Polecane posty

aadams7    0

Kolego ja jestem napalony na 412. choć wiem że w moim przypadku to ciągnik na wyrost on ale...... Miałem podobny problem NH - za nim przemawia tylko cena, JD prostota i niezawodnośc, no i 412 która jest powalająca i warta taj kasy, zwłąszcz jak sie kupuje na prow, ale ja narazie czekam na rozpatrzenie wnosku i euro spada to i cena spada


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankes    0

a sądzicie o CLAASIE ??? np ARION 610 C bo sie do niego przymierzam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

No właśnie te spadające euro to jedyny czynnik który powstrzymał mnie od zakupu ciągnika. Sam waham się między JD a Fendtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo przymierzam się do kupna coś ok120km.Zastanawiam się nad DF k610 profiline ,oglądałem się także nad fendtem 312 lub 412 tylko euro drogie ale coś powoli spada.Niewiem czy brać K610 czy poczekać na euro i brać Fentda??Doradzcie mi?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W testach gazetowych wypada bardzo dobrze, uzytkownicy go chwalą, więc pewnie warto :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60
nie ma jak konkretne argumenty :rolleyes: :huh: . powiedz zatem czym sie wyroznia w tym transporcie i lekkich pracach polowych (jaki model i seria) w porownaniu do konkurentow. wg mnie twoja opinia jest podyktowana jedynie faktem posiadania i duma ktora cie przez to rozpiera.

 

jeszcze nie obczajalem, jak sie cos zmieni to dam znac :(

Po pierwsze nie posiadam NH czym się wyrórznia w transporcie otóż są szybkie i wygodne w lekkich pracach za tą cene Ursusy zlbo Zetorki nie mają z nim szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7
Ja niedługo przymierzam się do kupna coś ok120km.Zastanawiam się nad DF k610 profiline ,oglądałem się także nad fendtem 312 lub 412 tylko euro drogie ale coś powoli spada.Niewiem czy brać K610 czy poczekać na euro i brać Fentda??Doradzcie mi?? :rolleyes:

 

Pewnie że poczekaj na tańsze euro. Nawet jak będziesz kupował tego DF to wyjdzie Ci taniej. Po co przepłacać.

A z drugiej strony to za dopłatą będziesz latał ciągniczkiem ze skrzynią vario. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

przez to gadanie coraz to bardziej sie zastanawiam czy w ogole jest sens kupowania NH, moze jednak lepiej by bylo wziasc Claasa 610C, DF k610 albo John Deerea 6430. nawet na Fendta 312 Vario bym sie skusil ale ta cena... przy tej cenie mleka to narazie nie mam co myslec o nowym ciagniku, moze w zimie sie cos pomysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

no kolego jest się nad czym zastanawiac, choć ja bym osobiście 312 bym nie kupił wolałbym bym przycisnąć pasa i wziąść 412 ewentualnie bez zaciskania pasa JD 6530


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

tylko zostal jeden problem. jak przekonac rodzicow na Fendta, mysle ze na John Deerea i DF by nie bylo problemu ale Fendt to juz normalnie "kosmos" dla moich rodzicow a zwlaszcza Vario. moze jeszcze na Claasa by bylo latwiej... sie zobaczy. zeby czasami nie skonczylo sie na Zetorze Forrterze 125 ale ja tak latwo nie dam za wygrana. bedzie bunt!!! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankes    0

zastanawiam się też nad Case Maxxum tylko nie wiem jaki typ, X-line czy Multicontroler( droższy ok 20 tys) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego ja z ojciem miałem podobny problem, uparł się na NH i koniec bo cena odpowiednia, i zabrałęm go do NH poleździliśmy sobie na placu, potem na akademie JD i na koniec do korbanków i teraz tylko czekamy na wniosek z agencji i sam tata mówi ze tylko fendt, chyba ze cos by nie poszło po myśli


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolego jest się nad czym zastanawiac, choć ja bym osobiście 312 bym nie kupił wolałbym bym przycisnąć pasa i wziąść 412 ewentualnie bez zaciskania pasa JD 6530

 

A w Polsce korbanek sprowadza fendt-a 411 vario??Bo kiedyś słyszałem że nie sprowadzał :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Tak sprowadza :rolleyes:

 

no kolego jest się nad czym zastanawiac, choć ja bym osobiście 312 bym nie kupił wolałbym bym przycisnąć pasa i wziąść 412 ewentualnie bez zaciskania pasa JD 6530

 

z tym że JD ma 6 cylindrów 412 to już klasa wyżej od 312 Lepsze wyposażenie u Korbanka on już ma kompa i Joystick taki jak fendy z serii 700,800,900.

312 ma taką kuleczkę którą się ustawia prędkość i musisz ściągać wite do ehr'u.... (alez paskudna wada :huh:)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fendt 412 to już wyższa klasa .....i niestety wyższe pieniądze za nowego powyżej 70 tyś euro netto niestety :rolleyes: trzeba czekać aż euro spadnie do granicy 3.80 - 3.70 i wtedy się zobaczy :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

w tej chwili to ja za te 320000 tys zl ktore trzeba dac za tego Fendta to wole wziasc 312 z ladowaczem i do tego maszyny zielonkarskie, na pewno bym przkroczyl 350 tys zl ale ile maszyn bym mial. jezeli euro spadnie do tych 3,70 zl to mozna sie skusic na niego ale narazie zapomnijmy. a tak dla porownania, ile kosztuje 712?? nie zebym chcial takiego kupic ale chce porownac go do 412. wiem ze to zupelnie inna klasa ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

ten Claas Arion 610C w nawet przystepnej cenie. 46 tys euro to nie taki majatek jak za taki ciagnik.

 

 

haha dopiero pozniej zauwazylem w opisie ze ma on kosztowac 52 tys euro :rolleyes: to chyba taki chwyt zeby przyciagnac klientow.

Edytowano przez Henius91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

w dzisiejszych czasach wszystkie ceny sa podawane w przystepnych cenach a jak przyjdzie co do czego to wychodzi szydło z worka :rolleyes:

 

skoro 120 KM to moze Forterra 12441 nie wiem jaki teraz ma typ :huh:


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

Zetor Forterra 125 :rolleyes:

 

Posty bez uzasadnienia, jak piszesz to chociaż uzasadnij!!

Edytowano przez robertbara

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Odpowiednikiem Maxxum Multicontroler jest T6000 Elitte, z tym ,że NH występuje tylko w 4 cylindrach i nie ma "joysticka" Muliticontroller.

 

A odpowiednikiem T6000 PC jest Puma, która to też ma Multicontroller ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj