nie możesz ponownie refundować go w MGR.

Wiadomość z agroFakt.pl

darkuspinex    0

dzięki to jednak diler się nie zna ale w poprzedniej edycji MGR było można chyba ?? ale ja nie chcę tego refundować z MR tylko kupić drugi mniejszy

Edytowano przez darkuspinex

kamil1985    3

dzięki to jednak diler się nie zna ale w poprzedniej edycji MGR było można chyba ??

Ale Tobie chodzi o refundacje tego samego ciągnika? To nie.

Czy o to czy można dokupić teraz drugi na PROW? A czemu nie... Pewnie że można tylko musi być odpowiednio doprany i opisany.

freetaxi    169

Kolego. Jeśli ciągnik był kupiony w ramach PROW 2007-2013 to niestety ale nie można go refundować w ramach tegorocznego naboru. Przeczytaj rozporządzenie i nie pisz głupot.

Edytowano przez freetaxi

darkuspinex    0

ale mi chodzi o takie coś mam ciągnik kupiony z MR 110 km jest już rozliczony sprawa zamknięta i teraz chcę kupić mniejszy  nowy 65 km z Mgr to można czy nie bo nie rozumne bo facet co mi piszę wniosek twierdzi na 100% że nie bo jakieś rozporządzenie czy coś.

kamil1985    3

No jeśli był kupiony na MR z PROW 2007-13 to teraz nie można składać wniosku na zakup ciągnika... 

czareczek85    34

Ciekawe kto od was mleczarze kupi mleko jak wszystkie spółdzielnie wprowadzaja limitowanie a trzeba zwiększyć produkcję o 10% i na dodatek ceny jadą w dół co niektórzy mówią że mleko osiągneło dno...to ja wam powiem że dno to dopiero przed nami. Czy macie spełniony dobrostan w swoich oborach? Teraz dużo wymaga ARiMR według mnie nie jest warto w tym naborze składać wniosek. PP1208 ciągnika nie możesz kuoić tak jak ja bo kupiliśmy z wcześniejszego prowu

Macius    7

A jak myślicie z 3,75pkt jest co szukac w tym naborze na mgr?? Ile macie Wy punktow??

osterley    18

Ciężko to powiedzieć. Na chwilę obecną wgląda że wszyscy mają ochotę i będą składać ale może się okazać że ci co już mieli brać maszyny to już wzięli. Ja osobiście mam dużo więcej punktów ale na ciągnik się nie załapię bo już wcześniej brałem a że żal nie wykorzystać więc po prostu będę wymieniał maszyny które się kwalifikują do PROW.

PATr    238

A jak myślicie z 3,75pkt jest co szukac w tym naborze na mgr?? Ile macie Wy punktow??

7 lub 9 pkt zależy jeszcze czy złoże z IP

michal12301    7

Czy jest sens składać wniosek z około 4pkt? Do wniosku wpisany byłby ciągnik 85Km, siewnik do zboża i wymiana pokryć dachowych. Dodam że województwo Świętokrzyskie.

Edytowano przez michal12301

k00789    3

Pierwszym. Ściągnięcie obu nie zajęło by mniej czasu niż czekanie na odpowiedź na forum, tym bardziej, że drugie to tylko jedna strona :P

Mi wychodzi ok. 7-7,5, nie wiem jeszcze czy opryskiwacz brać, świętokrzyskie. Czy jest sens składać przy 4 punktach nikt nie odpowie, ktoś kilka stron wcześniej liczył, że 9 pktów trzeba mieć w świętokrzyskim żeby się załapać, moim zdaniem trochę mniej wystarczy, przekonamy się za kilka miesięcy dopiero:)

machtomi    5

Prosze o informacje czy Przyczepa paletowa 6T będzie sie łapała  pod punktacje OS

"MGR1050 Urządzenia do zbioru skoszonej biomasy: prasy rolujące, prasy kostkujące, prasoowijarki, sieczkarnie z osprzętem, przyczepy -5pkt"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się