Polecane posty

Pavel    12
biodiesel jest po 3.30 do tego doplata 45gr i wychodzi 2.85 a czerwone po 2.9:) wiec kompletnie nie ma sensu

 

hehe zawsze te 5gr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

HEHE ja kiedyś kupiłem trochę biodiesla to nie wiem może był kiepskiej jakości , ale jak wlaliśmy do C-330 to zaczęła klekotać i śmierdziało takimi plackami ziemniaczanymi . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ja do swojej fury to leje vpower diesel a do ciagnikow to rozne mieszanki szly a ostatnio z racji zimy i obecnych cen to biodiesel


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@tomek

Jak był u mnie to mu się o tobie przypomniało i nawet się pytał gdzie są Łankowice.

Jd rodzice nie chcieli bo jeden w naszej okolicy jeździ i tak serwis coraz częściej do niego zagląda. A pozatym valtra bo jest bardziej ekonomiczna od Jd. NH są trzy i każdemu się coś z elektroniką kopie.

Ostatnio kupowałem opał po 2,41 ;D.

Yacenty gadałem z tym kolesiem na temat reklamy i mówił że zajży na AF i powie swojemu szefowi. Trzeba próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

dzięki wielkie w imieniu AF


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@kat

dobry wybor!!

ile czasu musisz czekac na ciagnik? bo mojemu wujkowi wioza od ponad 2 miesiecy i jeszcze nie ma  :- dobrze ze na czas orki dostal od przedstawicela valtre t120  :D jak mozesz to napisz jakie jest wyposazenie i jaka skrzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
Sąsiad Pronar 82a Opał od początku  ;D Jakbył u mnie serwis do Lambo też mówili ze niektórzy na czerwonym śmgają  :o

 

Nawet w sprzedarzy w jakckowie  tak mówią  ;)

 

 

ja tam na kompociku śmigam  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Dał :D . A przypomniało mu się o Tobie jak spytał skąd miałem do niego tel.

W tej umowie co dzisiaj pisaliśmy to napisał że do 15 marca będzie dostarczona. Skrzynia jest 36+36 czy jakoś takiego.Za wiele nie pamiętam bo jak powiedziałem że chce w wersji Hi tech to zaczął wymieniać i wymieniać. Opony tylne 560 przednie 14.9.

 

Tomek

I jak uzgodniliście coś czy tylko tak was nakręcał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

narazie rozmawialiśmy tylko. A ta 121a to jej premiera w polsce na targach Agro-Premiery w Poznaiu 23-25.02.2007 niestety >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

No i widzę, że kolega wybrał maszyny. Gratulacje wybór Valtry jest spoko maszyna dobra chociaż pragnę zauważyć że wielu doradców nie podało sensownych argumentów co do tej marki. Chcę tylko skromnie zauważyć że ciągników tych jest mało więc o jakości i trwałości skrzyń i innych podzespołów nie jest w stanie powiedzieć żaden z Was bo nie ma jeszcze opinii o tych ciągnikach. Kat moim zdaniem w tych pieniążkach miałbyś inny lepiej wyposażony ciągnik innej marki, wydaje mi się że zbyt szybko podjąłeś decyzję nie patrząc wnikliwie powtarzam wnikliwie na ofertę konkurencji. Cena jaką Ci zaproponowali moim zdaniem jest wysoka jeżeli mówimy o cenie końcowej. Co do przedniego TUZ-a to pytanie mam takie jak jest wyposażony tzn: czy ma przednie wyjścia hydrauliki, akumulator tłumiący drgania, łącznik, hak pociągowy, z wiedzy wiem że jeżeli zamawia się TUZ to można wykorzystać fabryczne obciążniki na ramce bez dokupowania specjalnego obciążnika. W tych pieniążkach mógłbyś mieć 135 KM ale nie będę mówił jakiej marki bo znowu ktoś się odezwie że jestem stronniczy jakby tutaj sami obiektywni byli. Życzę zadowolenia z ciągnika i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

jedyne co mi się nie podoba to to że wycieczka jest TYLKO dla właściciela ciągnika >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828
jedyne co mi się nie podoba to to że wycieczka jest TYLKO dla właściciela ciągnika >:(

właściciela czy użytkownika?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828
niestety od właściciela >:(

czyli co wycieczka dla banku?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

zalezy do czego porównujemy, jezeli do ursusa to zakup jest wysmienity, a jezeli do JD, Fendt z bezstopniewymi przekładniami to jest to ubogi ciagnik bo wkoncu za 217 tys to wiadomo ze rewelacji nie będzie... za dobze wyposazone 3ba dac około 300 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

niestety od właściciela >:(

czyli co wycieczka dla banku?

przecież wiesz o co chodzi ;) jedzie ta osoba na którą jest kredyt brany czyli właściciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj