rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

mecenas01    0

Siema, orientuje się ktoś czy coś się dzieje z podpisywaniem umów w świętokrzyskim, jakie pozycje podpisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Mógłby ktoś się podzielić dobrze sporządzonym zapytaniem ofertowym? Byłbym bardzo wdzięczny, podam adres e-mail w wiadomości prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Tzn co zrobiłes ze wykluczyłes bo ja juz drugi raz mam i znowu na te same maszyny i marki i mnie juz ch*j strzela za przeproszeniem

Wystarczy dobrze zapytanie ofertowe napisać.

Ja sam napisałem i poszło bez problemu. A z kolei w protokole wykuluczylem jedna ofertę z powodu niezgodność oferty z zapytaniem.

Dodam że firma doradcza co robiła mi wniosek dostała moje zapytanie ode mnie i robi dla innych rolników i też przechodzi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7194

O tak na obniżki cen maszyn czekamy :D

Rafał a tobie na ile ha te 115km dali? I dlaczego T5 skoro nie robią problemów to T6 ten nowy ma chyba 116km, do tego agregatu akurat byczek.

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
pedro2 kolego właśnie wnioskuję o ten nowy model T5-120  .Prawdo podobnie będę musiał zrobić korektę ,ale to dowiem się po weekendzie i w tej sprawie jestem umówiony z Panią z ARiMR co rozpatruje mój wniosek .Różnie mówią o jego mocy jedni ,że ma 116km a inni , 118 km.Co mnie cieszy to na pewno jest bardziej oszczędny niż poprzednik .Ale dochodzi już AdBlue .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7194

A ile ha swojego masz skoro nie robią problemów? Na pw możesz odp jak tutaj nie chcesz. Bierz T6.125 całkiem inny ciągnik, silnik nie wyżyłowany z 20tyś droższy pewnie będzie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

kolega na 9 ha dostal nh T5 99km, jak masz dobra firme doradcza to 20ha na 120km spokojnie styknie, Sasiad bierze t7 150km na 32ha kwestia dobrego wyjasnmienia:)

A co do postepowania ofertowego to mozna je caly czas robic az do czasu gdy wejdzie platforma info od naczelnik arimr Bialystok

Edytowano przez zetorr6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Świętokrzyskie miejsce 3xx w październiku pierwsze poprawki i cisza . Jak dzwoniłem do babki prowadzącej mój wniosek powiedziała ze jest wstrzymany ale powodów nie podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej  ciągnik będą nam oferować bez kół  ,lub na używanych ,bo najtaniej ...normalnie śmiech mnie bierze .Na pewno będą jakieś rozsądne kryteria ,bo kto będzie kupował w ciemno ? Przecież jasno w ARiMR powiedzieli ,że nie trzeba najtańszej oferty wybrać .

 

Dziś zobaczyłem zapytanie ofertowe na spory elewator zbożowy. Robiony przez poważne biuro. To zupełnie przygotowane pod wybranego z góry oferenta - informacje takie, że nie sposób przygotować właściwą ofertę, choć jakby się chciało mocno to chyba można wkopać osobę (firmę), która chce dofinansowanie. Bo podali tylko szczątkowe parametr urządzeń, a o samej technologii, drogach technologicznych brak informacji.

 

Ale po liście urządzeń, widać że ktoś kogoś chyba trochę naciągnął  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPawel    4

ZUCH1234 być może to zabieg, żebyś nie mógł powiedzieć, że sprawdzali Ci poprawki 4 m-ce ;) Ja odesłałem poprawki w połowie października i cisza do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7194

kolega na 9 ha dostal nh T5 99km, jak masz dobra firme doradcza to 20ha na 120km spokojnie styknie, Sasiad bierze t7 150km na 32ha kwestia dobrego wyjasnmienia:)

A co do postepowania ofertowego to mozna je caly czas robic az do czasu gdy wejdzie platforma info od naczelnik arimr Bialystok

Jak dla mnie wystarczy 100km, na te 26ha może nie robili by problemu. Ale problem jest z modelami, dajmy na to nh nie widzi mi się 105km w 3.4l pojemności T6 najmniejszy już podbili do 115km. Dlatego pytam czy coś do nich dociera. Dzięki za odp

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

na dniach będę podpisywał umowę. U jednego dilera powiedzieli, że zakupy z umów podpisanych  po 18 stycznia będą wrzucane na platformę (odpada postępowanie ofertowe "papierowe"). Potwierdzi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Do wprowadzenia platformy możesz robić po staremu, była o tym mowa kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Jak sytuacja w Mazowieckim. Ktoś dostał poprawki  w 300* miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

a kiedy planowane wprowadzenie platformy?

 

 

ja słyszałem że w marcu, ale palca uciąć nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Do 18 marca mają wprowadzić a miesiąc przed mają poinformować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    72

jest tu ktoś z dolnego ślaska, macie jakieś informacje dotyczace listy? ktoś już podpisuje umowe, na jakim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

W agrobiznesie dzisiejszym agencja informuje że do 28 maja podpisze wszystkie umowy mieszczące się w limicie.Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jak sytuacja w Mazowieckim. Ktoś dostał poprawki  w 300* miejscu ?

 

limitu jest na 1800 wniosków więc dalej niż do 2200 to nie ma co liczyć na poprawki w obecnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    80
Napisano (edytowany)

Jak sytuacja w lubelskim ?? dostał ktoś poprawki powyżej 1900 ?? i czy są jakieś szanse na takiej pozycji

Edytowano przez Sumik

"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj