Skocz do zawartości
rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

freetaxi    169

Innej definicji młodego w rozporządzeniu nie widzę. Chyba, że coś przeoczyłem i ktoś wskaże inny zapis.

Piteriiv    8

W przypadku operacji, o której mowa w ust. 1 pkt 1 lit. b, pomoc może być przyznana, jeżeli wielkość ekonomiczna gospodarstwa jest nie większa niż 200 tys. euro i:

1) zapewniającą poprawę ogólnych wyników gospodarstwa w obszarze: B) rozwój produkcji mleka krowiego, lub

może jednak sie nie myle z tego co pamietam ze studiów - zaznaczony odnośnik dotyczy tego fragmetu w koloże zielonym.

a po polsku :)  -  ta definicja na która wskazujesz według mnie dotyczy produkcji : rozwój produkcji mleka krowiego

Edytowano przez Piteriiv

Wiadomość z agroFakt.pl

freetaxi    169

Zapis odnośnie obszaru B. Zgadzam się. W każdym razie nadal obstawiam przy definicji młodego rolnika.

Servio    2

trochu to dziwne ze nie ma wzmianki o opasach, bydle miesnym jesli np mam 13 krówek nie przeznaczynych do produkcji mleka w sensie odstawy do mleczarni i 90 byków to dalej otrzymam 1pkt, krzywdzące  to trochu.   

AmuntVCF    0

Do wyliczenia Wielkości Ekonomicznej Gospodarstwa brane są uprawy i średni stan zwierząt  podanych do dopłat bezpośrednich za 2015r? 

Czy jednak mogą być brane uprawy podane do dopłat bezpośrednich za 2016? 

bezrobotny    6

Co wy sie nakrecacie z tym prow  bo ja watpie zeby to ruszyło jak oni na dopłaty nie maja a co mowic juz o prow :(

krilan06    64

Podobno jak kupujesz ciągnik, to wartość pozostałych inwestycji musi być równa lub większa od wartości tego ciągnika.

Egzo    1

Witam. Chciałbym zapytać czy na ten PROW będzie można utwardzić podwórko np kostką?

Ziel    26

Co wy sie nakrecacie z tym prow  bo ja watpie zeby to ruszyło jak oni na dopłaty nie maja a co mowic juz o prow

PROW na 4 obszary oficjalenie rusza w marcu.

emtec123    10

Witam. Chciałbym zapytać czy na ten PROW będzie można utwardzić podwórko np kostką?

No właśnie. Mam to samo pytanie. Czy jest szansa utwardzić podwórko w gospodarstwie mlecznym i czy byłyby za to jakieś punkty? 

I czy przypadają jakieś punkty, jeżeli część gruntów jest na obszarze natura 2000?

freetaxi    169

Utwardzenie placu manewrowego będzie mogło być elementem operacji realizowanej w ramach obszaru D. Nie ma punktów za obszar Natura 2000. 

Arek    113

Podobno jak kupujesz ciągnik, to wartość pozostałych inwestycji musi być równa lub większa od wartości tego ciągnika.

To w rozwoju usług rolniczych.

Slavo    6

@freetaxi powiedz Proszę czy zakup zbiornika na paliwo z dystrybutorem da punkty na ochronę środowiska na inwestycje obszaru D? w dogrywce ostatniej na mgr były za to pkt. Pozdrawiam

akernolat    17

a jak myślicie czy przejdzie na PROW magazyn paszowy bez pozwolenia? Firma wykona jak halę na balę- dla mnie wystawi fakturę na magazyn paszowy.Co o tym myślicie?

akernolat    17

no chodzi mi o ,,przenośny" - stawiam go na wydzierżawionym polu i co 4 miesiące ,,podobno" przestawiam o 1 centymetr

damiank33    0

jak będzie wyglądać wypłata pieniędzy przez agencje?
najpierw jest wkład własny a dopiero po zakupieniu wszystkich maszyn agencja wypłaca pieniądze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się