rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Shaun    243

OR Lublin: okolo 1050 wniosków na zakończenie dnia; średnia 5,8. 

Sraczka już sie zaczeła czy jeszcze nie ?? :885_wc: :S

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
45 minut temu, martin0000 napisał:

ktoś wie kiedy ma być ogłoszona lista z wynikami?

Tak. Wszyscy wiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968
3 minuty temu, Shaun napisał:

OR Lublin: okolo 1050 wniosków na zakończenie dnia; średnia 5,8. 

Sraczka już sie zaczeła czy jeszcze nie ?? :885_wc: :S

Skoro tak to nawet niech poczta i z biur powiatowych dobije do 1350 to wszyscy sie załapią tragedii by nie było...  :)

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiall    2

kurcze nie chce być złym prorokiem, nie wiem jak to do końca jest z powiatowymi ale z wczoraj i dzisiaj może być bardzo dużo, może drugie tyle, no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiall    2

panie i panowie, pożyjemy, zobaczymy, trzeba być dobrej myśli :)

Edytowano przez dominiall
składnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzak11    1

Skąd informacja jaka jest średnia ilość punktów w danym oddziale? U mnie przy składaniu wniosku Pani nie wiedziała jak się liczy punkty, w biurze powiatowym. Przyjeła tylko wniosek

Edytowano przez chudzak11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
16 minut temu, sumek666 napisał:

W Poznaniu na Glogowskiej jest poczta24h

Nawet można jutro z rańca zajechać i poprosić panią z okienka żeby przybiła wczorajszą date 😀

A tak na poważnie to był ktoś dzisiaj na strzeszyńskiej?, wiadomo ile wpłyneło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Jak składałem w BP to nr sprawy przyjdzie mi poczta czy dostanę go dopiero przy najbliższym spotkaniu z agencją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Tak zaraz wam depesze będą z głupim nr wysyłać. Trzeba było się do OR pofatygować to byś miał, teraz czekaj do poprawek za rok 😁


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamdres    3

na koniec ostatniego naboru podawali 14,5 tyś wniosków a skończyło się na 30,5tyś tak i teraz trzeba liczyć co najmniej 20-21 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

To wczoraj wpłyneło tylko 2tyś wniosków :D Bardzo mało.Dzisiaj pewnie tez coś koło tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
12 minut temu, chudzak11 napisał:

Skąd informacja jaka jest średnia ilość punktów w danym oddziale? U mnie przy składaniu wniosku Pani nie wiedziała jak się liczy punkty, w biurze powiatowym. Przyjeła tylko wniosek

widzę kolego, że pijesz do mnie, no to tak: info od pracownika tego oddziału; punkty liczy biznesplan a Pani, która przyjęła Twój wniosek, nie wiedziała jak się liczy pkty bo zapewne jest tylko od obsługi interesantów

dodam tylko, że średnia w chwili obecnej jeszcze o niczym nie świadczy ale to osobny wątek

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzak11    1

No rozumiem, ja swoją ilość punktów znam bo jest to tylko budowlanka xD więc Ci pracowniczy przy składaniu wniosków patrzą w biznesplany by oszacować ile dany wniosek ma punktów w momencie gdy się go składa?

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

ale w biznesplanie masz uwzględnione pkty np za ochronę środowiska czy zwiększenie  skali produkcji

pracownik przyjmujący wniosek widzi ile masz punktów na podstawie wydruku z biznesplanu

na podstawie PESEL widzi wiek potencjalnego beneficjenta

nie znam pełnej procedury ale info mam wiarygodne

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
21 minut temu, pedro2 napisał:

Tak zaraz wam depesze będą z głupim nr wysyłać. Trzeba było się do OR pofatygować to byś miał, teraz czekaj do poprawek za rok 😁

Zapraszam do Poznania. Byś musiał sobie wczoraj po południu namiot rozbić ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Czyli nr nie będzie w sumie to nie potrzebny. Mam w łódzkim 6.42 punkta to myślenie ze wcześniej się do mnie odezwija jak za rok. Jesień byłoby super. Nie chciałem jechać do Łodzi i ryzykować stać godzinami w kolejce w ostatni dziej jak w Radomsku nie było ludzi a dojść i tak dojdzie do nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj