rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

masa24    2344

mam dobra rade dla wszystkich.  Kladzcie ,ch....  na doradcow.   jakbym na nich polegal mialbym 0 zl z prowu. a mam juz 500 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Gdyby nie ekologia i dopłaty to by im sie nie opłacało . Wypisanie wniosku co podałem mu wszystko na tacy kosztowało 1500 zl do tego jesli dostane dofinansowanie to wykazanie wzrostu itd 2000 zl . Czyli prow wychodzi 3500 zl . Ale slyszalem ze jesli chodzi o oborę to biorą 10 % kosztów ;D czyli od 2 milionów ile jest ;D teraz wszyscy uczymy sie na doradcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmino22    0

Ja miałem 6pkt i jestem na 577 na świętokrzyskiej, a znajomy miał pół pkt więcej i jest 483, więc raczej by się wszystko zgadzało. Pytanie tylko do któego miejsca będzie przyznana pomoc. Beznadziejnie, że ogłosili listy nie pisząc nic, czy wszyscy z listy dostają, czy jak...

Ja w świętokrzyskim mam 6.37 i na liście ponad 700

Nie wiem o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Ci co weszli w ekologię pewnie na poziomie 7-9 pkt maja . Ale dziwne . Mazowieckie 3900 miejsce i 5,6 pkt . To ile maja w pierwszym 1000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Koledzy, te wnioski były weryfikowane w oparciu o dokumenty, które złożyliście. Mi system wyliczył ponad 9 pkt podczas generowania wniosku, a na dziś wiem, że co najwyżej mam trochę ponad 5 (ekologii mi nie uznali). Nie piszcie więc ile macie punktów, bo w gruncie rzeczy nie wiecie tego, dopóki nie dostaniecie oficjalnej info z OR.


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

pewnie, że możliwe, ekologia, młody i już masz 7, dodatkowo po punkcie za różnicowanie i zwiększenie skali, plus grosze za maszyny proeko


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

no to jutro w radio lub w agrobiznesie (jeśli będzie nadawany) prezes agencji ogłosi kolejny sukces bo zdążyli z listami... Tylko ciekawe po co takie listy jak z nich nie wiadomo komu dadzą kasę komu nie... widać że robione to jest na łapu capu byle by dotrzymać terminu... ja nawet potwierdzenia nadania znaku sprawy nie dostałem z mojej wioski dostał jeden na 4 osoby ubiegających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

no to jutro w radio lub w agrobiznesie (jeśli będzie nadawany) prezes agencji ogłosi kolejny sukces bo zdążyli z listami... Tylko ciekawe po co takie listy jak z nich nie wiadomo komu dadzą kasę komu nie... widać że robione to jest na łapu capu byle by dotrzymać terminu... ja nawet potwierdzenia nadania znaku sprawy nie dostałem z mojej wioski dostał jeden na 4 osoby ubiegających się...

Nie to, żebym był fanem prezesa Agencji, ale treść list odpowiada treści rozporządzenia o MGR, które jest znane od prawie roku. Pozostaje nam czekać na indywidualne działania Agencji


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Ja w świętokrzyskim mam 6.37 i na liście ponad 700

Nie wiem o co tu chodzi

 

Może Ci punktów nie uznali ? Ja miałem 4.5xpkt i jestem na 6xx miejscu ;) , spokojnie dostaniemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmino22    0

Bardzo możliwe ze IP nie uznali, aczkolwiek nie wiem z jakiego powodu... Mam nadzieje ze wszystko sie wyjaśni w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecenas01    0

Może Ci punktów nie uznali ? Ja miałem 4.5xpkt i jestem na 6xx miejscu ;) , spokojnie dostaniemy. 

7,12 ptk miejsce 3xx, widocznie wszyscy sa ulokowani na liscie wedle posiadanych ptk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmino22    0

7,12 ptk miejsce 3xx, widocznie wszyscy sa ulokowani na liscie wedle posiadanych ptk

To nie ulega watpliwości, ciekaw jestem czy bedą zmiany w kolejności na tej liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

jest na stronie agencji napisane że będą teraz weryfikowane wnioski co mają ponad 1,5 punktu i trzeba czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmino22    0

Czy ma ktoś doświadczenie z poprzednich naborów i wie czy istnieje możliwość zwiększenia pkt i awans na liście, tzn dokładnie mi chodzi o to czy jeśli nie uznali mi np. IP za 2 pkt a przy poprawkach mogą dodać czy przepadło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

skąd to info????

Ci ktorzy mnie znaja to wiedza skad takie info.

Przewaznie pelne listy ukazuja sie dopiero po kilku dniach od wyznaczonego terminu. Wiec czekajcie spokojnie do 1 i zdobedziecie juz wiecej i bardziej pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Kolejność na liście to wynik sumy punktów czy to jest takie losowe i nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

czesto losowe. Zlozyles -rozpatrzyli -zatwierdzili-wpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No i tak jak myślałem. Wiec ta lista nic nieznaczy. Bo to niemożliwe ze z 4,6 pkt byłbym na setnym miejcu od końca w opolskim a wiem ze polowa wniosków nieprzekraczala 4 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

No i tak jak myślałem. Wiec ta lista nic nieznaczy. Bo to niemożliwe ze z 4,6 pkt byłbym na setnym miejcu od końca w opolskim a wiem ze polowa wniosków nieprzekraczala 4 pkt

W opolskim to skarbie najlepsza punktacja i najnizsze kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8x    1

"W celu odnalezienia konkretnego podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy na danej liście informującej o kolejności przysługiwania pomocy, prosimy o wykonanie poniższych czynności" Na logikę więc listy informują o kolejności przysługiwania pomocy. Tak więc nie wydaje mi się żeby były czysto losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj