rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kula07    163

A widzisz, żebyś był mądrzejszy i posiadał zdolność czytania ze zrozumieniem to byś wiedział, że nie wszedłem w Eko bo nie musiałem. I bez tego jestem w pierwszej 300 w pomorskim. A Ty który jesteś?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Na pewno madrzejszy od ciebie cwaniaczku :) to pogratuluj ojcu ze tak wysoko jest na liście :) A ja jestem który jestem i jak dostane sie to podzielę sie z toba moim szczęściem :P Pozdro ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Ma ktoś w wielkopolsce 6,5 punktów? Które to jest mniej więcej miejsce na liście?

tak i jestem 12xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Na pewno madrzejszy od ciebie cwaniaczku :) to pogratuluj ojcu ze tak wysoko jest na liście :) A ja jestem który jestem i jak dostane sie to podzielę sie z toba moim szczęściem :P Pozdro ;|

No właśnie jak się dostaniesz...

 

Czyli wychodzi na to, że Ty nie masz za co ojcu dziękować?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Mysle ze prędzej od twojego taty sie dostane :) a jak masz cos do mnie to pisz na PW a nie chojraka zgrywasz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

urwa dzieciaki wracajcie do tematu a NIE ZAŚMIECANIE!!! I drapanie jak kociaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Kolego to Ty ciągle jesteś przemadrzały i czepiasz się ekologów. Powiedz mi jeszcze na podstawie czego mnie oceniasz?

Już raz pisałem że mam żonę, dziecko i gospodarstwo prowadzę sam, ale Ty zamiast czytać ze zrozumieniem to piszesz co Ci slina na język przyniesie.

Chojraka Tu zgrywasz, bo wszystkich oceniasz, krytykujesz A sam jakoś nie chcesz się pochwalić swoją zdobyczą punktową.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Wprawdzie to jeszcze projekt ale zalatwili polowe ludzi bez mydla.Mysle ze z tym eko wtopę zaliczyli i dlatego chcą jak najszybciej nabor na nowych zasadach zrobic co niezrozumiale bo ekolodzy są w tej premiowanej polówce.To tez lobby doradcow dziala i napychanie im kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

czy ja wiem czy takie lobby doradców, większość doradców bierze kasę dopiero po podpisaniu umowy(od wniosku i niektórzy ewentualnie % od zwrotu), mała garstka bierze kasę za złożenie wniosku(w większości to odr tylko bierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Szanowny Panie czy Twoja wypowiedź tyczy się mnie??

Nie.

 

Ale niestety ocenianie przychodzi Ci równie łatwo jak koledze powyżej.

 

Może dziwisz się, że tak pisze, ale kolega Maciuś ciągle się wszystkich czepia i mądrzy niestety jak trzeba jakiś konkretów się dowiedzieć to sam nie potrafi tego sprawdzić tylko liczy na to, że ktoś mu gotowca podsunie. A żeby się mądrzyć to trzeba najpierw samemu poznać temat.

 

Pozdrawiam.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

znam mnóstwo osób co po 3 tyś wyłożyli za wniosek a reszta po podpisaniu umowy ps: a kiedy planują następny nabór są już  jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ty kula jesteś jakos umysłowo chory czy co?? Nic teraz o ekologach niepisze tylko zapytałem o cos a ty wyskoczyles jak filip z konopi tym Eko. To idz dzieci lepiej uspac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Chodzi o to, że czepiasz się innych A sam prostych spraw nie potrafisz sprawdzić.

I widzisz tym się różnimy. Ja nigdy nie tykam innych prywatnej sfery. Ty po raz kolejny piszesz o mojej rodzinie, najpierw o ojcu, teraz o dziecku brakuje jeszcze żebyś cokolwiek o żonie napisał.

To świadczy tylko i wyłącznie o tym że nie dorosłeś jeszcze emocjonalnie.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

skonczcie ten off.ktos musi nyc madrzejszy i odpuscic..nabor dawno zakonczony.teraz mozecie tylko czekac na rozwoj sytuacji.Zawsze bedzie druga szansa za rok skoro calej kasy nie dali.Tyle ze polowa kasy z danego roku to 2x mniejsza szansa na dofinansowanie.Ja troche nazbieralem pkt odpowiednimi maszynami i na 99% dostane ale wg mnie zle zrobili ze kasy nie przesuna wiecej no ale trzeba robic czesto nabory i chwalic sie dokonaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

znam mnóstwo osób co po 3 tyś wyłożyli za wniosek a reszta po podpisaniu umowy ps: a kiedy planują następny nabór są już  jakieś info?

 

jak ja się orientowałem w mojej okolicy, pytałem w 5 miejscach(2 firmy i 3 prywatnych) wszyscy brali po podpisaniu umowy, za złożenie nic, kwoty różne, od 2500 do 5000 tysięcy ale zapewne co rejon to inne zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Ok, pasuje.

Nawet napiszę na temat, w pomorskim jak na razie z tego co wiem to cisza.

Pozdrawiam.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodo101    8

Pisaliście że są już podpisane pierwsze umowy ,a zakup maszyn po podpisaniu umów czyli jak z przetargami czy bez?Przecież jeszcze niema tej strony do przetargów.To podpisali umowy,a kupić jeszcze nie mogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

mogą kupować, z przetargiem ale bez użycia tej strony, polega to na tym że wysyłają listem/faxem/emailem zapytania ofertowe do min. 3 dilerów, zasady są takie same jak będą na tej stronie z przetargami z tą różnicą, że tam zgłaszają się do ciebie firmy z ofertą, tutaj ty pytasz firmy o oferty a oni ci je odsyłają i oferują

 

cały plus tego polega na tym że nie musisz aż tak kombinować(ugadujesz się z trzema konkretnymi dilerami na konkretną markę i kto da lepszą ofertę ten wygrywa i tyle) a z ciągnikiem to już wgl. bajka bo w 99% marek dilerzy mają rejonizację, więc wysyłasz do trzech dilerów tej samej marki i już w trakcie wysyłania tych zapytań ofertowych wiesz od którego kupisz, ale jeśli jest to prawda że ta strona będzie w październiku to garstka osób zdąży na tych zasadach to przeprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

A w łodzkim jak wygląda sytuacja macie jakieś poprawki? Jeśli tak to na którym miejscu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

w przyszłym roku naboru nie będzie a kasę dostaną wszyscy tylko nie wiadomo dokładnie kiedy bo w ministerstwie pracują nad przesunięciem środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj