rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

karolr2    767

Dzieki biały za info jak by tak było to też się łapię. 

Wiem że to nie temat ale tu zapytam brałem młodego rolnika 5 lat od wypłaty minie koniec marca czy moge już wysłać tą ankietę  monitorująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Czy orientuje się ktoś jaki spadek grozi przy utracie 0,2 pkt w małopolsce?

 

zależy ile miałeś w pierwszej wersji. Jeżeli jesteś powyżej 5ptk to nie masz się co martwić... podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Przejdzie coś takiego że wybieram w postępowaniu ofertom opryskiwacz 3000 litrów mimo tego że przyznano mi 3200? Wiem że z większym byłby problem ale z mniejszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Ja chciałem opryskiwacz 3800 i miałem oferty na 3600, 3800,i 4000. I musiałem aneksować umowę bo było sztywno 3800 w zestawieniu RF teraz mam Widełki od 3600 do 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Wie ktoś z jaką ilością punktów rozpatrywane są obecnie wnioski w lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

No ja dziś zawiozłem pierwsze poprawki i dowiedziałem się że w marcu wchodzi postepowanie ofertowe internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0bsesja    0

Witam, LUBELSKIE miejsce 16xx w tym tygodniu poprawki przyszły.. A niby tylko 1440 miejsc , ale

ODR twierdzi, że jeśli przyszły poprawki to szanse na wniosek w tym naborze, nic tylko pisać poprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

Dzieki biały za info jak by tak było to też się łapię. 

Wiem że to nie temat ale tu zapytam brałem młodego rolnika 5 lat od wypłaty minie koniec marca czy moge już wysłać tą ankietę  monitorująca?

powinieneś dostać pismo od agencji kiedy powinieneś dostarczyć ankiete.

Ankiete wysyłasz w terminie do 60 dni od dnia upływu 5 lat od wypłaty pomocy.

Tak samo oświadczenie o spełnieniu standardów.


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Jakbys przeczytał kilka posty wyżej to bys wiedział dlaczego wysyłaja poprawki powyżej pozycji 1450 :)

Edytowano przez bialy2005

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@0bsesja 16xx miejsce i w poniedziałek minie 2tygodnie jak poprawki przyszły, a miejsce 14xx poprawki 2-3dni później z tego samego oddziału arimr

 

@bialy2005 chyba niedawno ktoś pisał że 18xx i poprawki dostał

 

@rudy0406 to szybko poprawki dostałeś jak na tak odległe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Dawno mnie nie było tutaj... W połowie listopada pierwsze poprawki, w połowie grudnia drugie. W pierwszych zabrany 1 pkt, zadeklarowane miałem 6pkt, po pierwszych poprawkach spadło na 5 pkt i spadek z miejsca 57x na 123x... Świętokrzyskie... Po drugich poprawkach czekam, prowadząca wniosek powiedziała, że do końca lutego powinniśmy podpisać umowe ;)

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pro2006    7

jak wyglada sytuacja z poprawkami wysyłanymi ponad limit w województwach  innych niż Lubelskie ?  otrzymał już ktoś z was ? brakuje mi około 200 miejsc w Kuj-Pom i zastanawiam się czy można spodziewać się w najbliższym czasie  pozdrowień z ARiMR czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Dawno mnie nie było tutaj... W połowie listopada pierwsze poprawki, w połowie grudnia drugie. W pierwszych zabrany 1 pkt, zadeklarowane miałem 6pkt, po pierwszych poprawkach spadło na 5 pkt i spadek z miejsca 57x na 123x... Świętokrzyskie... Po drugich poprawkach czekam, prowadząca wniosek powiedziała, że do końca lutego powinniśmy podpisać umowe ;)

Jakim cudem chcą podpisać umowę jak środków w świętokrzyskim mają na ok 646 wniosków a Ty jesteś 123x ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja to mam szczęście do arimr w piątki 13-tego 

13-tego w piątek wpłynęła mi na konto premia młody rolnik 

dziś przyszły poprawki do modernizacji jest tego trochę i jednej rzeczy raczej nie przeskoczę 

śląskie miejsce 29x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

jak wyglada sytuacja z poprawkami wysyłanymi ponad limit w województwach  innych niż Lubelskie ?  otrzymał już ktoś z was ? brakuje mi około 200 miejsc w Kuj-Pom i zastanawiam się czy można spodziewać się w najbliższym czasie  pozdrowień z ARiMR czy nie ;)

 

Kto ich tam wie ,co zrobią .Dzwoniłem na dniach do Torunia to mielą wnioski te do refundacji  ,ale trochę to potrwa .Osoba ,która obsługuje mój wniosek w rozmowie tel pytała się czy chcę ,żeby mi przyspieszyła weryfikację .Oczywiście powiedziałem ,że chętnie :) .Spotkaliście  się z takim przypadkiem .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

ZADZWOŃ DO SWOJEGO OGARNIĘTEGO DORADCY

A Krzysiu dalej swoje... :*

Edytowano przez Macius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

a więc nasz wspólny nieogarnięty kolego ładną od ciebie wiadomość dostałem na PW

Wysłane Dzisiaj, 20:01

Krzysiu słonko ubrales majtki od młodszego brata i dupe ci za bardzo uciska czy co?? Wyluzuj :

UWAGA Macius powrócił  

dawno go nie było doszkalał sie  odnośnie prow i powrócił ale tępy z niego uczeń jeżeli na forum sie pyta co ile jest aktualizacja prawdopodobnie chciał zasięgnąć informacji dla swojego super doradcy i przynieść super wiadomość ''co ile są aktualizacje'' i chciał sie uświadomoć że on sie nie łapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

Jakbys przeczytał kilka posty wyżej to bys wiedział dlaczego wysyłaja poprawki powyżej pozycji 1450 :)

 

 

Łukasz a na co składałeś w tym programie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

A Krzysiu dalej swoje... :*

Maciek a co mamy sądzić o tej buźce na końcu zdania? Zmiana orientacji?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No właśnie cale agrofoto. Grzecznie o cos pytasz albo odpowiadasz i zaraz pelno negatywnych komentarzy. Ty Krzysiu masz wyraźne problemy ze sobą.. Radze tobie zmienić doradcę na psychologa. :) O mnie sie nie martw zalapie sie to zalapie nie to nie wiele mi to życia nie zmieni . Mam większe priorytety niż kilka zlomow więcej na podworku A jesli chcesz pogadać to kolejny raz zapraszam na PV a nie szukasz sensacj.

Ps i jak juz wklejasz moja wiadomość do ciebie to wklej cala a nie tylko kawałeczek. :)

Edytowano przez Macius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj