rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Macius    60

w opolskim ponad 700 wniosków kasy gdzieś na 240 wniosków(pełna pula). może z 6,7 punktu będzie szansa

Skąd takie informacje ze kasy w opolskim na 240 wniosków?? W bierze w ktorym robili mi wniosek powiedzieli mi ze polowa wniosków jakie robili ma do 3 pkt wiec nie gadaj żeby sie dostan trzeba by 6 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18

a wie ktoś ile złożono wniosków w świętokrzyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

A jak wygląda sytuacja w łódzkim ile wniosków, jakie granice punktowe? Powiem szczerze, że jak słyszę 6 pkt, to dla mnie kosmiczna liczba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220
Napisano (edytowany)

Około 1400 w świętokrzyskim ;)

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Czy ile wniosków jest na województwo będzie wiadomo dopiero po ogłoszeniu list czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

spokojnie poczekajcie na listy a druga sprawa ze zielona bedzie sie przesuwała na 100%. według mnie 70-80% dostanie dotacje a te 20% to raczej zrezygnuje lub nie przejdzie weryfikacji


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerf123    0

Wie ktoś ile wniosków w kujawski pomorskim? Czytam tak sobie i widzę ze z tymi moimi 4 punktami to dużo nie zdzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Czy ile wniosków jest na województwo będzie wiadomo dopiero po ogłoszeniu list czy wcześniej?

Oficjalnie tak a nieoficjalnie to już zapewne nie długo widząc jak niecierpliwi są tutaj ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Posiada ktoś może mniej więcej informacje dotyczące tego, za co ile jest punktów? Bo szczerze mówiąc to złożyłem wniosek ale nie wiem ile tam punktów mi wyszło bo tego nie liczyłem. A widzę, że większość z was dokładnie wie ile ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14
Napisano (edytowany)

Małopolska na dziś rano było 1000 wniosków. Podobno kasy mają na 350. Kto by pomyślał że w Małopolsce tyle wniosków się uzbiera...

Edytowano przez welwos29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem to pomoc otrzyma z tego ostatniego naboru co trzeci rolnik. Nie będzie żadnych przesunięć gdyż pula na ten nabór jest czterokrotnie mniejsza niż zgłoszone zapotrzebowanie. Prócz tego obecnego zakończonego naboru mają być jeszcze przeprowadzone trzy w ciągu najbliższych lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

w małopolsce 400 wniosków jest na przechowalnie przy max zwrocie. Tak że ciężko będzie ciągnik wyrwać..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem to pomoc otrzyma z tego ostatniego naboru co trzeci rolnik. Nie będzie żadnych przesunięć gdyż pula na ten nabór jest czterokrotnie mniejsza niż zgłoszone zapotrzebowanie. Prócz tego obecnego zakończonego naboru mają być jeszcze przeprowadzone trzy w ciągu najbliższych lat. 

 

skąd takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamberool    2

Skąd takie informacje ze kasy w opolskim na 240 wniosków?? W bierze w ktorym robili mi wniosek powiedzieli mi ze polowa wniosków jakie robili ma do 3 pkt wiec nie gadaj żeby sie dostan trzeba by 6 pkt

 

nie jestem wróżką tylko czytam rozporządzenie ponad 11mld euro na ten rok w opolskim na sektor D razy euro i podziel przez  średni zwrot 180tys netto i masz około 240 wniosków.... a że 700 to mi w arimr w opolu powiedzieli jak składałem papiery na zakończenie młodego rolnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Widze ze kazdy ma jakies przecieki i nowinki które nie koniecznie sie pokrywaja ,chyba nie ma co zbytniej uwagi do tego przywiazywac a jak bedzie czas pokaze.[chociaz sam chetnie czytam wszystkie newsy]  :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Według moich wyliczeń w łódzkim będzie jakieś 1700 wniosków może delikatnie więcej. Nie ma co przyjmować że każdy zlozyl na max zwrot bo na pewno tak nie jest. Więc nie ma sensu pisać że starczy na tyle i tyle wniosków. Ktoś wie jaki maja budżet na łódzkie albo niech ktos poda link do rozporządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    107

dzisiaj mi przyszlo pisemko z ekologi razem z faktura do zaplaty,w pisemku opisali wymogi jakie trzeba spełnic ,głowa peka ciekawe czy mozna z tego zrezygnowac na tym etapie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

na województwo Podlaskie na racjonalizacje produkcji jest przeznaczone 28000000zł. Nie będzie dodatkowych przesunięć czyli przy 200tyś to tylko 140 wniosków a załóżmy że średnia będzie do zwrotu 130tyś to wtedy załapie się 215 osób. Informacja z infolinii ARiMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

cos ci zle powiedzieli bo wystarczy na ok 600 przy zwrocie ok 180tys bo taka jest chyba srednia na wniosku w tym naborze

w podlaskiem na 7 maja bylo 2.5tys wnioskow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarci86    0

kolego czareczek85 na województwo podlaskie zarezerwowane jest 28 123 153 euro a nie złotych, czyli trochę więcej się osób załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8x    1

Macie jakiekolwiek informację na temat mazowieckiego? Aż strach pomyśleć jaki będzie próg punktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj