rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

greg1985    496

Ja złożyłem 7 listopada wniosek o płatność. Tydzień temu pani zadzwoniła ze poprawki wyślę mi email żeby czasu nie marnować A papier dopiero po kilku dniach.  Nawet kazała mi zrobić zdjęcia tabliczek maszyn i wysłać razem . Zanim teraz przejrzy. I kiedy kontrolę już o pieniądzach nie wspomnę.  Wszystko PROW d 2018

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Panowie sam komputer do opryskiwacza też był punktowany czy to musiało być z opryskiwaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
5 godzin temu, wyrebski1 napisał:

Panowie sam komputer do opryskiwacza też był punktowany czy to musiało być z opryskiwaczem?

Link na górze strony. 

6 minut temu, Tomek001 napisał:

przy postępowaniu ofertowym trzeba robić jakąś analizę rynku?

Kontroferte.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dużo roboty z tym portalem? Jeśli już mam podpisaną umowę to da radę aneksować wycenę maszyny aby nie było portalu tylko zakup od kogo chce? Oczywiście cena była by poniżej 128 tyś . Z tego prowu jeszcze nie korzystałem więc nie ogarniam tego portalu i ile jest z tym roboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

Wszyscy mówią że musi być kontroferta a z tego co mówi mój doradca to wcale nie musi, ma być uzasadnienie wyboru. Jak dokładnie to będzie wyglądać dowiem się wkrótce

  • Like 1
  • Thanks 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
2 minuty temu, Tomek001 napisał:

sumek666 a jeżeli nie wpłynęła żadna inna oferta oprócz tego co zamawiałem?

Pytasz o portal przetargowy czy postępowanie ofertowe?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek001    11

mam we wniosku zakup ciągnika o mocy 100-120 koni umowę podpisalem we wrześniu. w październiku zamówiłem John deere 6120 za 286 netto w grudniu był ogłoszony przetarg żadna oferta nie wpłynęła za dwa tygodnie ciagnik na placu a prowadzący dzwoni że potrzebna jakaś analiza rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

Radze dopytać w agencji, w mojej okolicy nie wiem jakim cudem też widziałem przetargi z pojedynczymi ofertami i na portalu było że wykonawca wybrany


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
23 minuty temu, Tomek001 napisał:

mam we wniosku zakup ciągnika o mocy 100-120 koni umowę podpisalem we wrześniu. w październiku zamówiłem John deere 6120 za 286 netto w grudniu był ogłoszony przetarg żadna oferta nie wpłynęła za dwa tygodnie ciagnik na placu a prowadzący dzwoni że potrzebna jakaś analiza rynku

Zamówiłeś JD i diler nie wysłał oferty?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    72

U mnie  na postępowaniu przetargowym nikt się nie zgłośił tylko firma od której biorę dlatego po zakończzeniu postępowania wysłałem do agencji tylko tą jedną ofertę że ją wybieram i teraz czekam na odpowiedź agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
Dnia 14.01.2020 o 20:51, PATr napisał:

Czy ktoś próbował zmienić maszyny po zaakceptowaniu wniosku ale jeszcze przed podpisaniem umowy? Z jakim skutkiem, zgodził się prowadzący? 

Jest taka możliwość, podpisujesz umowę i składasz aneks z jakim skutkiem trudno określić co na co zmieniasz. Jeżeli chodzi o zmianę terminu, etapów to jest to bez problemów rozpatrywane.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47
3 godziny temu, Tomek001 napisał:

diler wysłał ale nikt więcej.

Jeżeli miałeś przez portal to wystarczy jedna oferta i ew. piszesz pismo ze innych nie było. 
Żadnej analizy ode mnie nie chcieli... nie wiem co oni znowu cudują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8
10 godzin temu, Paramonov napisał:

U mnie  na postępowaniu przetargowym nikt się nie zgłośił tylko firma od której biorę dlatego po zakończzeniu postępowania wysłałem do agencji tylko tą jedną ofertę że ją wybieram i teraz czekam na odpowiedź agencji

Dawno wysyłałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emix    8

Jest ktoś z kim mógłbym porozmawiać na temat budowy wiaty na płody rolne czy też maszyny. Chodzi mi o osobę która starała się o taką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

  

3 godziny temu, Emix napisał:

Jest ktoś z kim mógłbym porozmawiać na temat budowy wiaty na płody rolne czy też maszyny. Chodzi mi o osobę która starała się o taką pomoc.

 

ja obecnie buduję wiatę na płody rolne .. szczerze to systemem gospodarczym bym postawił to chyba taniej i w podobnych pieniądzach co wkład własny bez zwrotu... bez jeżdżenia i rycia bani.  Firmy budowlane teraz mocno się podniosły ceny robią się absurdalne. za m2 wiaty stalowej posadzka przemysłowa zwykłe bramy 800 zł NETTO !!!! rozbój....

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj