rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Gość   
Gość

Podlaskie miejsce 14xx dziś list z agencji że brak środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Podeśle ktoś zdjęcie tablicy z obszaru D. Chodzi mi jaki macie dokładnie napis. Na stronie agencji są niby te wizualizacje, ale co należy wpisać jeśli mamy tekst: Operacja typu Modernizacja Gospodarstw Rolnych" mająca na celu...  ?

 

Musisz w tym miejscu wpisać tytuł operacji jaki masz w umowie bądź ewentualnie we wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocmen24    48

Panowie na ile wniosków w Podlaskiem jest kasy????
Panowie na ile wniosków w Podlaskiem jest kasy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi działkami zgłaszanymi do MGR ,  no bo musiałem zgłosić wszystkie na które składam dopłaty a co jeśli umowa na dzierżawę kończy się za 2 lata i wydzierżawiający mi jej nie przedłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

Ja mam problem inny przyszły poprawki a doradca nie umie ich porządnie zrobić, sam bym lepiej zrobił ,przez 2 dni siedzienie u doradcy do godz.13 od 7,00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamberool    2

może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi działkami zgłaszanymi do MGR ,  no bo musiałem zgłosić wszystkie na które składam dopłaty a co jeśli umowa na dzierżawę kończy się za 2 lata i wydzierżawiający mi jej nie przedłuży?

 

ty masz zagwarantować, że w roku docelowym utrzymasz powierzchnię. jak ci nie przedłuży, to będziesz musiał gdzieś dokupić lub do dzierżawić areał, który był deklarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Panowie na ile wniosków w Podlaskiem jest kasy????

Panowie na ile wniosków w Podlaskiem jest kasy????

 

Podane jest wszystko na stronie arimr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi działkami zgłaszanymi do MGR ,  no bo musiałem zgłosić wszystkie na które składam dopłaty a co jeśli umowa na dzierżawę kończy się za 2 lata i wydzierżawiający mi jej nie przedłuży?

w roku bazowym masz to co w doplatach obecnie   deklarujesz ktore dzialki sa na  stale a ktore np  dzierzawa krotkoterminoiwa

w roku docelowym masz to co jesteś pewien ze bedzie    ,,,, reszte wzrostu  dochodu masz wykazac wtedy hodowlą, zmiana upraw  ale ma to wynikac z inwestycji prow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper111    1

Witam. Co się dzieje w lubelskim wie ktoś na jakim miejscu są drugie poprawki, jak wygląda podpisywanie umów. Moje pierwsze poprawki pierwsze dni października i do dzisiaj cisza a mało było do poprawki, ile myślicie trzeba będzie jeszcze czekać miejsce 110X na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Lubelskie / brat jest na 6xx i w przyszłym tygodniu podpisuje, ja jestem kilkadziesiąt miejsc przed nim i jeszcze czekam. wszystko zalezy od tego kto prowadzi wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nharek    1

Małopolska, miejsce 46x wczoraj przyszły poprawki, 14 punktów, czepiają się doboru maszyn do areału pola i takie tam duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Witam mam wniosek na 197x miejscu w mazowieckim a kasy jest na ok 1825 miejsc jak myślicie są szanse że tyle wniosków się przesunie? Trochę przykro być tak  blisko i odpaść, ale jak ktoś ma pecha to palca w d.. złamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Witam mam wniosek na 197x miejscu w mazowieckim a kasy jest na ok 1825 miejsc jak myślicie są szanse że tyle wniosków się przesunie? Trochę przykro być tak blisko i odpaść, ale jak ktoś ma pecha to palca w d.. złamie

Tyle to na lajcie osób nie podpisze umów, kilka będzie musiało zrezygnować z maszyn bo nie można przesunąć zwrotu na inną maszynę jak w starym prowie więc i dla więcej osób starczy, jeśli te wyliczenie było na sztywno jakby wszyscy podpisali na tyle ile złożyłi to 2 tysiące na lajcie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    20

Tyle to na lajcie osób nie podpisze umów, kilka będzie musiało zrezygnować z maszyn bo nie można przesunąć zwrotu na inną maszynę jak w starym prowie więc i dla więcej osób starczy, jeśli te wyliczenie było na sztywno jakby wszyscy podpisali na tyle ile złożyłi to 2 tysiące na lajcie starczy

nie mozna zmienić zestawienia rf, ale można je ... "skorygować" , ja  tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

nie mozna zmienić zestawienia rf, ale można je ... "skorygować" , ja  tak zrobiłem.

Możesz kolego powiedzieć, na czym polega ta korekta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

nie mozna zmienić zestawienia rf, ale można je ... "skorygować" , ja tak zrobiłem.

3/4 osób prowadzących wnioski nie pozwala nawet zrezygnować z jakiejś maszyny, chyba że nie przysługuje ci, więc słucham na czym polegało te twoje skorygowanie? I czy osoba prowadząca wniosek już to uznała czy dopiero wysłałeś poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Można zmienić zestawienie r-f tylko że na wniosek agencji, wiec można było tak skonstruować wniosek, żeby agencja o taką zmianę poprosiła.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

sasiad zamienil plugi na kosiarke dyskowa , umowe podpisal na poczatku listopada. Podlaskie miejsce 13X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj