rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

strzymek    28

dwa tygodnie po odesłanych poprawkach telefon z agencji że mam nieważny dowód osobisty i sprawa zawieszona do uzyskania nowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w śląskim starczy dla 309 osób?skąd masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

na którym miejscu jesteś ?

Nie wiesz czasem na którym miejscu w rozpatrywaniu są?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

w śląskim starczy dla 309 osób?skąd masz takie info?

Szczypka a ty dostałes jakies poprawki? U mnie nadal cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja na dzień dzisiejszy jestem w pierwszej dziesiątce osób dla których brak kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

jak to jest w końcu z kwotą zwrotu, wnioskowałem o 60% zwrotu, jestem młody rolnik ze starego prowu z naboru 2014, wykształcenie dopiero uzupełniam, tak to mam wyższe nie rolnicze i staż w KRUsie, dostałem poprawki i nie chcą odemnie nic potwierdzającego wykształcenie rolnicze i nie czepiają się nic o te 60%,, bo myślałem, że mi zmniejszą na 50% po tym co tu pisaliście, czy to może wyjść jeszcze później, czy to loteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co to ma do wykształcenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik90    9

Przecież młody rolnik nawet jakby był rok w kursie A miałby wykształcenie rolnicze dostał by 60% z tego co wiem nie jest obowiązkowy trzy letni staż, jak się mylę to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

Dzis przyszlo pismo (podkarpacie) ze brak kasy dla mnie , ale wyliczajac z danych po przeniesieniu kasy to niby sie lapie spokojnie do wsparcia . Zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Dzis przyszlo pismo (podkarpacie) ze brak kasy dla mnie , ale wyliczajac z danych po przeniesieniu kasy to niby sie lapie spokojnie do wsparcia . Zobaczymy .

które masz miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

Przecież młody rolnik nawet jakby był rok w kursie A miałby wykształcenie rolnicze dostał by 60% z tego co wiem nie jest obowiązkowy trzy letni staż, jak się mylę to mnie poprawcie

 

może 3 letni staż w krus i wykształcenie wyższe nie rolnicze wystarcza do uznania za młodego rolnika w ramach MGR i 60%, ale wydaje mi się, że nie zauważyli po prostu bo sporo poprawek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Info pewne-w podlaskim na dzis prog dofinansowania to ok 6.4pkt Wszystkie wnioski powyzej agencja opracowuje.U mnie 6.77pkt wiec czekamy na poprawki i umowę.Moze za niedlugo sie dowiem kiedy to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Czyli są niekonsekwentni w tym co sami wymyślili w nowym rozporządzeniu gdzie jeden z punktów mówi wyraźnie że w przypadku braku środków przychodzi odmowa a nie informacja o braku środków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

@DanielFarmer który jesteś na liście bo ja <700 a na stronie internetowej ARiMR była gdzieś jakaś informacja o około 850 wnioskach w podlaskim.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odmowa miejsce 9xx woj świętokrzyskie.

 

Ja jestem na 7xx i tez takie pismo mi wczoraj przyszlo, ciekawe od ktorego miejsca wysyłaja te pismsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj