Polecane posty

piootr    4
W moim banku nie udzielają kredytu na NT  >:( .

Dzisiaj byłem w Żninie po fakture Pro-forma na maszyny. I musze powiedzieć że myślałem że to wyjdzie drożej.

Ares TL + wał rurowy + sprzęg do siewnika 17,200

IBIS XL 3+1 26,300

Poznaniak T 3m 21,900

Dostałem 6% rabatu za to że sam maszyny odbiorę (30KM w jedną stronę :P ) Jednak firma pierwsza klasa bo w innych wyszło by drożej

 

żebyś sie nie zawiódł na poznaniaku  ja pożyczyłem poznaniaka  tylko ze zwykłego n stopkowych redlicach z 2004 roku  i jakość siewu jest do kitu  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

U mnie kolega ma poznaniaka na redlicach stopkowych z 2003 roku i bardzo sobie chwali jakość siewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

dziwne  :-

 

nie mówie już że skrzynia nasiena popękała i inne pierdoły  a za zgarniacz to konstruktora powinno się powiesić  za  ...a  ;)  jak dla mnie nie wart tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ze żnina będę brał. Co do siwewnika to chyba i tak będzie lepszy od 25 letniego który posiadamy ;)

A co do vatu to ..... jak szaleć to szaleć ;D . Bo jak byśmy tak czekali i czekali to bóg jeden wie czy wogóle byśmy kupili ten sprzęt.

 

ps. Ale ten wątek się rozkręcił ;D ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

w inter-vaksie. A dlaczego pytasz?

Z siewnikiem to się okaże jak w pole wyjadę. Może masz inne ziemie i dlatego wschody tak wyszły? Też mam jeszcze tego poznaniaka 2,7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

też brałem w inter-vaxie maszyny, kupiłem od nich opryskiwacz stanimpex, rozsiewacz bogballe i siewnik polonez, są chyba jednymi z lepszych dilerów w okolicy, normalni ludzie i przede wszystkim nie wciskali żadnego kitu

co do siewnika to mogę ci powiedziec że mój talerzowy sieje bardzo ładnie, wschody ekstra, tylko z jakością jego wykonania jest już gorzej, ciekł olej ze skrzynki bezstopniowej, pogieły się znaczniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Mają te same ceny co w Sępólnie. I w Sępólnie nie dają rabatów.

Właśnie podpisujemy umowę na Valtrę N111(N111e i N111 to teraz ten sam model). Teraz od wersji N101 wszystkie mają silniki comon realy. Bierzemy w wersji Hi Tech z przednim tuzem i obciążnikiem 650kg, 3 pary wyjść hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

"wspólna szyna" wtrysk paliwa niepamietam dokładnie ale chyba wtryskiwacze są połaczone i zapotrzebowanie na paliwo jest rozdzielane wedłó potrzeb 9poprawcie mnie jak cos) ale daze do tego ze jest czuły na jakosc paliwy a wtryskiwacze to sie moze i kupi ale je załozyc i ustawic... :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Tak , ale zużycie paliwa jest naprawdę znacznie mniejsze i silnik tak nie dostaje tak w d... bo np. w pługu smigasz na małych obrotach  n  co do paliwa top chyba do nowego ciągnika nikt opału nie leje  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Sąsiad Pronar 82a Opał od początku  ;D Jakbył u mnie serwis do Lambo też mówili ze niektórzy na czerwonym śmgają  :o


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

@Jacek? w czym ja czy wojtek? z czym ze mało pali czy ze opał leja? ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

to bylo odnosnie opalu:)

a do szczesliwego zamawiajacego czemu akruat nie JD? za ta kase to juz ladny 66by byl albo jakis fajny TSik?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

moim zdaniem trafny wybór a jak mi się zdaje pisał już ze nie chce NH a Jd to nie wiem poczekajmy acz się wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Hmm... no u mnie to nowymi sprzętami to przynajmniej na początku to na dobrej śmigają , a ja tez uważam , że Valtra to dobry wybór jest ich mniej  niż JD . Także ciekawszy sprzęt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ja bym sie bal ze wzgledu na serwis, to jest podstawa

w mojej okolicy to JD albo NH, do innych daleko a pozniej co? bede czekal w zniwa 3 dni na jakas pierdolke?

 

wojtek a kto mowi ze opal jest zly? daje glowe za to ze opal klasy 1 jest lepszy jakosciowo od polowy paliw sprzedawanych na "cpnach"

 

my juz przestalismy lac czerwone - po prostu sie nie kalkuluje :) biodiesel jest po 3.30 do tego doplata 45gr i wychodzi 2.85 a czerwone po 2.9:) wiec kompletnie nie ma sensu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Zgadzam się , ale jak już kupuje się dobra ropę to najlepiej z pewnego zrodła np. ja do samochodu i nwgo zetora to biorę w statoilu cena nie wiele wyższa , ale mam pewność , że mi to np. nie zamarznie w zime . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj