rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

freetaxi    947

Niekoniecznie. Mam sporo wniosków w lubelskim i w niektórych cały czas stoi. Ale na pewno tempo szybkie w porównaniu od innych województw.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Dla przykładu podkarpackie 8 miesięcy po pierwszych poprawkach i cisza, miejsce startowe na liście 18x.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Co województwo to inna ilość wniosków do rozpatrzenia, ilość pracowników, itd.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@freetaxi zerknij na priv mam pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317

Brat ,łódzkie chyba gdzieś 13xx w tamtym tygodniu poprawki koniec miesiąca umowa chyba że się niedogadaja z suszarnia batalia idzie o wielkośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Pierwsze kilkaset numerów ma napewno budowlanke a to inna bajka. Skladalem w pierwszym naborze i wiem ze sam kosztorys to są miesiace... Dlatego nie powinno nikogo dziwić ze numer 1000 z samymi maszynami podpisał umowe a 100 nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61

W lubelskim szukają dziury w całym, rozpatrujący wniosek wymagał na utwardzenie terenu zgłoszenia do starostwa mimo, że przepisy się zmieniły i jest ono niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia424    5
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

OLX

Mozesz kolego troche jasniej ??? Moge gdzie chce kupic maszyny (250tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

Jak to jest z tymi maszynami trzeba kupić wszystkie w jednym czasie czy mogę kupić np. dwie teraz po żniwach a reszte po nowym roku ?  termin realizacji koniec 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

Może chce oczy nacieszyć jednym a póżniej jak już "nacieszy" to kupi drugie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek146    0

A czy mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda Twój kosztorys? Lub podeslac? Bo ja się nie mogę dogadać z moim gościem od wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
39 minut temu, maniek146 napisał:

Witam. Czy ktoś składał wnioski na utwardzenie podwórka i wymianę pokrycia dachowego? 

tak i na nowe auto i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Ja wymieniłem pokrycie na wszystkich budynkach z mgr + 1000m kostki na podwórko tyle ze prow 2007-2013 tzw mleczny nabor i gładko wtedy poszło tyle ze robil mi bardzo dobry kosztorysant takze tylko 50gr na garazu im nie pasowalo a dwa lata temu na rozbudowie obory o 15m 100tys nie pasowalo jak kiszdorys byl lipny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
2 godziny temu, maniek146 napisał:

A czy mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda Twój kosztorys? Lub podeslac? Bo ja się nie mogę dogadać z moim gościem od wniosków.

A co konkretniej chcialbys wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek146    0

Co ma być zawarte w kosztorysie.jakie informacje. Czy to ma być uproszczony kosztorys czy jakiś szczegółowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj