rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

przemol87    186

Przysuniecia uwzgledniaja tylko wnioski negatywnie zweryfikowane i rezygnacje


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Euromilk się odezwał, że niby do 20 lutego mają dać wszystkim odpowiedź czy się łapią... O co kaman?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Handlorze są najlepiej poinformowani. Tak samo Korbanki też zawsze mają info przed innymi. 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deficyt    0

Panowie czy jest możliwość zmiany profilu produkcji z mleka na opasy? Przed podpisaniem umowy bądź po podpisaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Podobno ktoś w dolnośląskim już na 3xx miejscu umowę podpisywał tak mówił handlarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRNH1    2

będę  wbudować oborę, w marcu maja przyjmować wnioski i zamierzam skorzystać, imam taki pytanie trzeba będzie ogłosić przetarg załóżmy że wygra jakaś firma  i czy ja mogę wybrać jakiej firmy mają  być ruszta czy też inne elementy wyposażenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawka8540    0
Dnia 18.01.2019 o 09:17, Macius napisał:

No w końcu w Opolskim coś na liscie się ruszyło, pierwszy raz od publikacji jej :/. Awans o 2 miejsca :)

nie ma co patrzeć na miejsca wnioski nie ida po kolei w lubelskim cisza strasznie wolno to idzie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PawelKtm525 napisał:

lubelskie miejsce 18xx poprawki były w listopadzie i narazie cisza

to az tyle wniosków sie łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Nie załapał się. To że poprawki wysyłają to normalne - zawsze robią jakąś pule wniosków ponad limit kasy żeby w razie przesunięć szybciej je pchnąć dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

nie słyszeliście ministra, iż w 2019 nie będzie naboru i wszystkie wnioski poprawnie wypełnione dostana kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelKtm525    190

Ta pani co robiła wniosek mówiła że wnioski są rozpatrywane wszystkie pod względem poprawności a ile będzie pieniędzy tyle osób dostanie ale minister już nie raz mówił że dołożą pieniędzy sporo tak że trzeba być dobrej myśli a odnośnie poprawek to tam było napisane już nie chce tego szukać ale pisało coś w tym stylu że dofinansowanie będzie o ile wystarczy środków tak że brać stoperan i kisic kasiore na maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano    3

czy w programie modernizacja gospodarstw rolnych wymóg prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów spełnia ewidencja prowadzona na potrzeby rozliczenia podatku vat? za jaki okres należy złożyć z wnioskiem o płatność?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
PawelKtm525 napisał:

Ta pani co robiła wniosek mówiła że wnioski są rozpatrywane wszystkie pod względem poprawności a ile będzie pieniędzy tyle osób dostanie ale minister już nie raz mówił że dołożą pieniędzy sporo tak że trzeba być dobrej myśli a odnośnie poprawek to tam było napisane już nie chce tego szukać ale pisało coś w tym stylu że dofinansowanie będzie o ile wystarczy środków tak że brać stoperan i kisic kasiore na maszyny

Nie będzie a jest, pieniadze już powinny być dołożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671
11 godzin temu, adriano napisał:

czy w programie modernizacja gospodarstw rolnych wymóg prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów spełnia ewidencja prowadzona na potrzeby rozliczenia podatku vat? za jaki okres należy złożyć z wnioskiem o płatność?

 

Tak, spełnia. Za okres od podpisania umowy do wniosku o płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy1984    2

Jak skladałem na ciągnik o mocy od135 do 155kn znamionowej , to jak to rozumieć bo w prospektach różnie piszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5
Dnia 18.01.2019 o 12:35, przemol87 napisał:

Przysuniecia uwzgledniaja tylko wnioski negatywnie zweryfikowane i rezygnacje

Czy aby na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano    3

czy rolnicy na vacie nadal nie muszą prowadzić ewidencji środków trwałych? w 2016 roku na modernizację napisałem oświadczenie, że nie prowadzę i było ok. czy teraz coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj