rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Macius    60

Przeciez niebylo teraz zadnej aktualizacji listy. Moze zle mu punkty policzyli wczesniej albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler1427    0

z mazowsza ktos otrzymał poprawki juz ? 

:(

 

beadac 26xx chyba nie ma co liczyc na zadne pismo w przeciagu 3 lat, jedynie chyba odmowe...

Edytowano przez Cooler1427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

z mazowsza ktos otrzymał poprawki juz ? 

:(

 

beadac 26xx chyba nie ma co liczyc na zadne pismo w przeciagu 3 lat, jedynie chyba odmowe...

 

ciężko będzie w najbliższym czasie coś dostać, ile miałeś punktów (chcę porównać rozrzut) ja 6,5 i miejsce ok 1500

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

ja miałem 6,21 i miejsce 27xx w mazowieckim

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek96    1


Bylem przed chwila w arimr w Opolu i powiedziano mi ze nie wiadomo jeszcze ile pieniądz jest na dane woj ale ze w opolskim jest nieco ponad 750 wniosków to pani powiedziała ze raczej wszyscy sie zalapia tym bardziej ze dostali informacje o dalszych przesunieciach srodkow

Takie same informacje ślę że Śląska! Pieniędzy mają coś na 300wnioskow czekają na dalsze przesunięcia i raczej wszyscy dostaną ;) Bez paniki wszystko jest tak jak ma być pseudoekolodzy nie musicie już straszyć projektami które są nic nie wart, wszyscy dostaną a wy cieszcie się certyfikatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

sławcio poczytaj ostatnie informacje z ministerstwa, przesuniecia beda mniejsze niz minister obiecywal wiec wszyscy sie nie zalapia. wnioskuje ze jestes dosc mlody to naucz sie ,ze zamiast krytykowac kogos za to ze zrobil i zwiekszyl swoje szanse lepiej jest wyciagac z takich osob wnioski i brac przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler1427    0

ja miałem 6,21 i miejsce 27xx w mazowieckim

mialem 6.30 i 26xx  na liscie i do tej pory cisza.

ciężko będzie w najbliższym czasie coś dostać, ile miałeś punktów (chcę porównać rozrzut) ja 6,5 i miejsce ok 1500

6.30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Czy ktoś z lubelskiego miał poprawki?, które miejsce?

miejsce 650 poprawki przyszły jakies 3 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Masa coś słabo ponformowany jesteś przeczytaj sobie http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/wszyscy-chca-modernizowac-gospodarstwa,66767.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil12445    0

Lubelskie 3 tyg temu miałam wezwanie do poprawek a wczoraj kontrola powierzchni działek :mellow:nie wiem jak to robią ale w pazdzierniku miałem kontrole na młodego rolnika i sa  różnice w pomiarach :unsure: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Bylem przed chwila w arimr w Opolu i powiedziano mi ze nie wiadomo jeszcze ile pieniądz jest na dane woj ale ze w opolskim jest nieco ponad 750 wniosków to pani powiedziała ze raczej wszyscy sie zalapia tym bardziej ze dostali informacje o dalszych przesunieciach srodkow

 

Takie same informacje ślę że Śląska! Pieniędzy mają coś na 300wnioskow czekają na dalsze przesunięcia i raczej wszyscy dostaną ;) Bez paniki wszystko jest tak jak ma być pseudoekolodzy nie musicie już straszyć projektami które są nic nie wart, wszyscy dostaną a wy cieszcie się certyfikatami :)

ciekawe rzeczy piszesz nie tak dawno gadałem z pracownikiem or i mówił że kasy starczy na 200 wniosków i niema szans na przesunięcia 

to co oni zmieniają zdanie z dnia na dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek96    1

Szczypka
No widzisz to już masz odpowiedź bo już oficjalnie wiadomo że po pierwszych przesunięcia maja hajs na 300 wnioskow Odr to jest śmieszna instytucja niby coś wiedzą ale niestety nic, jak dochodzi co do czego to i tak mi mówią, żebym musiał do Czewy dzwonić...a też gadalem w Częstochowie pewna wiadomość więc ja jestem szczęśliwy bo wiem, że dostanę a kto nie wierzy niech nie wierzy, zobaczymy za kilka miesiecy
Masa widzę, że każdemu wysyłasz wiek

Edytowano przez Slawek96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    20

Jest ktoś z łódzkiego ?

Ja 15xx.

Kto z was dostał poprawki i z którego miejsca ?

miejsce 3xx, ok. 6,3 pkt max, poprawek brak. ile punktów na 15xx miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

No faktycznie dziwne -  bo ja mam jak pamiętam 4,51 pkt - też Wielkopolska i jestem 29xx. Pewnie pozamiatane, no ale cóż ... życie.

Edytowano przez kgal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj